Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9200 Riseman - czy to już koniec?

Rekomendowane odpowiedzi

Dla potwierdzenia czego? Bo nie zrozumiałem. 7 godzin w pracy robi swoje :mellow:

 

Sorry, nie zauważyłem znaku zapytania na końcu Twojego zdania, dlatego ogarnęła mnie egipska ciemność :)

 

Tak, mam wersję GW-9200-1ER.

Edytowane przez newdraco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to było pytanie. ;)

 

Doniesienia przynajmniej częściowo obalone, ale mimo wszystko proponuję kontynuować zabawę - kiedyś na pewno znajdziemy Risemana z ostatniej wyprodukowanej partii. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Jak się dobrze sprzedaje to niby czemu mieliby kończyć produkcję.

Dla marketingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym tournee z małżonką po galeriach handlowych Trójmiasta nie omieszkałem zahaczyć o sklepy zegarkowe. Znalazłem w/w ryśka w promocyjnej cenie 900 plnów... Nic, tylko brać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek podziałał na mnie i w końcu zakupiłem Risemana po trzech latach rozmyślań jakby go miało braknąć. Kupiem za 599 zł z darmową dostawą. Nie wiem czy to dużo czy też nie, ale mam sprawdzony sklep z którego jestem zadowolony.

Edytowane przez juh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up czekam dopiero na przesyłeczkę :)

 

@Seven ile masz cm w nadgarstku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie nawet pocieszyłeś bo ja mam 16.5 i wcześniej Risemana na oczy nie widziałem, więc widzę żę będzie całkiem nieźle u mnie leżeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie moje zdjęcie i nie mój nadgarstek. :P Wybacz, nie skojarzyłem, skąd wzięło się to pytanie. Nigdy nawet nie mierzyłem tego modelu, ale jeśli o rozmiar chodzi to bez obaw mógłbym go kupić w ciemno. U Ciebie tym bardziej będzie dobrze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejny nowy G-shock na forum. nr 201D268C, ale niestety przegrywam ;)

Edytowane przez Artikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 21,5cm w nadgarstku, dlatego myślałem że będzie większy ale ogólnie jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przekonaniu rozsądna cena za Risemana znajduje się w przedziale między 600-660zł. Zegarek jest towarem najwyższej klasy i jest naprawdę wytrzymały. Naprawdę warto go kupić i cieszyć się nim przez długi czas. A tak w ramach dygresji mój numerek to: "217C" :)  Ciekawy jestem tylko, czy powstanie następca Risemana (nie wliczając Rangemana)? Ale to już czas pokaże...  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest ich już coraz mniej. Ceny też nieco poszły w górę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Risemana "trza" trzymać a w przyszłości będzie taki rarytasik w kolekcji  :) i będzie można na nim zarobić  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii tytułu...jak dla mnie tak :(

Mój najnowszy nabytek, od nieobecnego już kol. piotrloren

 

figa_z_makiem1.jpg
 
Niestety....

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem....Ale niestety Kol. Teston zdążył :(

Także jeśli ktokolwiek widział, ktokolwiek wie cokolwiek o piotrloren byłbym wdzięczny za informacje...


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.