Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9200 Riseman - czy to już koniec?

Rekomendowane odpowiedzi

08_19_09_32_47.jpg

 

08_19_09_34_56.jpg

 

;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, ja najtaniej widziałem za 500 z zibi.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była na wyprzedaży w swiss ale to już historia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z gościem z ceny nie zejdzie (  a wszystkie foty są ściągnięte z sieci ) ani jedna nie jest jego :) 


( rozmawiałem z nim jakiś czas temu , z ceny nie zejdzie , napisałem mu że na foto ładnie wygląda , opisał jako ideał , ale już nie brnąłem dalej bo wszystkie zdjęcia są ściągnięte z sieci z różnych stron , o tym nie wspomniał i nie zanegował jak napisałem o stanie a wypadało by coś napisać ) 


http://guns.allzip.org/topic/114/1127673.html

 

 

http://archive.kaskus.co.id/thread/16042370/

 

Zwróciłem uwagę na daty na zegarku potem poszukałem i odpuściłem temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to rzeczywiście chyba naciągana oferta, nie zauważyłem 2005 roku :o


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roku to akurat chyba nie ustawił bo post z 2013 a w 2005 chyba nie było tego modelu :) w 2012 chyba wyszedł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo riseman ogólnie chyba wyszedł koło 2008 ale tak czy siak nie zauważyłem tej daty na zegarku. Sama wersja bardzo fajna :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny Riseman jaki mi się podoba to właśnie ten i GW-9200RD ,dlatego nawet chciałem go kupić ale te zdjęcia z sieci jak zobaczyłem to mi się odechciało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale może tak być że to jest właśnie ten zegarek :

 

http://allegro.pl/zegarek-g-shock-riseman-g-9200bw-japan-limitowa-i6618640074.html#thumb/

 

Gość go kupił ( jak widać stan nie jest bliski ideałowi i temu ze zdjęć z sieci które są w ogłoszeniu )

 

i wystawił z nie swoimi zdjęciami :

 

http://allegro.pl/g-shock-gw-9200bw-japan-limitowana-edycja-gw-9400-i6641841639.html

 

 

Ludzie chyba myślą że te foty z aukcji to foty tego sprzedawanego dlatego jest taka cena licytowana :)

 

mało tego nie wiem czy to nie ktoś z forum ( w fan club g shock na fb też ktoś dodaje te pobrane z sieci foty i opisuje że to niby jego zegarek jest :) )

 

Jeśli ta osoba ma 2 sztuki ( nie neguję ale wątpię raczej, to zwracam honor ale dla mnie to ewidentny wał jeśli chodzi o stan ( kłamstwo też w sprawie zakupu bo kupił go za 500 na aukcji a nie w USA i dodał zdjęcia nie swojego egzemplarza pobrane z kilku stron z sieci ( kumaty popatrzy na daty w zegarku i sprawdzi w google nie kumaci chyba licytują )

Edytowane przez Arthoor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale może tak być że to jest właśnie ten zegarek :

 

http://allegro.pl/zegarek-g-shock-riseman-g-9200bw-japan-limitowa-i6618640074.html#thumb/

 

Gość go kupił ( jak widać stan nie jest bliski ideałowi i temu ze zdjęć z sieci które są w ogłoszeniu )

 

i wystawił z nie swoimi zdjęciami :

 

http://allegro.pl/g-shock-gw-9200bw-japan-limitowana-edycja-gw-9400-i6641841639.html

 

 

Ludzie chyba myślą że te foty z aukcji to foty tego sprzedawanego dlatego jest taka cena licytowana :)

 

mało tego nie wiem czy to nie ktoś z forum ( w fan club g shock na fb też ktoś dodaje te pobrane z sieci foty i opisuje że to niby jego zegarek jest :) )

 

Jeśli ta osoba ma 2 sztuki ( nie neguję ale wątpię raczej, to zwracam honor ale dla mnie to ewidentny wał jeśli chodzi o stan ( kłamstwo też w sprawie zakupu bo kupił go za 500 na aukcji a nie w USA i dodał zdjęcia nie swojego egzemplarza pobrane z kilku stron z sieci ( kumaty popatrzy na daty w zegarku i sprawdzi w google nie kumaci chyba licytują )

Ewidentnie coś w tym jest, obserwuje ten model od początku jak pojawił się na allegro, długo wisial aż ktoś go kliknąl i wystawił właśnie tak jak opisujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko na co typ liczy że ktoś się nie zorientuje że dostał inny zegarek niż licytował ? na fotach jest nowy lub idealny a ten z aukcji widać ślady świetności minęły pomimo kompletu ( brud/porysowany dekiel/wyślizgany )

 

Na fan page fb  też jakiś talent już dodał przynajmniej 2 foty tego zegarka pobrane z sieci ( jedno z nożem to samo co było na olx , drugie to na zbroi które jest też na allegro pobrane z sieci i twardo dodaje te foty pisząc mój egzemplarz :) ,nie kumam takich ludzi.


