Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Diego04

Najlepsza sieć komórkowa w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

zaryzykowałem, sprawdzimy jakiej jakości usługi oferują....

dzieki za opinie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play korzysta z nadajników wszystkich sieci, nie wiem czy inni operatorzy też to prkatykują? W Polsce mamy oligopol i wszyscy gracze na rynku mają prawie identyczne oferty. Najkorzystniej jest zmieniać operatorów co umowę bo zawsze lepsze warunki mają ludzie z innej sieci niż z macierzystej. Ja jestem w PLAY i jestem bardzo zadowolony z jakości rozmów, usług i ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inni operatorzy nie praktykują tzw. krajowego roamingu jak robi to Play.

Jakość rozmów w Play generalnie jest dobra dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi stosowanemu przy budowie sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wsadzę kij w mrowisko. Jak powiedziałem co mniej wiecej chiałbym od play to zawołali taką cenę, że ich wyśmiałem. Lepsza oferta była w t-mobile i orange. Skąd te ohy i ahy nad play, naprawdę nie rozumiem.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złóż wypowiedzenie pisemne, ja tak musialem zrobic roku temu zeby osiagnac cel. O dali wszystko no limit + lte no limit 6 miechow a kolejne 6 miesiecy 2gb pakiet za 39 pln. Przy okazjo odpisz mi na pw :)

 

Wysłane z mojego GT-I9305


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Kosmy - najpierw wypowiedzenie, potem negocjacje. Identycznie robiłem z UPC, pomogło :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange podobno przygotowuje ofertę nową - mocno konkurencyjną...

Zobaczymy czy i co to będzie :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prywatnie Play a w firmie Orange. Porównanie to jak niebo do ziemi. Na korzyść Play oczywiście. Kilka faktów:

 

Obsługa:

W obu sieciach mam indywidualnego opiekuna. W Play mówię co potrzebuję i dziewczyna przygotowuje ofertę w ramach tego co ma dostępne. Tak to robi, że wszystkie wymagania mam spełnione. W Orange też dziewczyna, na dzień dobry odpowiada mi czego nie może. Jeśli tylko taryfa jest spoza jej wąskiej oferty (oczywiście jest w Orange), to nie mogę jej dostać - odsyła mnie na drzewo (infolinia lub punkt).

Oczywiście zależy to od danego konkretnego opiekuna, ale także od tego jakie ma kompetencje w ramach stanowiska.

 

Oferta: Interesowała mnie wyłącznie wszystko bez limitów, minimum 1GB internetu.

Orange: Telefon flagowy, ale starszy model. Abonament 67 zł bez MMS-ów (odpuściłem, bo rzadko korzystam)

Play: 1 telefon, flagowy model. Pozostałe abonamenty bez telefonu. Oferta dla rodziny: pół roku abonament za złotówkę. Później 130 zł  za 4 karty SIM, wszystko no limit, 25 GB internetu. Wychodzi średnio 30 zł (brutto) na kartę, czyli podobnie jak prepaid, ale bez aparatu i bez, lub ze znacznie mniejszym internetem.


Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam numer w sieci T-mobile na kartę. Taryfa Frii. Korzystam z pakietu 3w1 za 14,99. Rozmowy i sms-y w T-mobile i Heyah za darmo, 1 GB internetu oraz bezterminowa ważność konta.

 

Zwykle wystarcza mi ten 1 GB internetu, ale kiedyś mi zabrakło i próbowałem doładować pakiet 10 GB za 10 zł. Okazało się, że nie mogę doładować internetu, bo mam aktywny pakiet 3w1.

 

Czy istnieje możliwość doładowania dużej ilości gigabajtów internetu przy taryfie Frii? A może inna taryfa w T-mobile daje rozmowy i sms-y w sieci bez limitu i możliwość doładowania większej ilości internetu?


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobna usluge ma T-mobile w taryfie free. Za 25 zlotych jest 10 GB, nielimitowane rozmowy i smsy. Nie wiem na jakiej zasadzie, ale dostalem tez pakiet danych w UE, nie wiem ile, ale zostal mi jeszcze 1 GB :)

Ladek22, to dodatkowe dokupienie danych jest mozliwe. 2 tygodnie temu to robilem i dzialalo. Po wyczerpaniu 10 GB dokupilem 1 GB za 5 lub 10 zlotych poprez aplikacje T-mobile, byly tez opcje wiekszej ilosci danych. Powinienes pogadac o tym z jakims rozgarnietym doradca, jezeli sam sobie z tym nie poradzisz :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobna usluge ma T-mobile w taryfie free. Za 25 zlotych jest 10 GB, nielimitowane rozmowy i smsy. Nie wiem na jakiej zasadzie, ale dostalem tez pakiet danych w UE, nie wiem ile, ale zostal mi jeszcze 1 GB :)

Ladek22, to dodatkowe dokupienie danych jest mozliwe. 2 tygodnie temu to robilem i dzialalo. Po wyczerpaniu 10 GB dokupilem 1 GB za 5 lub 10 zlotych poprez aplikacje T-mobile, byly tez opcje wiekszej ilosci danych. Powinienes pogadac o tym z jakims rozgarnietym doradca, jezeli sam sobie z tym nie poradzisz :)

Możesz jakoś sprawdzić jaką paczkę masz w UE ?

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej jest zadzwonić i zapytać :)

W UE jest 1,25 GB, która pomniejsza pakiet 10 GB danych na terenie Polski.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi powiedziec jak to wyglada na tle konkurencji. W moim przypadku dziala bardzo dobrze. Przed wyjazdem do Polski wlaczam pakiet za 25 zl i po przekroczeniu granicy szwajcarsko - niemieckiej mam juz wlasciwie wszystko czego potrzebuje na 2 tygodnie :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a weźcie sobie w Premium Mobile za 24,70 brutto wszystko i 10 GB i umowa, którą można bez konsekwencji w każdej chwili wypowiedzieć 

 

 

Ciekawa oferta :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku latach odchodzę z T-mobile. Było w porządku, ale do czasu. Zaczęły się problemy z fakturami (błędne rozliczanie), niezrealizowane polecenia zapłaty, godziny (dosłownie) oczekiwania na połączenie z Biurem Obsługi. Poza tym oferta zrobiła się mało atrakcyjna, w porównaniu do konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ja po 8 latach zmieniłem Play na TM bo oferta lepsza, zasięg dużo lepszy i stabilniejszy. Także po raz kolejny -zalezy co dla kogo ;)

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Po kilku latach odchodzę z T-mobile. Było w porządku, ale do czasu. Zaczęły się problemy z fakturami (błędne rozliczanie), niezrealizowane polecenia zapłaty, godziny (dosłownie) oczekiwania na połączenie z Biurem Obsługi. Poza tym oferta zrobiła się mało atrakcyjna, w porównaniu do konkurencji.

To wszystko już było za czasów Era GSM. Do dziś pamiętam comiesięczne reklamacje.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozważam zmianę na Premium Mobile.

Porozmawiam jutro z konsultantem żeby rozwiac watpliwości i chyba się zdecyduję.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.