Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość norbie

Klub Miłośników Zegarków ZENITH

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest dostępny serwis Zenith w PL , jaka jest cena podstawowego przeglądu modelu El Primero i jak często należy go wykonać  ?

do tej pory należałem do grona osób którzy marka Zenith kojarzyła z radzieckim aparatem fotograficznym którego ojciec przywiózł z Moskwy i nim się chwalił przed kolegami , a tak naprawdę zdjęcia robił płaskim Kodakiem..

od wczoraj jestem zakochany w tym modelu:

a co myślicie o tym zdaniu w filmiku odnośnie wrażenie z tarczy  2:35 minuta filmu ?

Edytowane przez Krakus1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie przekonam. Za dużo mnie rzeczy irytuje w tym zegarku i chyba wolę większe w sensie masywniejsze. Także zapraszam.e1393f717147285fb685d02c857b0cc4.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest dostępny serwis Zenith w PL , jaka jest cena podstawowego przeglądu modelu El Primero i jak często należy go wykonać ?

do tej pory należałem do grona osób którzy marka Zenith kojarzyła z radzieckim aparatem fotograficznym którego ojciec przywiózł z Moskwy i nim się chwalił przed kolegami , a tak naprawdę zdjęcia robił płaskim Kodakiem..

od wczoraj jestem zakochany w tym modelu:

https://www.youtube.com/watch?v=qbwieJGRNlE

a co myślicie o tym zdaniu w filmiku odnośnie wrażenie z tarczy 2:35 minuta filmu ?

Ja swego czasu dostałem informacje że wysyłają do Szwajcarii czy Niemiec, już nie pamietam. Ale nie to mnie zmroziło najbardziej lecz estymacja kosztów serwisu el primero , nie wiem czy nie przekręcę ale ca 4-5 tys...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem wszystko , byłem w sklepie Apart i oglądałem pierwszy raz na żywo ten zegarek - pewnie go widziałem na Basel World 2019, ale nie zwrócił moją uwagę - :

co do serwisu El Primero , jest w Austrii , średnio co 8 lat powinno wykonać tzw. duży przegląd - cena ok. 3000zł-

co do zegarka , oglądałem wszystkie interesujące mi tarczy - biała , szara i niebieska - niebieska odpada bo jak dla mnie ,nie jest to taki odcień o którym myślałem - jak w Monaco - , szara tarcza piękna ale zbyt elegancka na co dzień , chyba jednak biała - srebrno biała- tarcza jest najlepsza do codziennego użytku i najbardziej sportowa . zegarek piękny , dbałość o szczegółów oszołamiająca , piękna klamra , pasek z gumową podeszwą , koperta śliczna wyglądem i kształtem . można powiedzieć że to jeden z najpiękniejszych i najbardziej perfekcyjnych zegarków których widziałem..

@Mistrz17 napisz nam co Ci irytuje w tym zegarku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka rzeczy. Uszy trochę przynajmniej u mnie z bransą ładnie się nie licują tzn. Wystają krawędzie na ręku, ale ma koślawy nadgarstek to może dlatego. Brak regulacji ja nie mogę dopasować do Siebie albo za ciasno albo za luźno. Cóż też nadgarstek. Poler w bransie palcuje się jak diabli.

Ale to pierdoły raczej. Mi po prostu nie podszedł może hako któryś w kolekcji owszem do codziennego noszenia odpada nie ma mięty.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek dbałością o szczegóły wykonania zdecydowanie in plus. Cena względem jakości jest zdecydowanie na korzyść. Plus historia. Miałem okazje cieszyć się wersja 38 mm. Co do serwisu nie mam wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem.0a3ee6a57a38243f7a76961c4fc048ad.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz się tak męczyć, to może oddaj na WOŚP. Szczytny cel, a i odzyskasz spokój ducha... ;)


A tak na poważnie - fajny zegarek. Masz do niego pasek? Spróbuj przerzucić go na pasek i trochę ponosić...

 

Może miłość wróci...

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WOŚP pójdzie co innego. Na poważnie mam pasek kroko mierzyłem i nie tędy droga. Nie mój styl jako jedyny. Lubię na bransie nosić a tu mam problem z regulacją i wkurza mnie strasznie palcowanie. Ale to pierdoły..

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno można zamówić do niego oryginalną bransoletkę matową , koszt ok. 1000 USD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno można zamówić do niego oryginalną bransoletkę matową , koszt ok. 1000 USD

A za darmochę można samemu zmatowić Janem Niezbędnym Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon II9cc3bbb098a53397ee3ce3361d1a33a3.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubi różne paskie65c210330be0d9455e07069a4aaebfe.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

76af501f03991d8447283ca45590aeb9.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz tylko kapcie i w fotel.7b8536286a5ebe1220905112cccce100.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

A ja ciągle w pracy. Ale pogodziłem się z Zenithem i teraz on dotrzymuje mi towarzystwa.

 

post-102568-0-39834000-1579018648_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy wiecie coś na temat dostępności części oraz serwisowania mechanizmu 3019 phc (pierwsze lata el primero) ? Coś mi chodzi po głowie, że jeden z forumowiczów kiedyś szukał takiego całego mechanizmu, co nie napawa optymizmem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeka cały czas.1e914a0014cf9b4f893da34ec54b9099.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyk z pudełka.21a63d6741a2eb04eec3c62aa0b7009e.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno rozważam ultra slima - ktoś z was mial z nim kontakt? Warto? czy w tych pieniądzach lepiej szukać czegos innego?


Obecnie posiadane: Maurice Lacroix Masterpiece Flyback Chronograph, Gerlach Karaś,  GS DW5600, Seiko Presage SARY057, Balticus "Wiślak"

Historyczne: Longines Hydroconquest, Orient Bambino v2, Tag Heuer Formula 1, Jorg Gray 3500 Chrono, Seiko SSb073p1, Orient Mako III, Citizen ny4050-03l, Dan Henry 1970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie z meshem

 

778c64c0253deb4f4ecba017e01a0095.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.