Sam szukam i zainteresował mnie ten właśnie konkret model dlatego też obserwowałem ( nie przeszkadza mi brak radia bo wg mnie jest to mega zbędna rzecz :) ale jak bym dostał w takim stanie myślę że pofatygował bym się do sprzedającego w celu wyjaśnienia sprawy jak by nie przemawiały argumenty zwrotu ( ciekawe swoją drogą do ilu wskoczy cena i jaka będzie reakcja tego co kupił jak otworzy pudełko z zegarem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio, to mega zbędna rzecz? Dla mnie to jedna z podstawowych zalet tego typu zegarków.

 

Wysłane z Tapatalka przez OP3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio, to mega zbędna rzecz? Dla mnie to jedna z podstawowych zalet tego typu zegarków.

 

Wysłane z Tapatalka przez OP3.

 

Dokładnie.

Radio i Solar to podstawa :)

Zbędne rzeczy to ewentualnie termometr,kompas,baro itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie zbędny, ale mało praktyczny jest na pewno termometr.

Głównie dlatego, że wymaga zdjęcia zegarka i odczekania.

Kiedyś próbowałem kalibrować na nadgarstku, ale średnio to wychodziło.

 

Natomiast barometr i kompas są całkiem użyteczne.

A jak jeszcze korzysta się z wysokościomierza, to np. podczas pieszych wędrówek w górach takie kombo świetnie się sprawdza. No pod warunkiem, że nie ma pogodowych wolt i skoków ciśnienia. Ale wtedy z kolei, jak ktoś ma nieco nowsze modele protreków, to dla bezpieczeństwa górskich wycieczek warto załączyć alarm pogodowy  :rolleyes:

 

BTW: Aby użyteczność takich zegareczków jeszcze poszerzyć to zastanawiam się nad Garminem Fenix 3 w wersji z nadgarstkowym monitorem pulsu (chodzi głównie o GPS). Chociaż odstrasza mnie rozmiar tej patelni, więc zerkam również na wprowadzanego właśnie Samsunga Gear S3  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem te funkcje,bo nie każdy chodzi po górach itp.

Te funkcje to raczej dla ludzi co wiedzą co chcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dla mnie to mega zbyteczna funkcja , mam kilka zegarków w tym 2 z radiem , te które leżą w szufladzie i tak się nie synchronizują , zresztą serio kilka czy kilkanaście sekund jak było odchylenie to aż taka różnica ? Szybciej skoryguję sobie to ręcznie niż wymuszę czy poczekam na synchro ,fajnie jak jest ta funkcja ale jak jej w zegarku nie ma to dla mnie go nie eliminuje i nie jest to wada , solar to inna sprawa myślę że ważniejsza dla mnie niż radio .

A apropo postu chodzi głównie o ten konkretny zegarek z olx i allegro ( zdjęcia z sieci opis ideał w rzeczywistości jak to ten kupiony z aukcji to do opisu i stanu mu daleko )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ryska w czarnej wersji, który kilka dni temu został godnie oddelegowany na emeryturę na rzecz gwg 1000 mudmastera. Gdyby Rysiek miał kompas, podświetlenie 3 sek i kilka innych smaczków, to byłby idealny.

 

Mam go prawie 4 lata i sprawuje sie bardzo dobrze. Bedzie na sprzedaż, wiec jak ktoś bedzie zainteresowany to zapraszam na pw

 

 

Wysłane z iPhone 6s za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Oto mój Rysiek kupiony w styczniu 2009 czyli już 8 lat na służbie ;-)

 

Zegarek w ciągłej eksploatacji,bez jakiegoś specjalnego troszczenia się o niego.

Z racji mojej pracy nie raz był uderzony o jakąś metalową cześć maszyny,nie raz otarł się o metalowe elementy czy ściany.

 

Nigdy nie było z nim żadnego problemu.

Bateria non stop na H,a WC działa bez problemów.

Jak idę do pracy na noc to zostawiam Ryśka na parapecie żeby się dostroił a w jego miejsce zakładam wtedy G-7500 którego mam jakieś 14 lat ( nie pamiętam dokładnie daty kupna )

 

Kiedyś w tym temacie było poszukiwanie najmłodszego RISEMANA.

To może teraz dla odmiany poszukamy najstarszego i działającego Rysia?

Mój ma kod 202A194H

 

fa19d44ed69dfb3e5772016cb37debeea,4,0.jp

Edytowane przez Kojak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałeś już w nim bezel i pasek?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieniałem i szczerze powiedziawszy nie zamierzam.

Moim zdaniem G-Shock powinien mieć trochę szramek i rysek bo to dodaje mu rasowego i twardego wyglądu.

No chyba że ktoś trzyma zegarki kolekcjonerko w pudełku to co innego.

Ja swoje codziennie w fabryce eksploatuje stad te ryski i obicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na bazarku Risemana i niestety kłamie z temperaturą,chyba ,że ja coś źle robię.

Po ściągnięciu pokazuje mi w do mu 13-14 stopni ,a mam 22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.