Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Diego04

Najlepsza sieć komórkowa w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyglądają w Premium Mobile rozmowy i dane za granicą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z konsultantem.

Za granicą na terenie UE rozmowy przychodzące są darmowe, wychodzące 0,08 zł/minuta z naliczaniem sekundowym.

Internet 0,02 zł / MB.

Przemyślę i raczej się zdecyduję.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmowy ok, ale sieć to jednak lipa jak kilku i więcej  GB nie ma. W wakacje i typowy urlop - jak ktoś może - to się dla zdrowa odłączy, ale jak to podróże, wypady, lub taka praca, że siec mieć trzeba (no i dzieci co żyć nie umieją bez sieci;)) to słabo.  Jak nie  ma gratis w hotelu czy na "kwaterze: to kilka stówek może pójść przez dwa tygodnie lub nawet tydzień. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi - w związku z tym że abonamenty są MEGA tanie ( 24,70 BRUTTO za NO LIMIT i 20 GB ) oraz UMOWA JEST BEZ ZOBOWIĄZAŃ tzn w każdej chwili Klient może ją rozwiązać bez konsekwencji czy kar i oprócz tego każda zmiana taryfy ( na wyższą i na niższą ) czy zmiana promocji ( jak wchodzi nowa taryfa np lepsza promocja GB) jest dla Klienta BEZPŁATNA i robiona ASAP to z czego taki operator ma dokładać do roamingu ?? ( w zesżłym roku dużi operatorzy ponieśli przez RLAH 400 milionów straty ) 

 

Jak Klient wyjeżdzą do krajów unii i korzysta normalnie jak w kraju to jest dla niego koszt kilkunastu złotych czyli kawa i skromne ciastko ... To chyba lepiej tak niż podpisywać umowę na dwa lata i "zaoszczędzić " 

Prosto jasno i uczciwie 

 

Zresztą juz się operatorzy chyłkiem wycofują z tego RLAHa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premium Mobile- wszystko było by fajnie, tylko w jakim celu ta opłata aktywacyjna w 2018 roku?  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek - ale z całym szacunkiem - cóż mi do tego czy operator dokłada, zarabia etc.? Jak korzystasz z sieci mało, lub mało wyjeżdżasz - to Wasza oferta jest super. Tylko i aż tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi - masz rację , jak jesteś heavy userem roamingowym to np Orange, jak mało wyjeżdzasz to PM 

 

Opłata aktywacyjna - koszty karty SIM , numeracji, kuriera etc ( pamiętaj że mozesz zrezygnować z miesięcznym wypowiedzeniem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można przenieść numer do PM?

 

 

DC - oczywiście że można 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Adi - w związku z tym że abonamenty są MEGA tanie ( 24,70 BRUTTO za NO LIMIT i 20 GB ) oraz UMOWA JEST BEZ ZOBOWIĄZAŃ tzn w każdej chwili Klient może ją rozwiązać bez konsekwencji czy kar i oprócz tego każda zmiana taryfy ( na wyższą i na niższą ) czy zmiana promocji ( jak wchodzi nowa taryfa np lepsza promocja GB) jest dla Klienta BEZPŁATNA i robiona ASAP to z czego taki operator ma dokładać do roamingu ?? ( w zesżłym roku dużi operatorzy ponieśli przez RLAH 400 milionów straty )

 

Jak Klient wyjeżdzą do krajów unii i korzysta normalnie jak w kraju to jest dla niego koszt kilkunastu złotych czyli kawa i skromne ciastko ... To chyba lepiej tak niż podpisywać umowę na dwa lata i "zaoszczędzić "

Prosto jasno i uczciwie

 

Zresztą juz się operatorzy chyłkiem wycofują z tego RLAHa

W tmobile w zeszlym roku mialem w abo 30pln 1.6gb w roamingu, mogliby by cos dac za te 25pln jednak. W tym roku poprosilem o wiecej w abo 40pln mam 2.6gb.

 

G6

 

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 albo 24

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja w tej chwili w Plusie płacę 84zł za 3 numery. 1 ma wszystko no limit, a dwa wszystko no limit poza netem, którego mamy po 14GB na numer a do tego każdy z 3 numerów ma 3,6GB neta w roamingu. Umowy na 24 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no...a w PM bez okresu na który Klient jest związany i wszelkie zmiany bez opłat

Jest to bardzo duzy plus ale nie zmienia faktu, ze oferta jest uboga.

 

 

G6

Ja w tej chwili w Plusie płacę 84zł za 3 numery. 1 ma wszystko no limit, a dwa wszystko no limit poza netem, którego mamy po 14GB na numer a do tego każdy z 3 numerów ma 3,6GB neta w roamingu. Umowy na 24 miesiące.

 

 

Ale to jest jakiś "smart dom" z tv, czy czymś tam dodatkowo co ?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kosma mam Smart Dom, bo mam Cyfrowy Polsat, ale u nich coś się zmieniło i zniżki już nie są zależne od tego czy jesteś w programie. Tak mi konsultant tłumaczył. Ponadto na samym początku umowy, dwa i pół roku temu coś źle mi policzyli i w ramach rekompensaty mam dożywotnią zniżkę na abo w Plusie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo płatnego roamingu to i tak dla mnie dobra oferta. Za granicę wyjeżdżam tylko na wakacje a wtedy wole się odciąć, chyba że jestem w trakcie dogadywania deali zegarkowych to net wtedy niezbedny ☺ Ale przykładowo za 500 MB i 60 min rozmów zapłacimy całe 14,80 zł czyli jak za kawę. Ja przechodzę w przyszłym tygodniu.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qhen

Na stacjonarne też są  darmowe połaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stacjonarne też są darmowe połaczenia?

Tak.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby coś pisz, jestem ciekaw doświadczeń z obsługą Klienta etc

Dam znać.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.