Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomaliusz

tanie casio w kolorkach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomaliusz

Witam, jestem ciekawy Waszych opinii, czy takie casio (noszone przez +30-latka) to nie obciach?  ;)

Fajnie jak można by tanim kosztem zmieniać kolorki zegarka w sezonie i nie martwić się o zniszczony zegarek (porysowany i.t.d)  :)

Np:

 

i-casio-w-214h-4a.jpgw-214h-9aves.jpgW-214HC%20-4AVEF.jpg

W-756-9AV_al.pngzegarek-casio-w-756-4av.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę obciach :)... Ale tylko trochę :)...


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od człowieka.

Ja bym nie założył, choć brakuje mi trochę do 30 :D

 

P.S. Ogólnie zegarek fajny, ale nie w tej kolorystyce.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo pomysł spoko, ale wolałbym postawić na całkowity minimalizm (F-108 lub W-215 w różnych kolorach) albo trochę dołożyć i kupić kolorowe AQ-S810WC lub W-S220. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Zasadniczo pomysł spoko, ale wolałbym postawić na całkowity minimalizm (F-108 lub W-215 w różnych kolorach) albo trochę dołożyć i kupić kolorowe AQ-S810WC lub W-S220. 

 

Nawet, nawet ten W-215  :)

big_800PX_mediacom_665882604.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet trochę przypomina G 

8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy do jakiego ubrania chcesz te zegarki kolorowe a ten biały ładny jest i nie obciach :) w modzie są takie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

zależy do jakiego ubrania chcesz te zegarki kolorowe a ten biały ładny jest i nie obciach :) w modzie są takie zegarki

Tylko i wyłącznie jako zegarki wakacyjne (na urlopie) do krótkich gatek i hawajskiej koszuli  :D

Wiadomo, kolorek szybko traci swój blask a szkoda mi zmieniać "G" w kolorze co sezon  ;) . Mój były G-7900-7ER był świetny ale po urlopie już tak nie błyszczał  :unsure: (a bardzo dbam o zegarki).

A może wiecie gdzie zakupić bezel i pasek do Risemana w innym kolorze niż standardowy? (chyba może być z tym trudno, bo inne kolory to limitki  :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie jako zegarki wakacyjne (na urlopie) do krótkich gatek i hawajskiej koszuli  :D

Wiadomo, kolorek szybko traci swój blask a szkoda mi zmieniać "G" w kolorze co sezon  ;) . Mój były G-7900-7ER był świetny ale po urlopie już tak nie błyszczał  :unsure: (a bardzo dbam o zegarki).

A może wiecie gdzie zakupić bezel i pasek do Risemana w innym kolorze niż standardowy? (chyba może być z tym trudno, bo inne kolory to limitki  :( )

 

Poszukaj w PacParts. Trzeba wpisać do wyszukiwarki dokładne oznaczenie modelu np. GW-9200BLJ, znalazłem błękitny bezel za 13 usd, a pasek za 36 usd. 

 

http://www.pacparts.com/model.cfm?mfg=casio&model_id=GW9200BLJ-2&action=list_part&mode=auto&back=0

 

Biały bezel też jest za 14 usd, ale nie ma paska

 

http://www.pacparts.com/model.cfm?mfg=casio&model_id=GW9200PJ-7&action=list_part&mode=auto&back=0

 

Tutaj wszystkie kolory Risemanów:

 

http://watchshock.com/search-watches.html?keyword=gw-9200

http://watchshock.com/search-watches.html?keyword=gw-9201

http://watchshock.com/search-watches.html?keyword=gw-9230

 

Razem 14 wersji

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Dzięki chłopaki za namiary. Napisałem również do pani Sylwii z TT i czekam na odpowiedź odnośnie ceny  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Mogę zamówić pasek i bezel od tych dwóch modeli: 

                         

GW-9200CDJ-8   (tańszy pasek 15 zł.)                         lub                   GW-9200PJ-7

75614d1266860084-weisse-g-shock-bei-maenGW-9200PJ-7_L.jpg

860740d1351416789-my-g-collection-month- - który ładniejszy kolor?

 

Czy są to kolory matowe czy lakier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSZ PJ będzie lepiej pasował do całej reszty standardowego Risemana. Czy to z TT? Ile kosztuje zestaw (bezel plus pasek)? Oba wyglądają na mat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

MSZ PJ będzie lepiej pasował do całej reszty standardowego Risemana. Czy to z TT? Ile kosztuje zestaw (bezel plus pasek)? Oba wyglądają na mat.

Tylko ten biały PJ ma niebieski napis g-shock  :(

A może taki?, tu przebrany na niebiesko:

http://forums.watchuseek.com/f29/sold-casio-g-shock-gw-9200-1er-riseman-strap%5Cbezel-gw-9200blj-%A3150-uk-709100.html

Cena za bezel 35 zł. a paski od 42 zł. do 77 zł. (zależnie od modelu-koloru)

 

Edit: Chyba jednak zdecyduję się na tego PJ (też przebrany):

http://forums.watchuseek.com/f17/riseman-bezel-strap-update-259328.html

tylko co zrobić z tym napisem?  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie podłączyć się pod temat. Moje pytanie brzmi: Czy do modelu GA-110RG-1AER będą pasowały części (bezel + pasek) z modelu GA-110RG-7A?

 

Moje wątpliwości wynikają z tego, że wpisując w wyszukiwarkę strony pacparts.com model GA-110RG-1AER, z części wyskakuje mi tylko pasek (czarny), natomiast klikając w model GA110RG-7A, pojawia się bezel, pasek, śrubki, przyciski i czego tylko dusza zapragnie :)

 

Pytanie ma związek z tym, że chciałbym posiadać ten zegarek w wersji czarnej i białej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Kolego ale w czym problem? Przecież to ten sam zegarek tylko w innym kolorze  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli można bez najmniejszego problemu zmienić bezel i pasek z czarnego na biały tak? :) Jestem zielony w tym temacie.

 

Nie wiem właśnie jak na to patrzeć więc przy okazji mnie ktoś bardziej doświadczony uświadomi.

 

Przykładowo wpisuję w wyszukiwarkę "GA-100" i wyskakują mi różne modele: CASIO GA100A-9A, CASIO GA100A-7A ale też CASIO GA100B-7A czy CASIO GA100C-1A3. Czy w tych wszystkich modelach są te same bezele i paski tylko różne kolory i można je dowolnie zmieniać? Liczy się to, że jest to GA-100 a inne cyfry i litery nie mają znaczenia? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Dokładnie tak, będzie pasować. Po modelu zegarka to cyfry określające rodzaj wyświetlacza (pozytyw,negatyw), kolor, i.t.p

Tylko popatrz czy na przykład kolorystycznie bezel i pasek będzie pasował do wskazówek i innych elementów  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczy się to, że jest to GA-100 a inne cyfry i litery nie mają znaczenia? :)

Nazwa modelu nie zawsze jest wyznacznikiem pokrewieństwa pod względem dostępu do części. Takie modele jak GA-100, GA-110, GA-120 czy GD-100 współdzielą tę samą kopertę, wobec czego bezele i paski są pomiędzy nimi zamienne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Stary temat ale się przypomniał  :)

Uzbroić Risemana w nowe kolorowe ubranko czy do tyrania podczas sezonu urlopowego coś takiego sobie sprawić  :D

pol_pl_CASIO-MRW-200HC-4BV-1696_1.jpg

pol_pl_CASIO-MRW-200HC-7BV-1697_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Ryska w nowy mundur! No chyba,ze to bedzie jakies ostre tyranie to tak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.