Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość norbie

Klub Miłośników Zegarków ZENITH

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, cordi7 napisał(-a):

 

Zaleznie jak na to patrzec to kiepski badz dobry moment na sprzedaz wybrales, poczekaj az ludzie do biur wroca bo teraz dress watch glownei do dresow sie nosi.

 

Wrócą i będą żałować, że wcześniej go nie kupili! Tak będzie, naprawdę 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może być😉 Gratuluję!

Tylko ściągnij te folie i dobrze dopasuj bransoletę. Jak będzie za luźna i będzie Ci spadał na dłoń, to może się w końcu zdarzyć, że zginając nadgarstek wygniesz teleskopy (jeśli po odłożeniu dekiel dotknie zapięcia lub wewnętrznej części bransolety to znaczy że już są wygięte). W sumie to nie przeszkadza to w użytkowaniu tego zegarka. Ciesz się!

Edytowane przez facecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, bardzo wygodny (przynajmniej na gumie, bo taką wersję użytkuję) oraz zaskakująco czytelny zegarek. A przestawianie daty w obie strony to sama frajda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

Melduje sie w klubie, dzis dotarl:

 

Gratulacje! :)


Omega Planet Ocean XL  |  Omega Railmaster XXL  |  Tag Heuer Carrera Drive Timer  |  Ticino Big Pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, facecik napisał(-a):

Może być😉 Gratuluję!

Tylko ściągnij te folie i dobrze dopasuj bransoletę. Jak będzie za luźna i będzie Ci spadał na dłoń, to może się w końcu zdarzyć, że zginając nadgarstek wygniesz teleskopy (jeśli po odłożeniu dekiel dotknie zapięcia lub wewnętrznej części bransolety to znaczy że już są wygięte). W sumie to nie przeszkadza to w użytkowaniu tego zegarka. Ciesz się!

 

Dzieki za cynk o bransolecie i teleskopach. Zdjecie robione na goraco, zaraz po rozpakowaniu zegarka. Folie sciagne jak oficjalnie dostane zegarek - to prezent od zony na okragle urodziny i okazja trafila sie niestety ciut wczesniej niz moj level up :D

 

 

2 godziny temu, alur napisał(-a):

Gratuluję, bardzo wygodny (przynajmniej na gumie, bo taką wersję użytkuję) oraz zaskakująco czytelny zegarek. A przestawianie daty w obie strony to sama frajda ;)

 

Dzieki, na zywo robi piorunujace wrazenie. Balem sie troche rozmiaru a zupelnie niepotrzebnie.

 

 

2 godziny temu, Dirty Harry napisał(-a):

 

Gratulacje! :)

 

👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Świetnie się prezentuje.

Zenki to świetne zegarki i ja też na pewno jeszcze wrócę do któregoś modelu.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dlugo sie zbieralem do El Primero 38, ze wycofali i stanelo na Defy - nie zaluje. Jako ze Chronomaster Sport mi sie bardzo podoba to nie wiem, czy to moj ostatni Zenith czy nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny i ciekawy wybór 👍

Nie jestem pewien czy nie mierzyłem go kiedyś i zaskakująco dobrze było z czytelnością gdy był już na nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Smycel napisał(-a):

Fajny i ciekawy wybór 👍

Nie jestem pewien czy nie mierzyłem go kiedyś i zaskakująco dobrze było z czytelnością gdy był już na nadgarstku.

 

Dzieki, co do czytelnosci potwierdzam - wszystko ponizej wskazowek jest o ton - dwa ciemniejsze co daje zaskakujaco dobry kontrast wzgledem wskazowek, nie ma problemu z czytelnoscia.

W tytanowym oraz granatowej ceramice jest super, w bialej ceramice - ok, czarna ceramika dla mnie jest niestety nieczytelna (ale jak to sie mowi od sprawdzania godziny jest telefon komorkowy :D )

 

maxresdefault.jpg

 

8hhswuief0x41.jpg

 

Zenith-Defy-Classic-Black-Ceramic-cover.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cordi7 Twój ostatni zakup natchnął mnie do przymiarek Zenitha.

