Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

tomaliusz

tanie casio w kolorkach

Recommended Posts

Guest tomaliusz

Witam, jestem ciekawy Waszych opinii, czy takie casio (noszone przez +30-latka) to nie obciach?  ;)

Fajnie jak można by tanim kosztem zmieniać kolorki zegarka w sezonie i nie martwić się o zniszczony zegarek (porysowany i.t.d)  :)

Np:

i-casio-w-214h-4a.jpgw-214h-9aves.jpgW-214HC%20-4AVEF.jpg

W-756-9AV_al.pngzegarek-casio-w-756-4av.jpg

Zależy od człowieka.

Ja bym nie założył, choć brakuje mi trochę do 30 :D

P.S. Ogólnie zegarek fajny, ale nie w tej kolorystyce.

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Zasadniczo pomysł spoko, ale wolałbym postawić na całkowity minimalizm (F-108 lub W-215 w różnych kolorach) albo trochę dołożyć i kupić kolorowe AQ-S810WC lub W-S220. 

Guest tomaliusz

Zasadniczo pomysł spoko, ale wolałbym postawić na całkowity minimalizm (F-108 lub W-215 w różnych kolorach) albo trochę dołożyć i kupić kolorowe AQ-S810WC lub W-S220. 

Nawet, nawet ten W-215  :)

big_800PX_mediacom_665882604.jpg

zależy do jakiego ubrania chcesz te zegarki kolorowe a ten biały ładny jest i nie obciach :) w modzie są takie zegarki

Guest tomaliusz

zależy do jakiego ubrania chcesz te zegarki kolorowe a ten biały ładny jest i nie obciach :) w modzie są takie zegarki

Tylko i wyłącznie jako zegarki wakacyjne (na urlopie) do krótkich gatek i hawajskiej koszuli  :D

Wiadomo, kolorek szybko traci swój blask a szkoda mi zmieniać "G" w kolorze co sezon  ;) . Mój były G-7900-7ER był świetny ale po urlopie już tak nie błyszczał  :unsure: (a bardzo dbam o zegarki).

A może wiecie gdzie zakupić bezel i pasek do Risemana w innym kolorze niż standardowy? (chyba może być z tym trudno, bo inne kolory to limitki  :( )

Tylko i wyłącznie jako zegarki wakacyjne (na urlopie) do krótkich gatek i hawajskiej koszuli  :D

Wiadomo, kolorek szybko traci swój blask a szkoda mi zmieniać "G" w kolorze co sezon  ;) . Mój były G-7900-7ER był świetny ale po urlopie już tak nie błyszczał  :unsure: (a bardzo dbam o zegarki).

A może wiecie gdzie zakupić bezel i pasek do Risemana w innym kolorze niż standardowy? (chyba może być z tym trudno, bo inne kolory to limitki  :( )

Poszukaj w PacParts. Trzeba wpisać do wyszukiwarki dokładne oznaczenie modelu np. GW-9200BLJ, znalazłem błękitny bezel za 13 usd, a pasek za 36 usd. 

http://www.pacparts.com/model.cfm?mfg=casio&model_id=GW9200BLJ-2&action=list_part&mode=auto&back=0

Biały bezel też jest za 14 usd, ale nie ma paska

http://www.pacparts.com/model.cfm?mfg=casio&model_id=GW9200PJ-7&action=list_part&mode=auto&back=0

Tutaj wszystkie kolory Risemanów:

http://watchshock.com/search-watches.html?keyword=gw-9200

http://watchshock.com/search-watches.html?keyword=gw-9201

http://watchshock.com/search-watches.html?keyword=gw-9230

Razem 14 wersji

pozdrawiam, Piowa

Guest tomaliusz

Dzięki chłopaki za namiary. Napisałem również do pani Sylwii z TT i czekam na odpowiedź odnośnie ceny  :)

Guest tomaliusz

Mogę zamówić pasek i bezel od tych dwóch modeli: 

GW-9200CDJ-8   (tańszy pasek 15 zł.)                         lub                   GW-9200PJ-7

75614d1266860084-weisse-g-shock-bei-maenGW-9200PJ-7_L.jpg

860740d1351416789-my-g-collection-month- - który ładniejszy kolor?

