Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Blonex nasze naj.............

Rekomendowane odpowiedzi

Gratka dla ciebie ale też pewnie dla większości pasjonatów Polskich zegarków - ten model Blonexa Antymagnetyczny to niewątpliwie unikat - nie wiem czy koperta to ta od niego ale tarcza miodzio oryginalna i w doskonałym stanie

Nie sprzedawaj czasem bo zegarek jest unikatowy

Gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że koperta poljotowska, co nie zmienia faktu, że piękny i rzadki Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , w polskich zegarkach jestem początkujący i mam pytanie, kiedys wpadł mi taki Blonex, widać, że mechanizm nie zdadza się z napisem na tarczy, ale czy reszta jest w porządku?

Pozdr.

post-29239-0-68455000-1409594222_thumb.jpg

post-29239-0-54057700-1409594234_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mst, tarcza ewidentnie z innego zegarka. Powinna być w takiej kopercie i z takimi wskazówkami

2-2_zpsdb4e3c14.jpg

Natomiast reszta koreluje ze sobą nawzajem, więc jest szansa (ale nie znaczy, że pewność), że pochodzą z jednego zegarka. Powinna z nimi być tarcza Błonie w jednym z dwóch pierwszych modeli, takich, jakie pirx pokazał w pierwszym poście tematu

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/100739-b%C5%82onie-nasze-naj/

Jednak która konkretnie z tych dwóch - tego nie sposób zgadnąć...  

Edytowane przez Wintergreen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wintergreen dziękuję, póki co to zostawię jak jest.....

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobrze widzę ale na zdjęciu, w okolicy koronki to jest oficjalny wynik dzisiejszego meczu? Wygramy ze Szkocją 2:1, przegrywając do przerwy 0:1? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobrze widzę ale na zdjęciu, w okolicy koronki to jest oficjalny wynik dzisiejszego meczu? Wygramy ze Szkocją 2:1, przegrywając do przerwy 0:1? :P

 

Oczywiście, tło zegarka nieprzypadkowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, nie umiem robić zdjęć zegarkom chociaż się starałem ;) Wrzucam jeszcze raz swojego antymagnetika. 

 

29vdveh.jpg

 

nv2m4i.jpg

2re6ued.jpg

 

wolałem nie otwierać go samemu

 

30ijfpu.jpg

 

2ibi7bl.jpg

 


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojego Blonexa mam już kilka miesięcy i muszę przyznać, że to bardzo wygodny i sympatyczny zegarek. Dziś miałem go na ręce przez prawie cały dzień:

 

post-64635-0-58668300-1432498703_thumb.jpg

 

Zakładam go co jakiś czas nawet do pracy:

 

post-64635-0-20742100-1432498606_thumb.jpg

 

Za jakiś czas polerowanie szkiełka, no i w końcu muszę postarać się też o jakiś godniejszy pasek u któregoś z Kolegów z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto i mój skarbek:

 

 

Bl3

 
 

BLONEX

17 RUBIS

ANTICHOC

 

Orginalna pozłacana koperta z kilkoma odpryskami niestety. Piękna giloszowana tarcza z lekkim już zielonkawym nalotem. 

Zegarek to stryszkowe znalezisko w domu po dziadku.

Edytowane przez Chaos85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blonex - wszyscy majo mam i ja - na razie jeden i jeden czeka na wskazówki i zmianę szkła

post-68206-0-71864000-1452780311_thumb.jpg

post-68206-0-19432000-1452780321_thumb.jpg

post-68206-0-43115300-1452780341_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawle, ładny egzemplarz, tarcza w świetnym stanie. U mnie z tym nieco gorzej, ale dobrałem za to nowy pasek - dokładnie taki, jaki chciałem:

post-64635-0-62451900-1455919871_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocho !!! Ktoś chyba nowy na dziale Polskim się pojawił - najpierw piękny krab teraz blonex w super stanie :wub:

Nie chciałbym sobie nic przypisywać ale po tych moich prezentacjach trochę dział z Polakami się ożywił :)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł - nie przypisuj sobie za wiele :P Zegarki polskie zbieram od dawna ale nie jest to główna gałąź mojej choroby zegarkowej :D

To trochę tak jak napisałeś - łatwiej wpadają jak sie na nich nie skupia za bardzo :)

 

A tu takie połączenie Polsko - radzieckiego hobby zegarkowego :D

 

Edycja

img-20160220-203705.jpg

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przypisuje sobie mojego udziału w konkretnych kolekcjach tylko poruszenie na tym dziale - tematy milczały od kilku miesięcy przerywane pojedynczymi postami i zegarkami - troszkę rozruszałem temat i tylko to sobie przypisuję  :)

Fajna czwórka giloszowanych - Gregorian stawia Ci Smirnofa  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podsycaj ten ogień, podsycaj  :)

 

Gregorian stawiał Smirnofa za trio. 

Za 4 już nie  :D

Żartuję ale pamiętam  - tyle że to było jakoś czasowo określone. No i Blonex ma kopertę chromowaną a powinien mieć złoconą  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.