Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Paweł Bury.

NASZE NAJSTARSZE CZYLI WCZESNO ROSYJSKIE VINTYGE

Rekomendowane odpowiedzi

pmwas to skupia się na szczegółach - tutaj zapadka taka powinna być tutaj 7 kamieniowy a tutaj 15 - to takie a to jeszcze inne - dla mnie ważne sa oryginały ale nie aż tak bardzo - dopuszczam lekkie mechaniczne modyfikacje wazniejszy jest dla mnie wygląd zewnetrzny zegarka no i musowo musi działac a "pmwas" lubi znać pochodzenie , kto dla kogo zrobił , jaka fabryka itp... kupa histori fajnie sie  czyta jego posty no i fajne rzadkie ma zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie chwila wolnego czas na coś nowego :)

Złotoustowski Czasowyj Zawod :-)  3 kwartał 1956roku

Zegarek z piękną dedykacją   DROGIEMU MĘŻOWI OJCU I DZIADKOWI W DZIEŃ URODZIN 21.XI.56r

post-68206-0-19935300-1392197169_thumb.jpg

post-68206-0-33901700-1392197195_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10303244.jpg?1392225541

 

Miałem takie dwie. Jedna poszła na sprzedaż, a ta została jeszcze. Zrobiło mi się jej żal i ją zostawiłem. Tamta była ładniejsza, miała nowe szkło i koronkę. Ta ma wżery na szkiełku i wytartą koronkę. Ale to oryginał i po tym widać, jaką ten zegarek ma duszę :) 

 

Obecnie znajduje się w moich zbiorach :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki tam Burełek...

Jaki skromny :D klasa zegarek a i zdjęcie swietne !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki tam Burełek...

MAM JĘZOR NA WIERCHU :wub:  :wub:  :wub: PIĘKNE ONE SĄ !!!! Nie mam takiego - widać uszko i koronka niewyrobione super!!

No a zdjęcie serca??  MUSI BYĆ !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórzyłem foto za dnia i obcykałem inne strony Pawełka.

post-4379-0-20974000-1392278820_thumb.jpg

post-4379-0-89047300-1392278821_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nie chcesz sie go pozbyć -  czy może jednak :rolleyes:  :rolleyes: ????????????? Jakieś zamianki - jak cos PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zamierzam się go pozbywać. A żeby Ci umilić dzień to pokażę jeszcze dwa z czerwonymi cyrefkami na tarczy:

post-4379-0-20974000-1392278820_thumb.jpg
post-4379-0-89047300-1392278821_thumb.jpg
Edytowane przez rproch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie pomagacie mi w moim szaleństwie i nałogu :D, Jak do tej pory nie interesowałem się kieszonkami, ale zaczyna mnie łupać w kościach co może oznaczać tylko jedno "czas na zmiany" :D 

Piękne są   :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zamierzam się go pozbywać. A żeby Ci umilić dzień to pokażę jeszcze dwa z czerwonymi cyrefkami na tarczy:

U mnie zdjęcia sie nie otwierają mam wielkie puste pole - coś nie tak !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleje strone z katalogu może się kumus przyda

Na kopertach zegarków Bure na krawędziach lub na deklu od srodka poza numerem seryjnym który nic nie mówi jest zazwyczaj nabity jeszcze jeden numer jedno , dwu lub trzy cyfrowy - pozwala on wydatowac zegarek

post-68206-0-07241300-1392285499_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na ile wiarygodna jest ta tabela.Na tym pierwszym moim Burku nabite jest: 5 (duży odstęp) 48. Nie wiem jak to rozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wirygodna - podaj mi maila na PW to ci wysle katalog ze zdjeciami opisami kupa informacji ale po rosyjsku pisane mnóstwo informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie rodzinne :

post-41508-0-01269900-1392379307_thumb.jpg

 

i z kolegami :

post-41508-0-95148500-1392379326_thumb.jpg

 

generalnie ...  "kiedyś nimi się zajmę" B) ...... a, obecnie zbieram wszystko co wpadnie w ręce .... "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tradycyjnie jeden naręczny i jedna kieszonka

Na pierwszy ogień Czystopolski Czasowyj Zawod

post-68206-0-47431200-1392414631_thumb.jpg

post-68206-0-36733400-1392414702_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja :)

Dodałem nowy cel do mojej listy życzeń i to w górną część tej listy.

Te zegarki mają charakter.

W mej samotnej misji takie słowa dodaja otuchy - Dzięki ci Piękne dobry Człowieku :)  :)

Ja się nie poddaję nie zainteresuje takimi zegarkami po dobroci to siłą zmusze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba siły - te zegarki same "przemawiają"

Problemem jest ich dostępność no i cena. Mam wrażenie że niektóre ceny na aukcjach to kosmos jakiś.

Ale przy odrobinie cierpliwości trafi się coś mam nadzieję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie rodzinne :

attachicon.gif1.jpg

 

i z kolegami :

attachicon.gif2.jpg

 

generalnie ...  "kiedyś nimi się zajmę" B) ...... a, obecnie zbieram wszystko co wpadnie w ręce .... "

Już drugi raz pisze ten post poprzedni cudem zniknął

Piękne sa te kieszonki pomimo stanu - mnie bardziej podobaja się te na dole spatynowane przybrudzone niz te czyste :)

Mam kompletny mechanizm bez koperty idealnie pasowałaby mi twoja ta zdobiona które masz dwie ;) może dałoby się rade dogadać :rolleyes:

Ja bym nie wytrzymał żeby  tak leżały - jak kupie cos takiego to od razu gnam do majstra i potem codziennie mu dzwonie czy już :lol:

Fajny zestaw spory zapas części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już drugi raz pisze ten post poprzedni cudem zniknął

Piękne sa te kieszonki pomimo stanu - mnie bardziej podobaja się te na dole spatynowane przybrudzone niz te czyste :)

Mam kompletny mechanizm bez koperty idealnie pasowałaby mi twoja ta zdobiona które masz dwie ;) może dałoby się rade dogadać :rolleyes:

Ja bym nie wytrzymał żeby  tak leżały - jak kupie cos takiego to od razu gnam do majstra i potem codziennie mu dzwonie czy już :lol:

Fajny zestaw spory zapas części

 

A mi się nie spieszy je naprawiać B)  ... są fajne i bardzo je lubię nawet w takim stanie w jakim są. ... Z posiadanych części pewnie bym  złożył kilka ...  . W sprawie koperty zastukaj na PW , mam wolne do naręcznych i zdobione  takie jak na zdjęciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mej samotnej misji takie słowa dodaja otuchy - Dzięki ci Piękne dobry Człowieku :)  :)

Ja się nie poddaję nie zainteresuje takimi zegarkami po dobroci to siłą zmusze :lol:

Paweł Twoje zegarki są  piękne i w zachowane w tak idealnym stanie,ze normalnie rajtuzy opadają po każdym pokazie.Nikogo nie musisz zmuszać silą cykanie werku K-43 przekona każdego sceptyka.Tak dzisiaj chodziłem po Upper East Side i kombinowałem skąd masz takie cudne zegarki i nagle EUREKA :wub:

post-67292-0-05557200-1392520833_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.