Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Paweł Bury.

KATALOGOWNIA RADZIECKICH ZEGARKÓW

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tak sobie oglądam, oglądam i czasu mi od przedwczoraj na wszystko brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregorian a kiedy doczekamy się stronki z całością Twojej kolekcji B)  to samo pytanie kieruje do Nightdream .

szkoda ze strona Slavnego Hansa nie działa prawidłowo bo jest to jedna z piękniejszych polskich kolekcji

Dzięki wielkie za uznanie :-)

Też żałuję, że strona nie działa prawidłowo, bo w jej zrobienie włożyłem mnóstwo czasu i energii (w sumie z panią Hansową zrobiliśmy ok. 10 000 zdjęć zegarków). Niestety, stronę robił mi kolega, który już się tym nie zajmuje, więc nie może mi pomóc.

Problemy zaczęły się jakiś czas temu, jak moja firma hostingowa zmieniła php na nowsze. Przestały wtedy działać miniaturki. Żeby temu zaradzić opłaciłem inny hosting, ale okazało się, że serwery tej firmy nie obsługują polskich znaków, więc te zdjęcia, w których nazwach są polskie znaki, przestały się wyświetlać. Jakoś nie mogę się zabrać do roboty, jak sobie pomyślę, ile czasu mi zajmie naprawa tego wszystkiego.

Strona jest postawiona na starej wersji Joomli, może jest jakiś sposób, żeby to jakoś łatwiej naprawić, niż modyfikując wszystko ręcznie. Jakieś pomysły???

Pozdrawiam wszystkich    


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dostałem niedawno zegarek, chyba to złota Rakieta ale więcej nic o nim nie wiem. Na mechanizmie pisze 2614.h Pomoże mi ktoś w określeniu co to dokładnie jest i czy jest coś warte?

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2qiaeyq&s=8#.Uxn10T95N1Y

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2pd6q&s=8#.Uxn2Pz95N1Y

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=10epu6o&s=8#.Uxn2gT95N1Y

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=1zuds2&s=8#.Uxn2wT95N1Y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Cię skłoniło do zadania pytania w wątku poświęconym katalogom, a nie podpiętym u góry wątku "co to za zegarek..."? Pytania typu czy jest coś warty nie będę komentował bo już mi się nie chce, jak przeczytasz regulamin, to znajdziesz tam odpowiedź "ile"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Racja waski123, po prostu chciałem napisać we właściwym wątku a w międzyczasie szukałem katalogu i stąd ten błąd. Już zadałem pytanie we właściwym miejscu:)

Co do drugiej części to gdzie tam widzisz pytanie "ile?" ? Chciałem tylko wiedzieć czy to złom czy coś godnego uwagi...

Edytowane przez jacek77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-68064-0-25982200-1579627151.jpeg

:D

 

Panowie, czy ktoś wie czy istniało jakiekolwiek polskie wydanie katalogu radzieckich zegarków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, znam tą stronę. :)

Chodzi mi o to, czy w Polsce wydano kiedykolwiek papierowy, lub elektroniczny katalog zegarków ZSRR. Taki z poszanowaniem wszelkich praw autorskich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, znam tą stronę. :)

Chodzi mi o to, czy w Polsce wydano kiedykolwiek papierowy, lub elektroniczny katalog zegarków ZSRR. Taki z poszanowaniem wszelkich praw autorskich :)

A co rozumiesz przez poszanowanie praw autorskich? Bo przed 1994 definicja była zgoła odmienna ;) 

A tak na serio to podłączam się pod pytanie, bo nie spotkałem się dotąd.


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o oficjalne, w pełni legalne wydanie, takie którego autor lub wydawca jest znany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o oficjalne, w pełni legalne wydanie, takie którego autor lub wydawca jest znany.

A tak na serio to nie wiem. Zresztą kto i po co za komuny miałby coś takiego wydawać? Salony "Jubiler"? Im wystarczały reklamy w prasie i na etykietach zapałczanych ;)


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, dlatego pytam :) zegarki były w sprzedaży więc... Może? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma może ktoś jakieś namiary na katalogi Pobiedy, wiem że były produkowane wszędzie:) wiem że różne modele miały różne oznaczenia ale skad to wziasc? Chodzi mi oczywiście o wczesne Pobiedy z lat 50/60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warto odkopać 🙃


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.