Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Matt2405

Rolex explorer I

Recommended Posts

Graty, śliczny!!!

tak jak napisał Kolega Nash więcej fotek prosimy.

Świetny. Czy możesz podać jego wymiary: wysokość od końca ucha do końca ucha, średnicę tarczy i grubość bezela.

rXQHFG4.jpg

Świetny. Czy możesz podać jego wymiary: wysokość od końca ucha do końca ucha, średnicę tarczy i grubość bezela.

Nie mam taśmowego metra, ale mniej wiecej: 51 mm, 39 mm, 11-12 mm od dłoni po założeniu.

Tak jak obiecałem, od dziś nowy w kolekcji, zdjęcie dałem porównawcze do omegi constellation oraz z modelem noża który także zbieram.

post-37811-0-26139800-1392983842_thumb.jpg

post-37811-0-83832600-1392983847_thumb.jpg

post-37811-0-46530800-1392983857_thumb.jpg

Omega (mowiac bardzo delikatnie) calkowicie nie w moim stylu. Ale ten Dj, sam miod, jeden z najladniejszych Rolex'ow, wraz z Explorerem I tworza swietna parke, gratuluje swietnych zegarkow.

No i Sbenza niczego sobie (widze, ze nie jestem jedyna osoba na tym forum ktora poza zegarkami kolekcjonuje rowniez i noze wszelkiej masci...  :))

BTW, zerknij do Galerii w moj watek: Submariner 'No-date' na NATO nylonie, wstawilem tam nowe fotki mojego Sub'a no-date z innym nozem, ciekawe jak taka kombinacje ocenisz (czy idzie w parze z tym rolkiem)

Matt2405 gratuluję rasowego explorera I

Czy mogę cię prosić o podanie szerokości nadgarstka i kilku zdjęć tego explorera na twoim nadgarstku z nieco dalszej perspektywy?

Bardzo poważnie myślę nad zakupem tego modelu a w Łodzi nigdzie nie ma możliwości przymiarki :(

Ja mam około 18,3 cm w obwodzie i jestem bardzo ciekaw jak się układa itp.

Pozdrawiam

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.