Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Jackob

Bransoleta do Orient Ray.

Recommended Posts

Witam chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę kupić oryginalną bransoletę do zegarka z tematu. Jak ona się nazywa? Jakiś numer?

Chciałbym kupić sobie Ray blue, ale nigdzie nie ma z paskiem, więc potrzebuję dokupić bransoletę...

Pozdrawiam

Zamiast tworzyc nowy temat, odświeżę ten - chciałbym zakupić branzolete do Orient Blue Ray'a. Czy wie ktoś gdzie mogę takowa dostać i za ile?

Zamiast tworzyc nowy temat, odświeżę ten - chciałbym zakupić branzolete do Orient Blue Ray'a. Czy wie ktoś gdzie mogę takowa dostać i za ile?

Mam od pepsiaka, idealna :)

Orły latają samotnie. Barany chodzą stadami.

Podbijam ;)

Ktoś ma jakieś info na temat bransolety do Raya?

Edited by xxXyy

No właśnie czy to na pewno jest bransoleta od Raya? A nie od Mako? 

Patrząc po zdjęciach, wygląda na to, że środkowe ogniwa Raya mają matowe końcówki.

Jeśli ktoś wie gdzie można znaleźć oryginalną bransoletę od Raya bardzo proszę o info.

No właśnie czy to na pewno jest bransoleta od Raya? A nie od Mako? 

Patrząc po zdjęciach, wygląda na to, że środkowe ogniwa Raya mają matowe końcówki.

Jeśli ktoś wie gdzie można znaleźć oryginalną bransoletę od Raya bardzo proszę o info.

Ta bransa z linku jest od mako (brak polerowanych elementów w środkowej części bransolety).

Najlepiej podpytaj czy ktoś kto ma raya nie chciałby sprzedać, będzie taniej ;)

Sam będę przesiadał się na pasek do Raya, bo już za dużo mam zegarków na bransoletach.

Ta bransa z linku jest od mako (brak polerowanych elementów w środkowej części bransolety).

Najlepiej podpytaj czy ktoś kto ma raya nie chciałby sprzedać, będzie taniej ;)

Sam będę przesiadał się na pasek do Raya, bo już za dużo mam zegarków na bransoletach.

Tak, właśnie o te elementy mi chodziło.

A więc jeśli ktoś będzie chciał się pozbyć bransolety, proszę o kontakt.

Co prawda pół roku minęło, ale nie chcę zakładać nowego tematu - mam dokładnie ten sam problem:

Witam chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę kupić oryginalną bransoletę do zegarka z tematu. Jak ona się nazywa? Jakiś numer?

Wiem, że są w Orientuhren.de, ale cena dosyć duża w porównaniu do ceny zegarka. Zegarek kupiłem niedawno w Polsce na gumie, ale to nie dla mnie...Jakoś tak mi się składa, że ostatnie 3 zegarki kupiłem właśnie na gumie (monster, majtek, no i teraz Ray). Wszystkie 3 "gumy" leżą i się kurzą...Raczej odpada kupno za "wielką wodą"...

jeżeli chcesz ori bransoletę to raczej nie kupisz nowej taniej niż na orientuhren. Używkę może

Akurat znalazłem w Polsce na stronie DEMUS.pl w cenie 180 pln + wysyłka, ale pisze  "na zamówienie", więc nie wiem jak by to wyglądało, jutro zapytam...Używka w fajnym stanie tez wchodzi w grę. może akurat ktoś będzie potrzebował gumy, to zamiana, oczywiście po dogadaniu.

używka w fajnym stanie to chyba tylko od kogoś, kto na dzień dobry zdjął bransoletę z Raya  :lol:  żeby nie było - bransoleta jest ok, długo nosiłem raya na niej ale jednak szybciej łapała rysy niż np bransa z seiko, lekkie ryski ale jednak. Tak przynajmniej było u mnie  ;)

Tak patrzę na stronę niemieckiego sklepu i bransoleta dedykowana do Orienta CEM (FEM)6500..

http://www.orientuhren.de/product_info.php?cPath=42&products_id=627&osCsid=qk41eovartfvkik1dbbf4pgra1

jest inna niż w zegarku, przynajmniej jeśli chodzi o wersję niebieską:

http://www.orientuhren.de/product_info.php?cPath=60&products_id=412&osCsid=qk41eovartfvkik1dbbf4pgra1

jest raczej taka jak w Mako:

http://www.orientuhren.de/product_info.php?products_id=159&osCsid=qk41eovartfvkik1dbbf4pgra1

Nie widziałem ich "na żywo" i nie wiem która lepsza, tzn. bardziej by mi podeszła.

być może nie mają tej od Raya ale bransa Mako podchodzi pod kopertę Raya i dlatego jest tak opisana

używka w fajnym stanie to chyba tylko od kogoś, kto na dzień dobry zdjął bransoletę z Raya :lol: żeby nie było - bransoleta jest ok, długo nosiłem raya na niej ale jednak szybciej łapała rysy niż np bransa z seiko, lekkie ryski ale jednak. Tak przynajmniej było u mnie ;)

Moja też rysuje się od patrzenia..

Sam już nie wiem, ale od Ray'a ma tę maskownicę idealnie dopasowaną, od Seiko (na przykład) może to tak dobrze nie wyglądać, poza tym klamerka Seiko, a zegarek orient? :wacko: