Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

Licytacja dla Filipka

Rekomendowane odpowiedzi

60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby tradycji stało się zadość to ogłaszam koniec licytacji kompletu Intel. 

Zwycięzcą licytacji jest kolega piotr999897   który zaoferował 70zł

Brawo  :) 

 

 

Za chwilę kolejna licytacja, myślę że bardzo ciekawa.

Zapraszamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licytujemy dla Filipka bransoletę stalową typu mesh.

 

Bransoleta oczywiście nowa.

 

Świetnie wykonana, posiada szybką regulację długości, w zakresie 12 mm.

 

Bransoleta jest sygnowana, ale pasuje do wszystkich zegarków  ;)

 

Szerokość 22 mm

Rozmiar M - od 145 mm do 157 mm

 

Zdjęcie ze strony producenta

przepraszam mam problem z kompem i tylko tak mogę to teraz wystawić:

 

126723222322Mesh_01.jpg

 

 

 

Galeria zdjęć oferowanej sztuki:

http://dysk.onet.pl/link/BiCso#.

 

 

Więcej o bransolecie tutaj:

http://www.steinhartwatches.de/de/Metallarmband-Milanaise,307.html

 

 

Cena wywoławcza - 50,00 złotych

Wysyłka kurierem na terenie Polski, oczywiście w cenie

 

Aukcja trwa do niedzieli, tj. do 29/06 do godziny 17:30

 

Zapraszam

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Daję 100 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

180zl


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

200 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

277 złotych polskich - trzeba podbić bo dawno się nic nie działo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina 17.30 tak więc ogłaszam koniec licytacji bransolety mesch firmy Steinhart ufundowanej przez kolegę SIRLUKE1. Zwycięzcą licytacji jest kolega anda_7.

Dziękuję wszystkim za udział w licytacji :) 

 

Za chwile kolejna licytacja – będzie to ostatnia licytacja przed przerwą letnią.

Oczywiście nie kończymy akcji wspierania Filipka. Robimy tylko planową przerwę do zakończenia sezonu urlopowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W imieniu kolegi kjack zapraszam na licytację zegarka militarnego.

 

Zegarek kwarcowy wzorowany na zegarku żołnierzy amerykańskich podczas wojny w Wietnamie.

 

mechanizm: kwarcowy, zasilany baterią

stan: nowy - 10/10

Wymiary:

Średnica koperty: 40,5mm

z koronką: 43mm

grubość: 9mm

szerokośc paska: 20mm

post-47356-0-48516000-1404055937_thumb.jpg

post-47356-0-65648800-1404055939_thumb.jpg

post-47356-0-44189700-1404055936_thumb.jpg

post-47356-0-77073500-1404055941_thumb.jpg

post-47356-0-36380500-1404055935_thumb.jpg

 

 

Koperta wykonana ze szczotkowanej stali.

Pasek parciany ale tradycyjnie zapinany z dwiema szlufkami i szczotkowaną stalową klamrą.

Pasek jest zszywany podwójnie, przez co jest gruby na 3mm i dość sztywny, fajnie leży na ręce.

kjack 

Licytacja trwa do środy do godziny 17.30

Cena wywoławcza  1 zł

Przesyłke krajową Darczyńca bierze się na siebie  :) 

Zapraszam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Ostatnia licytacja to zaczynamy :)

 

Daję 150 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17.30 – koniec licytacji zegarka militarnego.

Tym razem koleżanka fankaDaktarina załatwiła wszystko jednym strzałem  :) 

Gratuluję :) 

 

Jednocześnie chciałbym powiedzieć, że od dzisiejszego dnia do 01.09.2014r do godziny 17.30 robimy przerwę w licytacjach.

Będziemy nadal przypominać o pomocy dla Filipka oferując w tym wątku znane już wszystkim „cegiełki”

Z licytacjami wracamy po wakacjach więc nie ma obawy o to że wątek pójdzie w zapomnienie (mamy pełno nowych pomysłów które postaramy się realizować)

 

 

Chciałbym podziękować Prezesowi KMZiZ Dariuszowi Chlastawie oraz Zarządowi KMZiZ  za umożliwienia nam realizacji pomysłu pomocy Filipkowi.

Dziękuję Darczyńcom i Zwycięzcom  licytacji – bez Was Nie byłoby tego wątku.

Dziękuję koledze  Stawko – za WIELKIE SERCE.

Dziękuję Moderatoram za cierpliwość i pomoc.

Dziękuję Wszystkim, którzy przyczynili się do tego że ta akcja to wielki sukces.

