Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

alonzo

Pro Trek - parę pytań do użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Chciałbym spytać jak sprawuje się Wam WR100 w Casio Pro Trek?

Czy Waszym zdaniem wystracza do pływania, czy powinienem kupić model z WR200 (a jest ich mało).

 

Druga sprawa to Wave Ceptor. Czy zegarki z polskiej dystrybucji nie mają ograniczeń w odbiorze sygnału

jak niektóre zegarki z Japonii?

 

Pozdrawiam

Przemek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  1. mam wr 100 w sgw300h i.. wystarczy do normalnego kontaktu z woda w kranie, prysznicu i plywania w basenie, ale jak zejde troche glebiej       to moze byc roznie. do wodnych sportow ekstremalnych mam nurka  orient devario blue z indeksem wr 200m.                                                     2. nie maja jesli sa multiband 5 lub 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Chciałbym spytać jak sprawuje się Wam WR100 w Casio Pro Trek?

Czy Waszym zdaniem wystracza do pływania, czy powinienem kupić model z WR200 (a jest ich mało).

 

Druga sprawa to Wave Ceptor. Czy zegarki z polskiej dystrybucji nie mają ograniczeń w odbiorze sygnału

jak niektóre zegarki z Japonii?

 

Pozdrawiam

Przemek

Co do wodoszczelności to bez zarzutu, ale ja mam WR200 w PRW-1500T. Kupiony w Polsce, odbiera sygnał bez problemu z Niemiec, codziennie nad ranem, czas idealny, co do sekundy wg. zegara atomowego. Jeżeli masz trochę więcej kasy, to polecam bransoletę tytanową, świetna sprawa, bardzo wygodnie się nosi, a pasek kauczukowy zawsze można w razie czego dokupić.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WR100 spoko wystarczy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim również mam WR100 i do tej pory nie było żadnych problemów.

Tytanową bransoletę też bym polecił, świetnie się na niej nosi, a pasek w razie czego zawsze łatwiej dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do pływania to lepiej WR200 - bezpieczniej będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.