Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

Licytacja dla Filipka

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz coś spoza tematu zegarkowego, coś co może spodobać się naszym pięknym Paniom, ale i nam samym ;) Podarowany przez Panią Danutę Kmieciak, komplet nowej pościeli satynowej firmy Elway :) Przepiękny błękitny kolor, motywy roślinne, ale najważniejsze…wspaniały w dotyku materiał :) Jego delikatność sprawi, że w tej pościeli nie chce się tylko spać :P Z doświadczenia wiem, że nasze małżonki czasem stroją fochy, kiedy my kupujemy kolejny zegarek :) Kupmy tym razem coś, co uśpi czujność naszych piękniejszych połówek :)

Wymiary: poszwa na kołdrę 220x200cm, 2xposzewki na poduszki 70cmx80cm. Licytacja trwa do piątku do godz. 17.30 :) Zaczynamy od 10zł.

Pamiętajcie, że licytujemy nie tylko pościel, ale coś wiele więcej - uśmiecha małego dziecka :)

post-60883-0-16207400-1395142532_thumb.jpeg

post-60883-0-84507400-1395142529_thumb.jpeg

post-60883-0-34631100-1395142531_thumb.jpeg

post-60883-0-03100600-1395142528_thumb.jpeg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 zł :) 


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

100 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poproszę list o ile jeszcze są. Przemek, wysyłam pw:)

Romek…bardzo dobry wybór :) Moje chłopaki cieszą się ogromnie, a szczególnie ten młodszy, chodzi z tym listem od trzech dni :D Pomysł rewelacja, kto nie kupił niech kupi póki są. Uśmiech naszych dzieci….bezcenne ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek…bardzo dobry wybór :) Moje chłopaki cieszą się ogromnie, a szczególnie ten młodszy, chodzi z tym listem od trzech dni :D Pomysł rewelacja, kto nie kupił niech kupi póki są. Uśmiech naszych dzieci….bezcenne ;)

 

:) Zostały jeszcze tylko dwa listy! Szczegóły w poście #45

 

post-44476-0-47808300-1395047824_thumb.j


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak w takim razie też poproszę jeden list dla córki. Jak rozumiem, szczegóły na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że został już tylko jeden ostatni list! :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę list dla syna. Szczegóły odnośnie odbiorcy wyślę na PW.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to ostatni 10-ty list!

 

Jeśli nadal są osoby zainteresowane listem dla swojego dziecka to proszę zgłaszać zainteresowanie tutaj w temacie, a uruchomimy następną pulę listów :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś spoza tematu zegarkowego, coś co może spodobać się naszym pięknym Paniom, ale i nam samym ;) Podarowany przez Panią Danutę Kmieciak, komplet nowej pościeli satynowej firmy Elway :) Przepiękny błękitny kolor, motywy roślinne, ale najważniejsze…wspaniały w dotyku materiał :) Jego delikatność sprawi, że w tej pościeli nie chce się tylko spać :P Z doświadczenia wiem, że nasze małżonki czasem stroją fochy, kiedy my kupujemy kolejny zegarek :) Kupmy tym razem coś, co uśpi czujność naszych piękniejszych połówek :)

Wymiary: poszwa na kołdrę 220x200cm, 2xposzewki na poduszki 70cmx80cm. Licytacja trwa do piątku do godz. 17.30 :) Zaczynamy od 10zł.

Pamiętajcie, że licytujemy nie tylko pościel, ale coś wiele więcej - uśmiecha małego dziecka :)

attachicon.gifDSC_0032.jak-zmniejszyc-fotke_pl-4.jpeg

attachicon.gifDSC_0033.jak-zmniejszyc-fotke_pl-3.jpeg

attachicon.gifDSC_0034.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

attachicon.gifDSC_0031.jak-zmniejszyc-fotke_pl-5.jpeg

 

Nie róbcie sobie żartów. Cena z "metki" to 170zł, a na aukcji jest dopiero 120. Nie krępujcie się, licytujcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge licytowac ale nie podoba mi sie ta posciel. 200 pln bid ale posciel oddaje drugiemu w kolecje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod koniec mca wkleję zbiorczy przelew z KMZiZ na konto Filipka

Będziemy wdzięczni za podanie potwierdzonych wpłat, jak do tej pory wszystko idzie na bieżąco :)

 

Nie róbcie sobie żartów. Cena z "metki" to 170zł, a na aukcji jest dopiero 120. Nie krępujcie się, licytujcie.

 

ja moge licytowac ale nie podoba mi sie ta posciel. 200 pln bid ale posciel oddaje drugiemu w kolecje

Cena ostateczna musi być równa lub wyższa od ceny wywoławczej, ta z metki nie ma znaczenia.

