Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość norbie

Klub Miłośników Zegarków ZENITH

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie czarny miażdży. I miło zobaczyć na lunecie nie bezużyteczny tachometr, a coś konkretnego i wyjątkowego dla tego modelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę...;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i oglądam pierwsze recenzje.
Z minusow jakie zauwazylem to brak zakrecanej koronki (choc mimo wszyskto dalej mamy WR 100m), brak mikroregulacji bransolety , mocno polerowana bransoleta wraz z zapieciem - ryski beda nieuniknione.

A sam projekt swietny. Bardzo udany.
Choc mogli dac dotychczasową bransolete z Chronomaster, albowiem jest ona swietnie wykonana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynego czego Zenith nie mógł zrobić z premierami to dodać logo Rolexa.

Na poziomie foto te modele przechodzą w cuglach do kolejnego etapu.
Z tego co widzę przyjazny lug to lug może okazać się zbawieniem dla wielu miłośników. Test nadgarstkowy konieczny. 

Edytowane przez Maserati

  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenith zrobił to na co wielu, wśród nich jestem i ja, bardzo liczyło, unowocześnili klasyczny model, fakt dodali bezel, z którego korzystał Rolex, ale taka możliwość daje mechanizm wiec czemu nie?! Przeprojektowana koperta w idealnym rozmiarze. Ale juz porównań do Carrery nie rozumiem. Dla mnie to swoisty „killer” marki Zenith. Dołoże wszelkich starań żeby jak najszybciej być w jego posiadaniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt jeszcze nie zauważył 😛 obczajcie sobie indeks na godzinie 4 w recenzji Monochrome 😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ceteth napisał:

Widzę, że nikt jeszcze nie zauważył 😛 obczajcie sobie indeks na godzinie 4 w recenzji Monochrome 😁 

 

Ale jaja...premiera, pierwsze materiały prasowe i taki babol.

Przypominają mi się dwie 9 lub 3 w Rolexie Explorer ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nikt jeszcze nie zauważył obczajcie sobie indeks na godzinie 4 w recenzji Monochrome  

Hahahahha jest odwrotnie, wybaczam, jakbym tworzył takiego kozaka też bym był rozstrzesiony xd, pewnie one of a kind wiec szybko bedzie szedl w gore


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Ceteth napisał:

Widzę, że nikt jeszcze nie zauważył 😛 obczajcie sobie indeks na godzinie 4 w recenzji Monochrome 😁 

A nie tak właśnie miało być? :huh::D


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bulczenzo napisał:

Zenith zrobił to na co wielu, wśród nich jestem i ja, bardzo liczyło, unowocześnili klasyczny model, fakt dodali bezel, z którego korzystał Rolex, ale taka możliwość daje mechanizm wiec czemu nie?! Przeprojektowana koperta w idealnym rozmiarze. Ale juz porównań do Carrery nie rozumiem. Dla mnie to swoisty „killer” marki Zenith. Dołoże wszelkich starań żeby jak najszybciej być w jego posiadaniu emoji2957.pngemoji51.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Szczerze mówiąc mnie też skojarzył się z Daytoną i Carerrami. Fajny zegar ale dla mnie za blisko Daytony , stylistycznie i cenowo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bulczenzo napisał:

 Ale juz porównań do Carrery nie rozumiem. 

 

Tez indeks na 4-tej skopany - myślisz że to przypadek? 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ten index. W komentarzach ludzie nasmiewaja sie z tego.

Zreszta to nie jedyne wpadki. Zobaczcie wykonczenie wskazowek. Obecne pylki kurzu, jakies ryski.
Chyba to po prostu przedprodukcyjny model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, maariusz napisał:

Widzialem ten index. W komentarzach ludzie nasmiewaja sie z tego.

Zreszta to nie jedyne wpadki. Zobaczcie wykonczenie wskazowek. Obecne pylki kurzu, jakies ryski.
Chyba to po prostu przedprodukcyjny model.
 

Po prostu beta wersja 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, mario1971 napisał:

A nie tak właśnie miało być? :huh::D

It's not a bug, it's a feature :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Chronomaster Sport bardzo się podoba, w obu wersjach. Właściwie wszystkie zmiany i rozwiązania na plus: bezel i jego funkcjonalność, stop-sekunda, nienachodzące na siebie subtarcze. Brak szlifu słonecznego odczytuję jako taki znak podążania za współczesnymi minimalistycznymi, "czystymi" rozwiązaniami we wzornictwie. Powstał zegarek zakorzeniony w tradycji Zenitha, a zarazem na wskroś nowoczesny. Zastanawia mnie tylko liczenie godzin w trakcie dłuższej pracy stopera: trzeba chyba zapamiętać (albo zapisać na kartce ;) ), o której zaczęło się odmierzanie czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc mnie też skojarzył się z Daytoną i Carerrami. Fajny zegar ale dla mnie za blisko Daytony , stylistycznie i cenowo. 
Z "cenowo" to pan przesadził;)
Przy dajtonie nie ma takiego czegoś jak cena z metki

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena z metki tego Zenka to 9700 euro. Za kilka chwil realne będzie 30% rabatu. Chyba to nie jest duża przesada jak za el primero. 


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9700 euro to sporo (biorąc pod uwagę premierę nowego Speediego) choć niewiele biorąc pod uwagę cenę rynkową Daytony. 
Uważam  że DNA Daytony w tym modelu to nie jest przypadek,  do tego był przygotowywany od dwóch lat kaliber 3600, teraz będzie mocna promocja skierowana na amerykański rynek.

Jako fan Daytony, z niecierpliwością sprawdzę czy nowy model siądzie na nadgarstku jak dream watch czy niestety jak carrera.

Spektakularna premiera👍 

 

 


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, PiotrekL napisał:

Cena z metki tego Zenka to 9700 euro. Za kilka chwil realne będzie 30% rabatu. Chyba to nie jest duża przesada jak za el primero. 

Piotrek czytajac zagraniczne fora obawiam się że przynajmniej na początku trudno będzie nawet o tradycyjne 10% a może nawet i sam zegarek. Zenith odrobił lekcję i bierze co swoje. Zegar jest fantastyczny. Oczywiście przez większą wysokość koperty oraz brak beznarzedziowej regulacji bransy  nie będzie tak wygodny jak Daytona ale tarcza i mechanizm kładą króla na łopatki IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole doszukiwanie sie DNA daytony w tym zenku poprzez bezel, to jest jak ocenianie urody kobiety z racji na usta zupełnie tego nie kumam ale wiadomo #teamZenith


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brevet możliwe że tak będzie. Ale moim zdaniem cena z metki i tak nie jest aż taka zła. To świetny zegarek jak za te pieniądze. 


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.