Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

egoist

ORIENT BIG MAKO BLUE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Zacznę od tego , że oczarowany pięknem Orienta Big Mako rozpocząłem grzebanie po przeogromnych zasobach netu w poszukiwaniu pięknych i ciekawych zdjęć tego modelu . Ku mojemu rozczarowaniu nie było tych zdjęć zbyt dużo , a już z trafieniem naprawdę ciekawych ujęć było jeszcze gorzej . Szczególnie wpadł mi w oko BIG MAKO w niebieskiej odsłonie  . Zdjęć tej niebieskiej odmiany było już naprawdę niewiele . . . los był jednak dla mnie łaskawy i dane mi było dość szybko kupić BIG MAKO BLUE. Kiedy  dorwałem swój obiekt westchnień pomyślałem , że dobrze by było zebrać wszystkie nowe zdjęcia BIG MAKO BLUE w jednym temacie by kolejne osoby  zafascynowane tak  jak ja BIG MAKO BLUE miały możliwość obejrzenia go na jak najlepszych zdjęciach i w pięknych odsłonach . Wiem , że moje zdjęcia mogą na niektórych forumowiczach nie robić wrażenia jednak postaram się jak najlepiej oddać swoją fascynację tym zegarkiem na swoich zdjęciach . Zapraszam też do wklejania zdjęć w ten temat szczęśliwych i dumnych tak jak ja posiadaczy BIG MAKO BLUE . Zapraszam do oglądania , podziwiania i komentowania tego tematu , pamietając o tym , że jest to temat wyłącznie o BIG MAKO BLUE , który fascynuje i wiernie służy na co dzień . Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych posiadaczy BIG MAKO BLUE . Krzysztof . Chory na BIG MAKO BLUE  :wub:

post-66779-0-91271900-1392206433_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy posiadasz  makówkę?

Jeżeli tak to popstrykaj trochę sam.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy posiadasz  makówkę?

Jeżeli tak to popstrykaj trochę sam.

 

Pozdrawiam,

- zwykła ,,makówka" to jednak inny zegarek - mam czarną ,,makówkę" ale to BIG MAKO mnie fascynuje - a oto i kolejne zdjęcia tego cudu w kolorze blue :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Fajne fotki no i fantastyczny zegarek - jakkolwiek dla mnie za duży.

Ja po małej przygodzie z kopertą 47 mm z radością wróciłem do rozmiarów 40 - 42 mm.

 

PS. Z tą "makówką" to nie do końca dobrze się wyraziłem chodziło mi właśnie o Big Mako.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie w tym zegarku są wymiary bransolety? Chodzi mi o rozmiar w uszach i przy zapięciu.

Czy bransoleta jest z pełnych ogniw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta ma 22 mm na całej długości i jest z pełnych ogniw ( nawiasem mówiąc jest świetnej jakości - dosyć ciężka ale dla mnie to plus ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big Mako to świetny zegar . Za niewielkie pieniądze dostajemy super zegarek , w tym przypadku z mieniącą się w zależności od oświetlenia niebieską tarcza. Niebieska tarcza wg.mnie prezentuje sie w tym zegarku najlepiej. Do tego trwały ( własny ) i dokładny mechanizm . Nic tylko kupować :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka ''big maków'' jedynym problemem w nich jak dla mnie to teleskopy i luma , reszta mi nie przeszkadza  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma możliwość sprawdzenia, czy BM blue i Ray blue mają taki sam kolor tarczy, czy może jednak nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka ''big maków'' jedynym problemem w nich jak dla mnie to teleskopy i luma , reszta mi nie przeszkadza  :)

Nie można mieć wszystkiego:)

