Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mdhlodz

Big Mako i Mako dokładność

Rekomendowane odpowiedzi

Długo go masz?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Mój Mako robi około 1,2 sekundy na dobę, sprawdzane WatchCheck-iem.

Wcześniej robił około 8 sekund, po testach okazało się że na noc najlepiej jak leży bokiem koronką do góry - wtedy (tak zakładam) zwalnia :)

W dzień oczywiście cały czas na ręku, ostatnio (w czasie urlopu) również odkrywał podwodne odmęty ;)

 

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był już wcześniej taki sam temat, ale dla Ray'a. To ten sam mechanizm. Potwierdzam, że najdokładniejszy jest, gdy ma stałą temperaturę, tzn. cały czas na ręce. U mnie około -2 sek. na dzień. Poza tym lubię zerknąć w nocy na nadgarstek, gdy dzieciaki niespokojnie śnią i nie muszę sięgać po komórkę, żeby sprawdzić, która godzina.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

A moja 2-letnia Makówka od paru dni późni, w teście chodu od wczoraj makabra -20 minut na 24 h... :( Noszony niemal codziennie przez 2 lata, nagle zastrajkował, oby to nie było nic poważnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto dać na przegląd do zegarmajstra (lub zegarmistrzyni - jak u mnie) :)

 

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Kolejny test i -14 minut na 24 h. Wizyta u zegarmistrza konieczna, dam znać jak się historia skończy. Tylko jeszcze nie wiem, kiedy wybiorę się do majstra, nie wiem jeszcze do którego. Kuzyn z Japonii Casio DW290 nie obrazi się :) A w zanadrzu są jeszcze sąsiedzi po drugiej stronie morza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.