Dziś było mierzone 🙂

Defy Classic zaczyna do mnie mówić.

El Primero 38 leży idealnie, 42 za duże.

Zenith Defy 1.jpg

Zenith Defy 2.jpg

Zenith Defy 3.jpg

Zenith elPrimero38.jpg

Zenith ElPrimiero38-1.jpg

Zenith ElPrimiero38-2.jpg

Zenith42.jpg

Zenith 42-1.jpg

Zenith 42-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eisbar03 gdzie 38 jeszcze dorwałeś? Leży idealnie. 
Defy jest świetny, kolor tarczy w niebieskim też trafili.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@cordi7 38 dostępna od ręki w Aparcie w Galerii Mokotów 🙂

dzisiaj o 15:30 jak mierzyłem jeszcze był hehe.

 

Potwierdzam, 38 leży idealnie, nie chciałem zdejmować z ręki 🙂

Defy, ma coś w sobie, tylko ten tytan - nie wiem czy przyzwyczaiłbym się do tej lekkości

Edytowane przez eisbar03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie waga to plus, podobnie jak wolniejsze nagrzewanie się / wychładzanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne i szybkie :) a3e425bd34f927918795cee8a2a3eb9d.jpg5f152df8a41bcb9e657437d310a96e27.jpgdce1d6c5ad1e6be43e59c18fd4e231f5.jpg8767e63f3381dfc043804c7933c829ee.jpge92e1458787cfe4cda67bb0197a9f9e6.jpga318809d3e013dff2538b711615c2c36.jpg05cfd6b645a74aa5b88b9b95d63f47d5.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiję temat. 

Ależ ten zegarek jest wygodny! 

 

20210514_171518.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info cytowane za WUS:


There will be a new 38mm Chronomaster in July - with the A386 case, the new 1/10 of a second movement and a dial layout that is closer to the original.
Oh and yes, an updated bracelet with the new clasp and micro adjustment.

 

Brzmi aż za dobrze… zobaczymy, ciekaw też jestem jak skalkulują cenę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, cordi7 napisał(-a):

Info cytowane za WUS:


There will be a new 38mm Chronomaster in July - with the A386 case, the new 1/10 of a second movement and a dial layout that is closer to the original.
Oh and yes, an updated bracelet with the new clasp and micro adjustment.

 

Brzmi aż za dobrze… zobaczymy, ciekaw też jestem jak skalkulują cenę.

 

Ostatnio Zenith odleciał więc pewnie blisko Daytony. O pardon...Omegi Ed White 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zabijaj @desmo tak brutanie mojego entuzjazmu, na bransolecie to moglby byc chronograf, ktorego szukam :)

Obawiam sie niestety, ze masz racje i tanio juz bylo - Sport na bransolecie ma 9.700 na metce, zwykly chronomaster z dziura 9.200.

Nie sadze, zeby nowy model wyladowal ponizej i nawet jesli przy mniejszej popularnosci da sie kupic ze znizka -20% to nadal duzo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

 

Niestety rozmiar go dyskwalifikuje, a szkoda bo mi się bardzo podoba. 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge do konca sie przekonac do tego ksztaltu koperty i czekam bardziej na ta rzekoma premiere w lipcu nowego Chronomastera El Primero w kopercie 38 mm ale ze wszystkich revivali ten jest chyba rzeczywiscie najlepszy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.05.2021 o 22:14, mario1971 napisał(-a):

Piękne i szybkie :)

Ja mierzyłem takiego. Bardzo mi się podobał. Szukam chronografu dla siebie i muszę bardzo starannie wybrać, bo jak nie przepadam za tą komplikacją, to chciałbym jednak mieć taki zegarek. Ten wygląda na duży, a wcale nie jest, bo jak to zwykle w nadgarstkowych, aparat przekłamuje:

IMG_20210511_1435152.thumb.jpg.75e0b8b8127927ea0fff3d94268dea7d.jpgIMG_20210511_1434353.thumb.jpg.521a46c201cedf99161a5cc2510a8bff.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.