Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

akruszynski

Zegarek ok. 15.000 do koszuli i marynarki

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post, ale forum śledzę od bardzo dawna :)  Mam nadzieję, że się trochę rozruszam.

 

Czy myślałeś o Panerai? Według mnie są to zegarki niesamowicie uniwersalne- doskonale pasują do garnituru, ale i w stylu casualowym noszą się świetnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie Panerai nie jest zły, ale nie porywa mnie stylistyka, dosyć osobliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, po kilku tygodniach błądzenia we mgle, wybrałem te oto 3:

 

Zenith-Captain-Winsor-Annual-Calendar-1.03%202410%204010--21%20C.jpgs.24_tagheuer_300slr.jpg

 

Cóż, najchętniej wziąłbym Zenitha Captain Winsor Annual Calendar, ale obawiam się, że poniżej 20k będzie ciężko bardzo. Alternatywnie Zenith Pilot Big Date, chociaż nie udało mi się go nigdzie przymierzyć więc nie wiem jak by wypadł w porównaniu z Winsorem.

 

Na koniec TAG 300 SLR, w sumie zupelnie inna katergoria wagowa, ale i cenowa, akurat ten model po prostu mi się podoba.

 

Innych producentów i modele odrzucam. Nawet Captain Chrono, z uwagi na zbyt "płaską i nudną tarczę". Gdzie za plecami są Omegi AT, ale to pewnie innym razem.

 

A ktorego wy byście brali, mając na uwadzę również cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post, ale forum śledzę od bardzo dawna :)  Mam nadzieję, że się trochę rozruszam.

 

Czy myślałeś o Panerai? Według mnie są to zegarki niesamowicie uniwersalne- doskonale pasują do garnituru, ale i w stylu casualowym noszą się świetnie.

 

oooo, to chyba o czymś nie widzialem. Pokaż mi zatem garniturowca od Panerai :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol napisz do prezesa.

Ma taką i proponował mi na wymianę, więc pewnie mu się już znudziła :)

 

 

P.S. Następny post będzie moim tysięcznym, muszę w końcu coś mądrego napisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo, to chyba o czymś nie widzialem. Pokaż mi zatem garniturowca od Panerai :)

Ja tam noszę PAM111 do garnituru (na dodatek z paskiem z cordovanu) i moim zdaniem wygląda świetnie. Nadaje odrobinę  sprezzatury. No oczywiście rozumiem, że na wieczorowe spotkanie w operze nie pasuje, ale i garnitur tutaj może być zastąpiony smokingiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, po kilku tygodniach błądzenia we mgle, wybrałem te oto 3:

 

A ktorego wy byście brali, mając na uwadzę również cenę?

 

Z tych 3 zdecydowanie Zenitha Captain Winsor Annual Calendar. Ma moim zdaniem świetny stosunek tego co oferuje do ceny. Ciekawe komplikacje: roczny kalendarz, dla urozmaicenia chronograf. Z tym, że rzeczywiście trzeba by trochę nagiąć budżet.

 

Ta oferta - inna kolorystyka, ale limitka wydaje się bardzo atrakcyjna:

http://allegro.pl/zenith-captain-winsor-annual-calender-nowy-i3986626257.html

 

zważywszy na cenę w Apracie :o 34 500 zł:

http://www.apart.pl/pl/zegarki,c,2,Zenith,3448

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

StaryWilku, wlasnie ten mi sie najbardziej podoba, zarowno classic jak i boutique edition... Chyba pozostaje troche dozbierac kasy :(

 

W sumie, kazda inna opcja to kompromis.

 

Btw: czy kotos kupowal od tego sprzedawcy (lemoniadowy1)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie zasadnicze czy jest gwarancja producenta i czy możliwy jest odbiór osobisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygląda genialnie, zobacz ten:

03_2430_693_21_C723_3.jpg

też mi się podoba, jednak odpada z uwagi na wielkość, ciężko zmieścić pod mankietem koszuli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam pod rozwagę IW391007 - 42 mm (w realu wygląda na większy).

Według opinii pozostałych 'mieszkańców' rotomatu gości na moim nadgarstku zbyt często  :angry:

 

http://www.iwc.com/en/collection/portofino/IW3910/#enlarge/variation-1/front/zoom-3

tak, jest bardzo ładny, chociaż zwykły Portofino nie wiem czy nie ładniejszy. Czy przypadkiem jednak nie jest to mechanizm zrobiony przez ETA? Wcześniej czytałem ze 79320 był robiony przez ETA, ale teraz na stronie jest inny - 75320, in-house?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Michal_1985
      Witam, jestem zainteresowany zakupem TH jak w temacie. 
      Jeśli ktoś myśli o sprzedaży to chętnie omówię tą kwestię
      Jesli ktos moze polecić miejsce, w którym mógłbym zakupić taki zegarek to chętnie skorzystam.
       
      Pozdrawiam 
      Michał 
    • Przez Michal_1985
      Witam, ostatnio zakupiłem zegarek wskazany w temacie wątku, natomiast stan pudełka pozostawia wiele do życzenia. 
      Zatem, jeśli ktoś dysponuje pudełkiem w stanie bdb/idealnym (najlepiej z instrukcją do tego modelu) to proszę o kontakt w celu omówienia oferty :)
       
      Pozdrawiam
      Michał 
    • Przez Stan_101
      Sprzedam Tag Heuer Carrera CAR2014.BA0799 bardzo mało używany.

      Zegarek kupiony w styczniu 2020 r. Sprzedaję z całym kompletem, tj. kartonik, pudełko, książeczki, ogniwa do bransolety.
       
      Carrere nosiłem sporadycznie, tylko w weekendy na zmianę z 2 innymi automatami. 
       
      Stan oceniam na 8,5/10. Posiada bardzo delikatne ślady użytkowania, jedynie jakieś włoskowate mikroryski na gładkich powierzchniach. Szkło czyste, bransoleta w super stanie,  starałem się wszystko pokazać na zdjęciach. Antyrefleks w tym zegarku jest świetny. Zegarek na żywo robi "robotę" 
       
       
      Cena: 9 700 zł.
       













×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.