Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pampalina

Jaqcues Lemans zaczął głośno tykać

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ;)

Jako kompletna amatorka zwracam się do Szanownych Forumowiczów z zapytaniem.

Mianowicie - kilka dni temu kupiłam narzeczonemu zegarek Jacques Lemans 1-1654 g. Wszystko ładnie pięknie, ale dzisiaj zauważyłam, że zegarek zaczął dość głośno tykać. Wcześniej nie słyszałam żadnego tykania, dlatego trochę się  zdziwiłam. 

To normalne czy coś się z tym zegarkiem stało?

 

Bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Przebeg
      Witajcie. Zeszłego ranka kiedy podniosłem zegarek aby sprawdzić która godzina nie usłyszałem (dosyć głośnego tykania). Przyłożyłem do ucha i faktycznie dźwięk z dnia na dzień się zmienił. Nie jest to już wysoki dźwięk uderzania twardym o twarde ale wyraźnie niższy dźwięk. Jakby coś twardego uderzało o coś miękkiego. Nie jest to moje wymyślanie bo inny zegarek cyka normalnie. Tak samo było przy całkowicie nakręconej sprężynie Zegarek jest tak dokładny jak wcześniej, sekundnik chodzi normalnie. Wie ktoś może o cho chodzi? wiem że to pewnie głupa sprawa ale mi jako pedantowi to trochę przeszkadza (mech. 4R36)
    • Przez Raptowny21
      Witam, szanowne grono, od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Tissot'a Le Locle z mechanizmem ETA 284-2. Przed chwilą zauważyłem, a właściwie usłyszałem, że słychać "tykanie". Słyszalne jest z odległości około 10 cm od ucha. Wydaje mi się, że wcześniej tego nie słyszałem, ale może po prostu nie zwróciłem uwagi. Bardzo proszę o odpowiedź czy zegarek nadaje się do reklamacji.
    • Przez zywieczdroj
      Ostatnio na swoim zegarku spostrzegłem dwie rysy. W aparcie usłyszałem że mogę oddać zegarek na gwarancję, jednak może być problem z jej uznaniem. Chciałbym się dowiedzieć co najlepiej zrobić aby pozbyć się tych rys, jakaś polerka, zegarmistrz, może jednak ta reklamacja? Co możecie mi doradzić w tym temacie? 
       
      http://imageshack.com/a/img905/538/yhPTQy.jpg
       
      zegarek to JL 1 1670.1
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.