Wiadomo ze jest troche minusów , ale plusów jest duzo więcej. Trzeba rownież pamietać ile ten zegarek kosztuje .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po podziwianiu zdjęć zachorowalem na BM blue i właśnie sobie zamówiłem. Teraz z niecierpliwością czekam na dostawę. Dobrze ze tu na forum umiesciles te fotki. Zegar jak za pieniądze ktore sobie za niego życzą jest naprawde super. Jesli jakość mechanizmu nie zmienila sie od lat to zegarek jak mówią nie do zajechania. Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszlych posiadaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magma kolory ray i big mako różnią się deseniami, ray jest ciemniejszy. Ja bym się sugerował rozmiarem. Wg mnie ray jest bardziej uniwersalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I stało się. Zostałem kolejnym posiadaczem tego cudownego zegarka. Zegarek zamówiłem  na Orienthuren.de 19.08. Już 26.08 mogłem się cieszyć odpakowując przesyłkę. Zegarek dotarł w pełnej kondycji z papierami i dodatkowo zamówionym pudełkiem. Jest naprawdę przepiękny. Polecam każdemu. Nie bójcie się rozmiaru. Zegarek doskonale układa się na ręce i wygląda naprawdę prestiżowo. Miałem okazję przymierzać na ręce zwykłe Mako ale nie umywa się do Big Mako. Dodatkowo dodam, że w kolorze Blue jest naprawdę najciekawszy. Pięknie się mieni i zmienia kolor w zależności od oświetlenia. Dokładność w ciągu tych kilku dni zaobserwowałem na poziomie -5sek/dobę co w przypadku automatu uważam za wynik jak najbardziej do przyjęcia. Ale tak naprawdę nie o dokładność w tym przypadku chodzi. Widok mojego super sprzętu na ręku w zestawieniu z bateryjkowymi pseudo zegarkami znajomych - bezcenne. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy BM Blue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko poczytać, ale się wzruszyłem  :rolleyes:  . Ja poza czarnym Big Mako lub małym czarnym Mako  nie byłem zainteresowany żadnym innym „kolorem” – oglądałem je tylko na fotkach i czarny wymiatał!!!  Nie było opcji zmiany decyzji! Wahałem się tylko czy mały czy duży. Pojechałem do sklepu w celu jak wyżej i … mały odpadł od razu. Natomiast sprzedawca położył przede mną wszystkie wersje kolorystyczne BM i znów zonk!  :blink:  Który? Co ciekawe czarnego po którego pojechałem odłożyłem na bok. Został niebieski i pomarańczka której w ogóle nie brałem pod uwagę a który na żywo jest po prostu piękny. Wygrał niebieski - i wiem że była to dobra decyzja  :D  . W planach oczywiście jest pomarańczowy – zakochałem się w nim :wub:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam dylemat czy zamawiać big mako czy mako blue ray. Już myślałem, że jestem zdecydowany na blue raya i pooglądałem big mako i znów to samo:) obydwa są równie piękne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam dylemat czy zamawiać big mako czy mako blue ray. Już myślałem, że jestem zdecydowany na blue raya i pooglądałem big mako i znów to samo:) obydwa są równie piękne:)

 

A na żywo macałeś  :)  ? Czy opierasz swój wybór tylko na zdjęciach? Tak naprawdę tylko mając oba w ręku można dokonać w miarę „prawidłowego” wyboru.

Bierz ten który się Tobie spodoba a będziesz zadowolony – wiem banał wielokrotnie powtarzany  :rolleyes:  , ale w tym przypadku jedynie słuszna podpowiedź.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś czy jest w lublinie sklep gdzie można te mako obejrzeć? Najlepiej by było jak zarówno blue ray jak i mako xl był żeby porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy mógłby ktoś wrzucić tu zdjęcia blue ray mako i blue mako?

Czy to któryś z tych?

 

http://www.amazon.com/gp/product/B00A6U2EYE/ref=s9_hps_bw_g241_ir02?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=merchandised-search-9&pf_rd_r=1HY5FY8274M6QRJMQ4FZ&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1865632642&pf_rd_i=2597904011

 

http://www.amazon.com/Orient-Mens-CEM65002D-Automatic-Watch/dp/B001EWEQ3K

 

Czy różnią się czymś, poza wyglądem?

Sorki za pytanie, ale szukam na forum info i mi się już wszystko miesza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.