Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Diego04

Najlepsza sieć komórkowa w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dodam, że przebijam się w T mobile przez reklamację jawnego wprowadzenia klienta w błąd (poważną pomyłkę we wprowadzonych w system warunkach umowy w stosunku do ustaleń) i trwa to już 2 miesiące... 

Poziom obsługi jest denny... Kierownik w salonie już dawno przyznał się do pomyłki (mam maile gdzie o tym pisze), zobligował się do wyjaśnienia w dziale reklamacji błędu a dział reklamacji wogole nie chce jego wyjaśnień i odsyła mnie do zapisanych w systemie warunków i twierdzi, że taka umowę podpisałem... tylko, że o tym słowa nie ma w umowie...

paranoja ... totalne dno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja reklamowałem w tej sieci w lutym sprawę związaną z płatnościami i byłem w ciężkim szoku jak sprawnie i szybko rozpatrzono moją reklamację. Oprócz tego, że przyznano mi rację (w sumie łaski nie robili) dostałem jeszcze 110pln bonusu na kolejne faktury. Wcześniej też reklamowałem, bo jak przedłużyłem przez tel umowę, to się okazało że warunki inne niż te proponowane - również sprawa szybko rozstrzygnięta na moją korzyść. Bartek cos nie tak robisz :P :P :P


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja reklamowałem w tej sieci w lutym sprawę związaną z płatnościami i byłem w ciężkim szoku jak sprawnie i szybko rozpatrzono moją reklamację. Oprócz tego, że przyznano mi rację (w sumie łaski nie robili) dostałem jeszcze 110pln bonusu na kolejne faktury. Wcześniej też reklamowałem, bo jak przedłużyłem przez tel umowę, to się okazało że warunki inne niż te proponowane - również sprawa szybko rozstrzygnięta na moją korzyść. Bartek cos nie tak robisz :P :P :P

 

Ja chyba wiem co nie tak zrobiłem :) 

Też mam inne warunki niż te co mi zaoferowano tylko, że mi zaoferowano w salonie podczas rozmowy i nie jest to nagrane a Ty pewnie miałeś ofertę przedstawioną telefonicznie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak było, jest podkładka w postaci nagrania rozmowy.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak było, jest podkładka w postaci nagrania rozmowy.

 

G6

 

I zdaje się, że tak należy robić bo jak nagrania nie ma to dział reklamacji olewa mnie już 1,5 miesiąca. Najlepsze, że dyrektor salonu z którym podpisywałem umowę przyznał się do błędu i jedyne co trzeba zrobić... to przepuścić to przez dział reklamacji który zlewa mnie a do niego nawet nie raczy się odezwać bo już wiedzą lepiej że reklamacja bezpodstawna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat chce zmienić operatora bo obecnie jestem w Orange.

Ale znalazłem jeszcze taki wynalazek jak Plush, nad Premium Mobile ma tylko przewagę w bezpłatnym roamingu.

Warunki dobre choć target mało zachęcający.

Od 01.06. jestem użytkownikiem Plusha.

Miał być PM ale w ostatniej chwili wybrałem Plusha ze względu na darmowy roaming.

Moje odczucia - wykonałem tylko jeden telefon na infolinię aby upewnić się ile dają roamingu. Przeniesienie numeru odbyło się przez stronę łatwo szybko i przyjemnie bez zbędnych formalności. Za kilka dni umowę dostarczył przemiły i kompetentny Pan kurier z który odbyłem miłą pogawedkę i dał dobrą radę o nowym operatorze. W momencie odłączenia sygnału starej sieci, włożyłem nową kartę która była już aktywna i mogłem od razu korzystać ze wszystkich funkcjonalności. Obawialem się że nowa karta bedzie aktywna dopiero po 24 h (zapis w umowie) lub co także niestety sie zdarza po kilku dniach jak czytałem w sieci.

Rożnica w zasięgu oraz prędkości internetu kolosalna, na plus oczywiście.

Podsumowujac jestem mile zaskoczony bezproblemowym przeniesieniem numeru oraz bardzo sie ciesze że w koncu zmieniłem operatora. To była bardzo dobra decyzja.

Dodam, że aplikacja użytkownika na telefon jest czytelna i intuicyjna.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przeniosłem do A2 mobile, chyba nie ma lepszej oferty na kartę w tym momencie. Wszystko za free za 19,90 zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zdaje się, że tak należy robić bo jak nagrania nie ma to dział reklamacji olewa mnie już 1,5 miesiąca. Najlepsze, że dyrektor salonu z którym podpisywałem umowę przyznał się do błędu i jedyne co trzeba zrobić... to przepuścić to przez dział reklamacji który zlewa mnie a do niego nawet nie raczy się odezwać bo już wiedzą lepiej że reklamacja bezpodstawna. 