Czy są to kolory matowe czy lakier?

MSZ PJ będzie lepiej pasował do całej reszty standardowego Risemana. Czy to z TT? Ile kosztuje zestaw (bezel plus pasek)? Oba wyglądają na mat.

Guest tomaliusz

MSZ PJ będzie lepiej pasował do całej reszty standardowego Risemana. Czy to z TT? Ile kosztuje zestaw (bezel plus pasek)? Oba wyglądają na mat.

Tylko ten biały PJ ma niebieski napis g-shock  :(

A może taki?, tu przebrany na niebiesko:

http://forums.watchuseek.com/f29/sold-casio-g-shock-gw-9200-1er-riseman-strap%5Cbezel-gw-9200blj-%A3150-uk-709100.html

Cena za bezel 35 zł. a paski od 42 zł. do 77 zł. (zależnie od modelu-koloru)

Edit: Chyba jednak zdecyduję się na tego PJ (też przebrany):

http://forums.watchuseek.com/f17/riseman-bezel-strap-update-259328.html

tylko co zrobić z tym napisem?  :wacko:

Pozwolę sobie podłączyć się pod temat. Moje pytanie brzmi: Czy do modelu GA-110RG-1AER będą pasowały części (bezel + pasek) z modelu GA-110RG-7A?

Moje wątpliwości wynikają z tego, że wpisując w wyszukiwarkę strony pacparts.com model GA-110RG-1AER, z części wyskakuje mi tylko pasek (czarny), natomiast klikając w model GA110RG-7A, pojawia się bezel, pasek, śrubki, przyciski i czego tylko dusza zapragnie :)

Pytanie ma związek z tym, że chciałbym posiadać ten zegarek w wersji czarnej i białej.

Guest tomaliusz

Kolego ale w czym problem? Przecież to ten sam zegarek tylko w innym kolorze  :)

Czyli można bez najmniejszego problemu zmienić bezel i pasek z czarnego na biały tak? :) Jestem zielony w tym temacie.

Nie wiem właśnie jak na to patrzeć więc przy okazji mnie ktoś bardziej doświadczony uświadomi.

Przykładowo wpisuję w wyszukiwarkę "GA-100" i wyskakują mi różne modele: CASIO GA100A-9A, CASIO GA100A-7A ale też CASIO GA100B-7A czy CASIO GA100C-1A3. Czy w tych wszystkich modelach są te same bezele i paski tylko różne kolory i można je dowolnie zmieniać? Liczy się to, że jest to GA-100 a inne cyfry i litery nie mają znaczenia? :)

Guest tomaliusz

Dokładnie tak, będzie pasować. Po modelu zegarka to cyfry określające rodzaj wyświetlacza (pozytyw,negatyw), kolor, i.t.p

Tylko popatrz czy na przykład kolorystycznie bezel i pasek będzie pasował do wskazówek i innych elementów  :)

Liczy się to, że jest to GA-100 a inne cyfry i litery nie mają znaczenia? :)

Nazwa modelu nie zawsze jest wyznacznikiem pokrewieństwa pod względem dostępu do części. Takie modele jak GA-100, GA-110, GA-120 czy GD-100 współdzielą tę samą kopertę, wobec czego bezele i paski są pomiędzy nimi zamienne.

Guest tomaliusz

Stary temat ale się przypomniał  :)

Uzbroić Risemana w nowe kolorowe ubranko czy do tyrania podczas sezonu urlopowego coś takiego sobie sprawić  :D

pol_pl_CASIO-MRW-200HC-4BV-1696_1.jpg

pol_pl_CASIO-MRW-200HC-7BV-1697_1.jpg

Zdecydowanie Ryska w nowy mundur! No chyba,ze to bedzie jakies ostre tyranie to tak:)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.