Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Recommended Posts

Witam. Proszę o wszelkie informacje na temat tego zegarka. Jak sprawdzić czy jest to orginał? Podejżewam, że jest to podróbka, bo werk jest z MIYOTA :).

post-69022-0-85958500-1390655485_thumb.jpg

Wystarczy na niego spojrzeć, żeby to wykluczyć :)

Pozdrawiam.

Jak sprawdzić czy jest to orginał? 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Daniel.J
      https://m.ceneo.pl/30025364;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q02WnsAqEsNg5&gclid=Cj0KCQjwpNr4BRDYARIsAADIx9wPqG46Ku0Piyb_Gax1e6Z14elQKQeWbSD8SmvKcuUdn3tJHk3sjzIaAlIdEALw_wcB#tab=click&shop=147420478

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-invicta-pro-diver-professional-22050

ps:co sądzicie o marce invicta, jest to marka godna polecenia? 

• By memox
      Witam proszę o pomoc w wyborze zegarka takiego jak w tytule lub ewentualnie jakiś inny do kwoty 20 tysięcy. Zegarek będę zakładał sporadycznie. Po jakimś czasie będe chciał go sprzedać i też nie chciał bym na nim dużo stracić. Proszę o propozycję, dziękuję
    • By lukaszsf
      Witam serdecznie,
      od jakiegoś czasu szukam odpowiedniego zegarka dla siebie i choć w pierwszej kolejności wybór miał paść na CASIO RANGEMAN GW-9400 to zdałem sobie sprawę że funkcje które posiada niekoniecznie mi się przydadzą. Będę korzystał z nich od święta a i tak najprawdopodobniej w formie ciekawostki niż faktycznie użytecznych funkcji.
      Po przeanalizowaniu tego co faktycznie mi się przyda wybór padł na jeden z modeli GBD/GBA-800 a że ma być to zegarek sportowy to uważam że zasłanianie cyferblatu przez dodatkowe wskazówki które nic nie wnoszą a zajmują jednie przestrzeń roboczą będą zbyteczne. Tak więc GBD-800.
      Szukałem informacji dotyczących różnic między GBD-800-1B a GBD-800SF-1 i nie jestem przekonany czy pomiędzy wersją kolorystyczną istnieją stąd pytanie do was.
      Na jednym ze sklepów różnice między z zegarkami na korzyść GBD-800SF-1:
      GBD-800-1B
      GBD-800SF-1
      Sygnał pełnej godziny, Auto kalendarz, am:pm / 24h, Afterglow, Dual time, Pamięć okrążeń

Czy faktycznie wersja GBD-800-1B jest pozbawiona tych funkcji?

• By brudnykrasnal
      Szanowni, zanoszę się z zakupem zegarka Breitling Superocean Heritage II 42 mm. Natknąłem się na poniższą aukcję i mam do was prośbę o weryfikacje autentyczności zegarka oraz czy cena jest odpowiednia.  Mam wątpliwości, ponieważ jeżeli zegarek jest nowy, to nie powinien chyba mieć mechanizmu ETY. Z góry dziękuje.  Jeżeli posiadacie lepsze "źródełko" lub sami macie na sprzedanie ww. zegarek w stanie bardzo dobrym lub nowym to proszę o kontakt. 

https://allegro.pl/oferta/breitling-superocean-heritage-42-mm-nowy-okazja-7866719377
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.