 

No i w końcu się doczekałem po 2 miesiącach mailowej batalii. W ramach rekompensaty dwa abonamenty pełny no limit obniżyli mi do kwoty 10 zł brutto za każdy.

Ostatecznie jestem z tego zadowolony ale cała mailowa wymiana przez tak długi czas mimo wszystko w pamięci zostaje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcą to potrafią, dyszka za miesiąc to komiczna kwota, sporo pewnie zaoszczedzisz na całej umowie. Tylko nerwów szkoda.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje, która sieć ma obecnie najtańszą ofertę wszystko bez limitu.

W moim Playu chcą 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy wszystko bez limitu, internet tez? Ja ma formule na karte w play i za 25zl miesiecznie mam polaczenia, sms bez limitu i internetu 6gb, stad to chyba inna oferta ale dwa razy tansza


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy wszystko bez limitu, internet tez? Ja ma formule na karte w play i za 25zl miesiecznie mam polaczenia, sms bez limitu i internetu 6gb, stad to chyba inna oferta ale dwa razy tansza

Podobno internet też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tmobile 20gb kraj/2.6gb UE reszta no limit 4 dyszki

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi Ci o stan nielimitowany w play to jest pakiet 10gb a po przekroczeniu obcinaja transfer. Chyba oferta t-mobile lepsza, sa tez ofert plush, nju czy premium mobile w okolicach 25-30zl, ale nigdy nie korzystalem z ich uslug.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po 20gb tez jest lejek, nie udalo mi sie jeszcze jednak wykorzystac tego pakietu.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcą to potrafią, dyszka za miesiąc to komiczna kwota, sporo pewnie zaoszczedzisz na całej umowie. Tylko nerwów szkoda.

 

G6

 

Dokładnie tak jak piszesz - wniosek z tego mam taki, wszystko skonstruowane jest tak żeby maksymalnie zniechęcić reklamującego i na starcie przekonać go, że nic nie wskóra - efekt końcowy pokazuje, że jest dokładnie odwrotnie, ale już po pierwszej odmownej odpowiedzi (i każdej kolejnej) pisali na końcu "Proszę mieć na względzie, że otrzymał Pan obszerne wyjaśnienia w zakresie dotychczas podnoszonych kwestii. Ze względu na fakt, że proces reklamacyjny jest jedno instancyjny, a nasze stanowisko jest niezmienne, proszę nie spodziewać się odpowiedzi z naszej strony na kolejne Pana pisma w tej kwestii".

Oczywiście odpisywali i w końcu ulegli, ale cały ten proces był naprawdę frustrujący. 

 

 

Ktoś się orientuje, która sieć ma obecnie najtańszą ofertę wszystko bez limitu.

W moim Playu chcą 50 zł.

 

Z ratą za telefon jak rozumiem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ratą za telefon jak rozumiem?

Bez telefonu.

Tmobile 20gb kraj/2.6gb UE reszta no limit 4 dyszki

Wydaje się lepsze dla mnie. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje, która sieć ma obecnie najtańszą ofertę wszystko bez limitu.

W moim Playu chcą 50 zł.

Troche tego jest, szczególnie na kartę.

Ja przeszedlem do Plusha. Za 24,99 zł no limit, 10 GB netu w kraju i 2 GB w roamingu.

Parę postów wyżej obszerniej opisałem szczegóły.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tmobile 20gb kraj/2.6gb UE reszta no limit 4 dyszki

 

G6

Oooo ciekawe, że dostałeś 2,6 GB roamingu musiałoby być to dawno, bo teraz już jest ograniczenie do 1, ja mam 1,6 GB a i tak nie wykorzystuję.

W Play 24,59 wszystko nielimitowane i 7GB i też w Polsce nie wykorzystuję tych danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22.11.2017

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką propozycję - może warto tutaj wpisać jakie mamy abonamenty, za ile i co w tym jest? 

Takie informacje pozwoliłyby pewniej negocjować swoje nowe umowy bo będzie wiadomo ile dany operator może od siebie dać a wiadomo, że poza oficjalnymi ofertami na stronie to zawsze można coś wynegocjować. 

 

co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange na karte

30zł na miesiac

Rozmowy i SMSy bez limitu

Mms 40gr

35gb co miesiąc internetu plus 15gb za doładowanie

 

W sumie za 30zł mam 50gb internetu, 12mmsów, rozmowy i smsy bez limitu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus na kartę. 

Rozmowy, SMS, MMS i 10 GB internetu za 25 zł na miesiąc.

 

Orange Free na kartę. 

Rozmowy, SMS i 35 GB internetu za 25 zł na miesiąc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TM na kartę, rozmowy i smsy bez limitu, 10gb i video (Netflix, YouTube, Sort TVP i klika innych) bez limitu

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play na karte 25zl miesiecznie w kraju rozmowy, sms, mms bez limitu, internet 6gb, w UE 100minut, 500mb internetu potem doliczaja chyba 6gr za minute i mb.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.