Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

hiob

Zegarek Radosława Kotarskiego

Recommended Posts

Radosław Kotarski prowadzący program "Polimaty" na YT ma bardzo ciekawy zegarek, którego nie wstydzi się pokazywać w swych programach. Mógłby ktoś z Was zidentyfikować mi dokładnie ten model?  Czy to jest IWC Portuguese, czy może jakiś TAG Heuer Carrera, czy jeszcze co innego?

To jest TH Carrera Chrono - ten sam, który nosi Wojewódzki i Prokop - czasem zastanawiam się, czy przypadkiem nie dostali ich w ramach pozycjonowania marki.

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

Guest Szymon.

Radosław Kotarski prowadzący program "Polimaty" na YT ma bardzo ciekawy zegarek, którego nie wstydzi się pokazywać w swych programach. Mógłby ktoś z Was zidentyfikować mi dokładnie ten model?  Czy to jest IWC Portuguese, czy może jakiś TAG Heuer Carrera, czy jeszcze co innego?

TAG Heuer Carrera Calibre 16

WEB_PR_SHEETCV2A10.BA0796_sticker.png

Dzięki. Prezentuje się całkiem nieźle.

Wojewódzkiego chyba nigdy nie widziałem, choć czytałem o nim, kto to Prokop nawet nie wiem, ale zaraz sprawdzę u ciotki Wiki.  :D

Moim zdaniem ten zegarek jest maksymalnie nieczytelny, ma tak zapaćkaną tarczę że aż oczy bolą. Dla mnie wzorem chronografu jest vintage carrera:

31Carrera2447S.jpg

Już dużo bardziej wolałbym najnowszą limitkę Jack Heuer Edition:

tag-heuer-carrera-jack-heuer-80-2.jpg

1dFQTya.png

Moim zdaniem ten zegarek jest maksymalnie nieczytelny, ma tak zapaćkaną tarczę że aż oczy bolą. Dla mnie wzorem chronografu jest vintage carrera:

Już dużo bardziej wolałbym najnowszą limitkę Jack Heuer Edition:

Vintage Carrerę to ja już mam:

12645435.jpg

... a tamtego zegarka nie można oceniać zaledwie po zdjęciach. W realu nowe, duże Heuery wyglądają, moim zdaniem, bardzo dobrze.

14011417.jpg

Hiobie, widziałem Twoją Carrerę w innym wątku i wygląda bardzo fajnie, tego się trzymaj :)! Co do nowych Heuerów to ja odniosłem się głównie do modelu który ma Radek, natomiast w ofercie mają nadal dużo ładnych i czytelnych zegarków takich jak wspomniany wyżej limitowany Jack Heuer edition czy chociażby model Carrera z linii Heritage:

TAG-Heuer-CARRERA-HERITAGE-CALIBRE-1887_

Żeby nie było że oceniam tylko po zdjęciach. Przymierzałem w salonie zarówno ten czarny model z Polimatów jak i 1887, moim zdaniem ten czarny wygląda tandetnie i jest nieczytelny (mówię to pomimo młodego wieku i bardzo dobrego wzroku ;]). Pomijam że sporo fajniejszy jest Monaco no ale nie każdy lubi kostki.

1dFQTya.png

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Marcelib
      Witam,
      Przymierzam się do zakupu zegarka IWC od zegarmistrza. Podobno oryginalny mechanizm wraz z tarczą i wskazówkami pochodzi z zegarka kieszonkowego z 1920 roku. Całość zamknięta jest w nową kopertę. Zegarek jest wystawiony za 4500 zł. Proszę o pomoc w stwierdzeniu czy ta oferta jest wiarygodna a cena adekwatna?
      Pozdrawiam,
      Marceli

• By Kamxio91
      Dzien dobry kochani.
      Czy ktos z Was jest może w stanie ocenic czy ten zegarek jest oryginalny ? A gdyby jednak taki nie był to ile jest wart ? Chcialbym go odkupic,ale za cene adekwatna do jego wartosci. Jest do niego zapinka od paska a sam zegarek jest sprawny, po nakreceniu dziala prawidlowo. Odczepiony byl fragment okraglej ramki od strony tarczy co eidac na zdjeciu,ale i to jest juz ok. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
      Pozdrawiam

• By szpila9
      Cześć!

Jak w temacie. Stale kusi mnie ten model i był kiedyś moim marzeniem, ale... trochę lat minęło i trochę nowych modeli się pojawiło, a Tag trochę stracił na prestiżu ;)

Pytanie - czy jeszcze warto? Czy macie dla mnie jakieś alternatywy?

Dzięki!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.