Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Diego04

Najlepsza sieć komórkowa w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Dziś po kilku kolejnych dniach negocjacji przedłużenia umowy w Orange otrzymałem od Pana Konsultanta ofertę "końcową":

1. Nielimitowane rozmowy, sms-y, mms-y do wszystkich w PL na nr stacjonarne i komórkowe ( to już miałem wcześniej).

2. Nielimitowane rozmowy wykonywane i odbierane w UE przez cały okres trwania umowy (24 m-ce).

3. Dodatkowe 3 GB netu LTE (koszt normalnie 30zł, dla mnie za 1 zł) m-c.

4. Gratis w postaci jakiegoś tabletu(bez dodatkowej aktywacji) wartego na Alle... około 300zł (szału ni ma ale darowanemu koniowi...)

5.Sony Z1 Compact

 

Teraz mam  abonament 104 zł a w tej ofercie mam miec 85 zł.

 

Myślicie że warto czy może konkurencja przy podobnej cenie abonamentu posiada lepszą ofertę?


Nie wierzcie zegarom - czas wymyślił je dla zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli dać jakiś lepszy telefon, konkurencja nie przebije tej oferty, chyba że ktoś ma mocne znajomości, co najwyżej pokusiłbym się o poszperanie na gruponie co jakiś czas orange wrzuca rabat 30% na abonament

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z1 przy takiej ofercie to i tak git, chyba jakis szantaz polecial, patrzac na oferte.

 

Wysłane z mojego GT-I9305


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie oferta rewelacja! :) telefon można sprzedać i kupić coś lepszego zawsze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Pan Konsultant dorzucił jeszcze ubezpieczenie telefonu od zalania i dewastacji w cenie abonamentu. Zgodziłem się na to co zaproponował. Teraz mam dylemat czy korzystać z Sony Z1 czy sprzedać i kupić coś innego. Jeśli miałbym zmienić telefon to co proponujecie? 


Nie wierzcie zegarom - czas wymyślił je dla zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek Xiaomi Mi4 to fajny telefon ale z tego co czytałem o nim nie obsługuje LTE, chyba że to nieprawda. 


Nie wierzcie zegarom - czas wymyślił je dla zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prywatny czy na firmę?

Długo tak negocjowałeś?

Uważam że to bardzo dobra oferta.

Ja polecam Note'a 3 z LTE.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diego04 oferta była na firmę, negocjowałem trzy dni. 

Dziś dotarła przesyłka z dwoma pudełkami w środku i jestem bardzo zadowolony :)


Nie wierzcie zegarom - czas wymyślił je dla zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opędzluj oba sprzęty i kup coś mocnego.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Jakiś czas temu była tu gorąca dyskusja na temat Play. Byłem ciekaw czy zmieniło się coś u nich od czasu kiedy byłem ich klientem. Dorwałem kartę, na początek zrobiłem test internetu...

 

play_lte1.jpg

 

Ciekawe jak wypadnie stabilność połączeń w miejscach, w których przebywam. Początek testów jest bardzo obiecujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Ponowiłem dzisiaj test miejscu zamieszkania. Wynik...

 

play_lte2.jpg

 

Prędkość pobierania nie spada poniżej 60 Mb/s. Dla mnie rewelacja. Jakie są Wasze doświadczenia z Play ?. Może faktycznie wiele się tam zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez zmian, czyli dalej nieźle. W Twojej okolicy może postawili stacje, skoro jest lepiej.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

U mnie bez zmian, czyli dalej nieźle. W Twojej okolicy może postawili stacje, skoro jest lepiej.

Byłem dzisiaj w miejscach, gdzie jest nędza z zasięgiem. iPhone 6 bez problemu zalogował się do sieci Plus i spokojnie mogłem gadać. Na razie nie mam uwag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zdradzić w jakim mieście miałeś taką prędkość LTE?

 

W Orange na kartę teraz za doładowanie 50zł można dostać bonus aż 12GB za free. Czyli mamy na koncie swoją drogą 50zł i 12GB internetu. Używam tej oferty od dłuższego czasu i jak dotąd nie zauważyłem żadnych haczyków. Jeżeli na coś mogę ponarzekać to Orange ma u mnie słabszy zasięg niż Plus czy T-mobile. Poza tym spoko oferta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Orange jest okay, szczególnie w kontekście rozliczeń. Do kwot wystawionych przez nich faktur, nie mam uwag. Z zasięgiem bywa już różnie. Czasem zrywa rozmowę albo jest pełny zasięg i nagle brak sieci. Po chwili wszystko wraca do normy. Niestabilne te ich usługi. Dlatego postanowiłem dać szansę Play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsza sieć komórkowa w Polsce? Plus. Dlaczego? Bo polska. Dlatego mimo zadowolenia z usług sieci Play - przeniosłem dwa swoje numery do Plus i prawdopodobnie przeniosę kolejne.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Koledzy, wstawiłem w pokrewnym wątku zapytanie o telefon, ale widzę że tu też wątek zakupu telefonów się pojawiał. Żeby jednak nie dublować postów, to podkleję link do tamtego wątku z prośbą o radę do Kolegów siedzących w temacie:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/114285-jaki-smartfon/page-3?do=findComment&comment=1405803

 

Dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście PLAY :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś coś na temat nju mobile z rachunkiem?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś coś na temat nju mobile z rachunkiem?!

jest bardzo dobrze. Wszytkie opcje kontroluje przez www. Przeniosłem tam pół rodziny ;)

jedyny minus ze nie można grupować numerów w ramach jednego konta zarządzania przez panel www. Każdy numer to osobne logowanie. Pozatym wszędzie działa, nawet tam gdzie Play dla firm nie daje rady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem jakies opinie, że zdarzają sie niejasności z rozliczeniem, dodatkowe naliczenia....?

 

przy usłudze jeden na wszystko, bez względu na to, ilr będę gadał, wysyłał smsów i korzystał z Internetu do 2GB zapłacę 39zł?

czy są jakieś haczyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy abonamencie nie ma żadnych doliczeń, ba podobno zwracają jak czegoś nie używasz, np. sms'ów...

Haczyk jeden - ciężko o konkurencję...podobno nawet play jest gorszy. Ale to muszą być plotki/pomówienia :)

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem jakies opinie, że zdarzają sie niejasności z rozliczeniem, dodatkowe naliczenia....?

 

przy usłudze jeden na wszystko, bez względu na to, ilr będę gadał, wysyłał smsów i korzystał z Internetu do 2GB zapłacę 39zł?

czy są jakieś haczyki?

masz dokładne rozliczenie, wszystko jest jasne. Jak nie jest jasne to dzwonisz na infolinię i tam wyjaśnią. Kiedyś miałem zagadkę czemu rachunek wyższy ale żona smsy do Norwegii wysłała :)

Net chyba do 3GB jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.