Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość norbie

Klub Miłośników Zegarków ZENITH

Rekomendowane odpowiedzi

A co tam ponoszę.post-59414-1581612167,3312_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc...
Czy zegarek Zenith Elite Captain Power Reserve (Model: 03.2122.685/21.C493), posiada czarną tarczę z charakterystyczną strukturą?
Jakość zdjęć na Chrono24 jest fatalna - https://www.chrono24.pl/zenith/elite-captain-power-reserve-03212268521c493--id8028157.htm
Jestem zainteresowany zakupem (dokładnie) takiej wersji - https://www.jomashop.com/zenith-watch-03212068522c493.html?gclid=EAIaIQobChMIw6LR2JPW5wIVjbTtCh27yAnPEAAYASAAEgJo1_D_BwE , nie mogę znaleźć na stronie Chrono24,  wersji z takim oznaczeniem Model: 03.2120.685/22.C493.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc...

Czy zegarek Zenith Elite Captain Power Reserve (Model: 03.2122.685/21.C493), posiada czarną tarczę z charakterystyczną strukturą?

Jakość zdjęć na Chrono24 jest fatalna - https://www.chrono24.pl/zenith/elite-captain-power-reserve-03212268521c493--id8028157.htm

Jestem zainteresowany zakupem (dokładnie) takiej wersji - https://www.jomashop.com/zenith-watch-03212068522c493.html?gclid=EAIaIQobChMIw6LR2JPW5wIVjbTtCh27yAnPEAAYASAAEgJo1_D_BwE , nie mogę znaleźć na stronie Chrono24,  wersji z takim oznaczeniem Model: 03.2120.685/22.C493.

Tak, środek tarczy w tym modelu jest giloszowany. Oglądałem niedawno ten model, tylko z jasną tarczą, u nas w Aparcie.

Napisz do Apartu, może mają gdzieś wersję z czarną tarczą. Ten model jest z rabatem 30%, a przy negocjacjach, pewnie jeszcze taniej.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem niedawno ten model, tylko z jasną tarczą, u nas w Aparcie.

 

Dziękuję za szybką odpowiedź. Na stronie: https://www.apart.pl/ , nie znalazłem tego modelu,  z przyczyn ode mnie niezależnych, obecnie nie mogę osobiście sprawdzić / dopytać się o ten model - spróbuję droga mailową.

Edytowane przez petorocz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź. Na stronie: https://www.apart.pl/ , nie znalazłem tego modelu, z przyczyn ode mnie niezależnych, obecnie nie mogę osobiście sprawdzić / dopytać się o ten model - spróbuję droga mailową.

Starszych modeli nie ma już na stronie - śmiało wyślij maila.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu.post-59414-1582031375,5793_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic z tego jakbym nie próbował nie jest dla mnie. Raz mam jakiś ciulowy nadgarstek i kiepsko strasznie się układa na mej łapie. Albo za luźno albo za ścisło dodatkowo długie uszy to komplikują. I tyle ponosiłem jeden dzień dla sprawdzenia.post-59414-1582225751,8141_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

No nic z tego jakbym nie próbował nie jest dla mnie. Raz mam jakiś ciulowy nadgarstek i kiepsko strasznie się układa na mej łapie. Albo za luźno albo za ścisło dodatkowo długie uszy to komplikują. I tyle ponosiłem jeden dzień dla sprawdzenia.attachicon.gifIMG_20200220_072205.jpg

 

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

Może spróbuj go opaskować. W moim DEFY też nie jest idealnie, bo bransoleta nie ma regulacji. Rezultat - wygięte teleskopy, bo bywam dość aktywny, nadgarstek puchnie (zwłaszcza podczas chodzenia), potem odwadniam się, zegarek spada na dłoń, która pracuje i są naprężenia. Różnica jest taka że ja mam tytan i niczego nie czuję, a u Ciebie jest stal. Jeśli jesteś przywiązany (???), zdejmij bransoletę i załóż pasek. Może być lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie skóry mi nie podchodzą w żadnej wersji. Może spróbuję poszukać Ori czarnej gumy i wtedy się polubimy bardziej.

 

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na razie bransa.post-59414-1582397082,2895_thumb.jpg

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)dac1e4e1b805ab46f4a5e6a2c0a62473.jpg

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Macie jakieś namiary gdzie można kupić bransoletę , najlepiej two tone? Do el primero 42 mm

Dzięki.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Pochwalę się moim najnowszym nabytkiem- dluuuugo na niego polowałem :) ale w końcu jest!! Mój Zenith El Primero Cohiba:)

 

Przy większej ilości czasu wrzucę więcej zdjęć :)

Pozdrawiam

post-77487-0-97300500-1582708645_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny okaz :wub:

To naprawdę piękny zegar. Pod wielkim wrażeniem jestem mechanizmu. To jest sekunda płynąca nie tylko z nazwy. Tyka pięknie , punktualność pewnie bez naciągu na max to +1 s +2 s ale to nowe jest , jeszcze się pewnie poprawi. Choć to już wynik zajefajny. Nie żebym zwracał zbyt na to uwagę bo ja te zegarki zakładam okazjonalnie , bardziej z ciekawości. Nie żałuje zmiany decyzji. Jest świetny.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Graty fajny też

Ja wskakuje do klubu z takim

Ładny! Bardzo...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, Panowie! Oba Zenki świetne!


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do gratulacji.

Piękny ten steel&gold. Uwielbiam takie połączenie.

Edytowane przez ASTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rallypost-59414-1583426227,5579_thumb.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.