Przedmiot wylicytowany będzie wysłany do zwycięzcy aukcji, innej opcji nie bedzie. 

Proponuję skupić się tylko na licytacji bo niechcący zrobi nam się niepotrzebne zamieszanie.

 

nash13 - proszę jeszcze raz o Twoja decyzję, będzie jeszcze troszkę różnych przedmiotów wystawionych w tym wątku.

 

 Na tą chwilę wracamy do ceny 120 zł od kolegi bahuone.

Zapraszam do licytacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licytacja kompletu pościeli satynowej dobiegła końca :) Licytację wygrywa kolega bahuone, który zaoferował 120zł :) Serdecznie gratulujemy zwycięzcy i życzymy niesamowitych wrażeń podczas użytkowania tej wyjątkowej pościeli ;)

Licytacja przebiegała następująco:

1. ladek22 - 50zł

2. fankaDaktarina - 100zł

3. bahuone - 120zł

Jeszcze raz gratuluję w imieniu Romka, Przemka i swoim, ale szczególnie w imieniu Filipka :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy piątek, godzina 17.30 za nami, więc czas na coś "grubszego" :) Tym razem oczy licytatorów przyciągnie coś pięknego, podarowanego przez użytkownika Tomek z Wrocławia (który sam przygotował opis). Zapraszamy do licytacji, która zakończy się w niedzielę o godzinie 17.30 :)

Pamiętajcie, że wszystko można kupić…zdrowia dla chorego dziecka niestety nie, ale wyciągnijmy do niego pomocną dłoń :)

Start: 50zł

 

Lorus RXN57BX 

Sympatyczny, kwarcowy diver porządnej japońskiej marki. 

Koperta stalowa, 
WR 100M koronka i dekiel zakręcane, 
obrotowy bezel ,
datownik: dzień tyg. I miesiąca,
radosna, wakacyjna koperta 
rozmiar: nie za duży nie za mały, dla mnie w sam raz (mam nadgarstek o obwodzie ok. 18 cm)

szerokość: między 44 a 45 mm z koronką
wysokość: ok. 49 mm (włącznie z uszami)
średnica bezela 42 mm

Pełna recenzja zegarka autorstwa kolegi Przemek84 znajduje się na forum (wystarczy wpisać w Google ww. nazwę marki i modelu). 
Można powiedzieć, że obecnie unikat, trudno dostępny, a jak mi się wydaje nie ma zbyt wielu takich w Polsce. 

Zegarek nosi nast. ślady użytkowania: kilka rysek na bezelu, brak kropki lumy na „12” (odpadła, nawet Ne wiem, kiedy), dwie głębsze ryski na szkle, mi nie przeszkadzały, na pewno do spolerowania, ryska na dolnym prawym  (od strony patrzącego) uchu, obtarcie blisko dekla 

Zegarek na miękkim, świetnie układającym się na ręce silikonowym pasku koloru pomarańczy z jasnym z przeszyciem, marki diloy – lekko (rzadko) używany, bez ubytków. 

post-60883-0-91154700-1395414965_thumb.jpg

post-60883-0-27635200-1395414992_thumb.jpg

post-60883-0-52694800-1395415038_thumb.jpg

post-60883-0-46898700-1395415037_thumb.jpg

post-60883-0-89435900-1395415040_thumb.jpg

post-60883-0-63687000-1395415041.jpg

post-60883-0-52881200-1395415042_thumb.jpg

post-60883-0-31428900-1395415060.jpg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek wie, że zegarek wpadł mi w oko, więc ode mnie 150zł :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pawelb29 wygrał (w zagadce piłkarskiej) kalendarz KMZiZ 2014. Paweł kalendarz już posiada, więc nagrodę przekazał do licytacji na rzecz Filipka.

 

Dzięki serdeczne Paweł!!

 

Kalendarz KMZiZ 2014 jako 11 "cegiełka" w cenie 20 zł.

 

Koszty wysyłki kalendarzy biorę na siebie.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek dla użytkownika matiatv poproszę 3 listy :)  W tej sprawie dostaniesz od niego pw.

 

W imieniu matiatv za Lorusa 255zł :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek dla użytkownika matiatv poproszę 3 listy :)  W tej sprawie dostaniesz od niego pw.

 

W imieniu matiatv za Lorusa 255zł :)

Czyli uruchamiamy kolejną pulę 10 listów :)

 

Cena za jeden list 10 zł.

 

Listy wysyłam na koszt własny!!

 

post-44476-0-47808300-1395047824_thumb.jpg

 

Zostało 5 listów!

 

1. matiatv - 3 szt.

2. meXy - 2 szt.

 

 

matiatv za Lorusa RXN57BX 

255zł :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.