Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

meXy

Pojedynek Vintage

55 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Wada tego zestawienia jest brak faworyta i najlepiej byloby wybrac wszystkie trzy :)

Nawet pomimo tego, ze Pie Pan nigdy mi sie nie podobala to tez warto by ja miec,

Longines wydaje sie byc najladniejszy, niestety oba zegarki to automaty w zwiazku z czym glos oddalem na IWC.

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

piepan za uszy i tarcze

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Ja wybrałbym Longinesa dla mnie najbardziej prosty, a przez to piękny  :wub:

Pozdrawiam,

Grzegorz

wszystkie fajne, ale jeśli mam wybrać jeden to IWC, mam słabość do tej marki, a ten jest urodziwy baaaardzo

Omega zbyt gruba, Longines ma brzydkie malowane indeksy minutowe, a IWC - nic dodać, nic ująć ;)

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

pie pan/ longin/ iwc

... taka jest moja kolejność- omega wg mnie ma fajniejszy cyferblat od reszty konkurentów

Moim zdaniem pojedynek powinien być wyrównany. Chciałbym zauważyć, iż kolorystyka zdjęć w znacznym stopniu wpływa na nasze spostrzeganie (bynajmniej moje). Omega jest w tonacji zielonej (we mnie to budzi obrzydzenia, źle mi kojarzy się ta tonacja np. z zepsutym mięsem), Longines ma znacznie lepszą barwę, ale IWC świeci jak słońce na rozgrzanej plaży. PS kto stwierdził, iż tarcza pie-\ pan w constellation jest ładniejsze niż od tarczy klasycznej?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.