Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość norbie

Klub Miłośników Zegarków ZENITH

Rekomendowane odpowiedzi

Gość norbie

Istnieje już bardzo fajny wątek poświęcony wintydżowym Zenithom - http://zegarkiclub.pl/forum/topic/84028-wasze-zegarki-zenith/

Przeszukałem forum i nie znalazłem jednak wątku, w którym szczęśliwi posiadacze współczesnych zegarków i youngtimerów manufaktury Zenith mogliby je zaprezentować. Myślę, że warto założyć taki wątek, którego celem byłoby pokazanie w jednym miejscu pięknych modeli tej zasłużonej manufaktury.

Serdecznie zapraszam byłych i obecnych właścicieli Zenithów oraz innych marek wykorzystujących werki El Primero w swoich czasomierzach.

 

Poniżej kilka zdjęć (moich i sprzedawcy) zakupionego przeze mnie Zenitha Elite Class:

post-54231-0-65947200-1392468981_thumb.jpg

post-54231-0-21381800-1392469005_thumb.jpg

post-54231-0-06462900-1392469035_thumb.jpg

post-54231-0-94939800-1392469202_thumb.jpg

Edytowane przez norbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się powtarzał, stąd tylko link do zdjęć mojego Defy Classic Open XXT:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/27060-zenith-defy-classic-open-xxt/

 

Najnowsze Zenithy są w większości przypadkó stylistycznie... nudne :) (ale też "politycznie poprawne" :) ) Może to dziwne, ale ja lubiłem "inność" ówczesnych (2006-2008) Zenithów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Defy nie ustepuje elite :)

 

fxe2.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Defy nie ustepuje elite :)

 

 

To jest czarny kolor tarczy? Bardzo fajny Zenek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebieski jakby morski :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Defy Quartz idealnie pasuje do krzemowego serduszka laptopa :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Striking 10th :)

 

IMG_7110-2_zpsd9fd9fb6.jpg

 

IMG_8772-2.jpg

 

IMG_2480-2_zpsa4755354.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Czarny kapitan :-)

Gratuluję pięknego Kapitana!!!

Miałem okazję kilka razy go przymierzyć i za każdym razem robił na mnie ogromne wrażenie. Zdjęcia kompletnie nie oddają jakości wykonania i klasy tego zegarka. Moim zdaniem w tym przedziale cenowym "rządzi"!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne Zenithy, Panowie, gratulacje. Najbardziej podoba mi się "czarny kapitan"! Kiedyś wskazałbym na chronograf, ale o subtarczkach była już rozmowa gdzie indziej - praktyczne czy nie, wyglądają mimo wszystko ładnie, to trzeba przyznać.

 

Po długim dniu naszedł mnie głupawy humor: nash13, nie obraź się, proszę, ale na tym zdjęciu Twój Zenith wyszedł trochę podobnie do niego:

 

god+love.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia od pradziadka :D

 

vfzn.jpg

8akn.jpg

eq15.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Piotrek pokazałeś Zenitha wszystkich Zenithów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do trzech razy sztuka, czyli mój trzeci Zenith Elite, ale pierwszy w wersji HW czyli Elite 650:

 

SJko6ni.jpg

 

HlWu0qR.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...........piękny. Gratuluję.

Edytowane przez jimmy6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie komponują się te złote akcenty z koronką włącznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem do końca przekonany, bo miałem kiedyś całostalową wersję, ale ten bikolor na żywo wygląda całkiem ok.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Piękne Zenithy, Panowie, gratulacje. Najbardziej podoba mi się "czarny kapitan"! Kiedyś wskazałbym na chronograf, ale o subtarczkach była już rozmowa gdzie indziej - praktyczne czy nie, wyglądają mimo wszystko ładnie, to trzeba przyznać.

 

Po długim dniu naszedł mnie głupawy humor: nash13, nie obraź się, proszę, ale na tym zdjęciu Twój Zenith wyszedł trochę podobnie do niego:

 

Dorosniesz kiedys to zrozumiesz piekno mechanizmu el primero;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna wersja nash13 i piękny kolor tarczy. To jest ten mniejszy, cywilizowany model?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada na nadgarstku?


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Filip - gratuluję fajnego Zenitha. Szybko zrealizowałeś założony cel. Brawo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sneer - pytasz o mojego? Na razie nic z tego, nie mam dobrego szkła do takich rzeczy. Ale wygląda dobrze :)

 

norbie - dzięki, teraz możemy zorganizować elite mityng w Łodzi 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna wersja nash13 i piękny kolor tarczy. To jest ten mniejszy, cywilizowany model?

Tak, wygodne 40mm. Tarcza w tym Zenku to mistrzostwo swiata, ma wiele odcieni w zaleznosc o swiatla, dosc rzadko spotykany model na gieldach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.