Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jackob

Bransoleta do Orient Ray.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę kupić oryginalną bransoletę do zegarka z tematu. Jak ona się nazywa? Jakiś numer?

Chciałbym kupić sobie Ray blue, ale nigdzie nie ma z paskiem, więc potrzebuję dokupić bransoletę...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam taką bransolete, z orienta blue raya. Jak coś daj znać na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tworzyc nowy temat, odświeżę ten - chciałbym zakupić branzolete do Orient Blue Ray'a. Czy wie ktoś gdzie mogę takowa dostać i za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tworzyc nowy temat, odświeżę ten - chciałbym zakupić branzolete do Orient Blue Ray'a. Czy wie ktoś gdzie mogę takowa dostać i za ile?

Mam od pepsiaka, idealna :)


Orły latają samotnie. Barany chodzą stadami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam ;)

Ktoś ma jakieś info na temat bransolety do Raya?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede pozbywal sie od mako - chce go.przerzucić na pach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czy to na pewno jest bransoleta od Raya? A nie od Mako? 

 

Patrząc po zdjęciach, wygląda na to, że środkowe ogniwa Raya mają matowe końcówki.

 

Jeśli ktoś wie gdzie można znaleźć oryginalną bransoletę od Raya bardzo proszę o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czy to na pewno jest bransoleta od Raya? A nie od Mako? 

 

Patrząc po zdjęciach, wygląda na to, że środkowe ogniwa Raya mają matowe końcówki.

 

Jeśli ktoś wie gdzie można znaleźć oryginalną bransoletę od Raya bardzo proszę o info.

Ta bransa z linku jest od mako (brak polerowanych elementów w środkowej części bransolety).

Najlepiej podpytaj czy ktoś kto ma raya nie chciałby sprzedać, będzie taniej ;)

Sam będę przesiadał się na pasek do Raya, bo już za dużo mam zegarków na bransoletach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta bransa z linku jest od mako (brak polerowanych elementów w środkowej części bransolety).

Najlepiej podpytaj czy ktoś kto ma raya nie chciałby sprzedać, będzie taniej ;)

Sam będę przesiadał się na pasek do Raya, bo już za dużo mam zegarków na bransoletach.

Tak, właśnie o te elementy mi chodziło.

 

A więc jeśli ktoś będzie chciał się pozbyć bransolety, proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda pół roku minęło, ale nie chcę zakładać nowego tematu - mam dokładnie ten sam problem:

Witam chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę kupić oryginalną bransoletę do zegarka z tematu. Jak ona się nazywa? Jakiś numer?

 

Wiem, że są w Orientuhren.de, ale cena dosyć duża w porównaniu do ceny zegarka. Zegarek kupiłem niedawno w Polsce na gumie, ale to nie dla mnie...Jakoś tak mi się składa, że ostatnie 3 zegarki kupiłem właśnie na gumie (monster, majtek, no i teraz Ray). Wszystkie 3 "gumy" leżą i się kurzą...Raczej odpada kupno za "wielką wodą"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz ori bransoletę to raczej nie kupisz nowej taniej niż na orientuhren. Używkę może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat znalazłem w Polsce na stronie DEMUS.pl w cenie 180 pln + wysyłka, ale pisze  "na zamówienie", więc nie wiem jak by to wyglądało, jutro zapytam...Używka w fajnym stanie tez wchodzi w grę. może akurat ktoś będzie potrzebował gumy, to zamiana, oczywiście po dogadaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używka w fajnym stanie to chyba tylko od kogoś, kto na dzień dobry zdjął bransoletę z Raya  :lol:  żeby nie było - bransoleta jest ok, długo nosiłem raya na niej ale jednak szybciej łapała rysy niż np bransa z seiko, lekkie ryski ale jednak. Tak przynajmniej było u mnie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na stronę niemieckiego sklepu i bransoleta dedykowana do Orienta CEM (FEM)6500..

http://www.orientuhren.de/product_info.php?cPath=42&products_id=627&osCsid=qk41eovartfvkik1dbbf4pgra1

jest inna niż w zegarku, przynajmniej jeśli chodzi o wersję niebieską:

http://www.orientuhren.de/product_info.php?cPath=60&products_id=412&osCsid=qk41eovartfvkik1dbbf4pgra1

jest raczej taka jak w Mako:

http://www.orientuhren.de/product_info.php?products_id=159&osCsid=qk41eovartfvkik1dbbf4pgra1

Nie widziałem ich "na żywo" i nie wiem która lepsza, tzn. bardziej by mi podeszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może nie mają tej od Raya ale bransa Mako podchodzi pod kopertę Raya i dlatego jest tak opisana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używka w fajnym stanie to chyba tylko od kogoś, kto na dzień dobry zdjął bransoletę z Raya :lol: żeby nie było - bransoleta jest ok, długo nosiłem raya na niej ale jednak szybciej łapała rysy niż np bransa z seiko, lekkie ryski ale jednak. Tak przynajmniej było u mnie ;)

Moja też rysuje się od patrzenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem, ale od Ray'a ma tę maskownicę idealnie dopasowaną, od Seiko (na przykład) może to tak dobrze nie wyglądać, poza tym klamerka Seiko, a zegarek orient? :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.