WSZYSCY JESTEŚCIE WIELCY

Myślę, że najlepszym podziękowaniem dla wszystkich będą  dobre wiadomości o Filipku :)  

 

Za chwilę Przemek i Artur „zabiorą głos” a mają wiele ciekawego do przekazania. W końcu to „ojcowie” tego przedsięwzięcia.

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ

Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W codziennym życiu nie bardzo mamy czas, by pomyśleć o innych. Znakiem naszych czasów jest, że gonimy ciągle za dobrami materialnymi, pracą czy karierą. Bywają jednak w naszym życiu takie momenty, gdy koniecznym jest, aby się zatrzymać i zastanowić czy warto tak gonić.

 

Tak jak napisał Artur (Nightdream):
    "Nie zawsze mamy możliwość zauważenia potrzeb innych. Nie zawsze mamy świadomość, jak wiele nasze zachowanie może zmienić w życiu innych. Cieszę się, że w ostatnich dniach miałem możliwość odwiedzenia Filipa i jego rodziny. Tylko w taki sposób mogłem pewne sprawy zrozumieć. Wizyta pozwoliła mi spojrzeć sobie głęboko w głąb serca i odgrzebać te zachowania, które drzemią w każdym z nas. Wystarczył mocny uścisk małych paluszków, szeroki, szczery uśmiech na twarzy Filipka….wtedy zrozumiałem, że nie jest ważne to, co posiadamy, ale ile możemy ofiarować innym. Zadbajmy wspólnie o to, żeby Filip najpiękniejsze lata dzieciństwa przeżył z uśmiechem i zapomniał o swojej chorobie."

 

W moim przypadku takim punktem zwrotnym było, całkiem przypadkowe, zetknięcie się z ludźmi z fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko". Pojechałem do Ośrodka Terapii Artystycznej "Dolina słońca" w Radwanowicach pod Krakowem, aby popracować trochę jako wolontariusz.  Myślałem, że praca wolontariusza polega na sprzątaniu, zamiataniu, grabieniu liści itd. Na samym początku może i tak jest, ale z czasem dostaje się coraz bardziej odpowiedzialne zadania. Kredyt zaufania jakim nas obdarzają pracownicy fundacji jest naprawdę wielki i czasem sami nie wierzymy, że damy sobie radę, a dajemy!

 

Kilka tygodni temu byłem na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, gdzie pracowałem jako wolontariusz. Dostałem zadanie polegające na pomocy człowiekowi, który na skutek wypadku na motocyklu, jest od 20 lat sparaliżowany od szyi w dół. Kilka miesięcy wcześniej udało mi się spotkać Janusza Świtaja i nawet zamienić z Nim kilka słów. Teraz poznałem Janusza bliżej i muszę przyznać, że sporo mnie ta znajomość nauczyła. Jestem zafascynowany tym człowiekiem, jego stosunkiem do życia i pogodą ducha. Janusz ma w sobie ogromny potencjał dobrej energii, którą potrafi zarażać innych. Uświadomiłem sobie, że duży wpływ na postawę Janusza mają osoby z Jego otoczenia. Jeśli coś chcemy zrobić i mamy wątpliwości czy będzie miało to sens, a ludzie z naszego otoczenia utwierdzają nas w przekonaniu o słuszności tego posunięcia, to nie może być większej motywacji. Janusz takich ludzi wokół siebie ma!!

 

Od marca do dziś, a więc przez cztery miesiące, udało się zebrać w licytacjach dla Filipka ponad 10 tys. złotych, a dokładnie 10187 zł. Świetny rezultat, a to Wasza zasługa przecież!!!! :-))

 

Podaję PDF z podsumowaniem czterech miesięcy licytacji. Podsumowanie 4 miesięcy.pdf

 

Dziękuję darczyńcom przedmiotów, które tutaj licytowaliśmy oraz osobom które owe przedmioty podarowali dla Filipka!!

 

Po wakacjach wracamy z licytacjami, a teraz można nabywać "cegiełki". Co kilka tygodni Artur będzie przypominał o tym jakie "cegiełki" mamy:-))


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy.

Muszę przyznać, że moi Przyjaciele - Romek i Przemek - napisali już dużo mądrych i ciepłych słów:) Od siebie, jako od sprawcy tego całego pozytywnego "zamieszania", wypada mi przede wszystkim podziękować za te kilka miesięcy wsparcia i wielkiego serca od wielu z Nas  :) Ogromną sztuką jest ofiarowanie komuś obcemu, cząstki siebie;  Wielu z Nas w tej sztuce okazało się MISTRZAMI! Nie chcę nikogo specjalnie wyróżniać, bo mam nadzieję, że nie dla pochwał to robiliście  :) Każdy wie, ile serca włożył w pomoc dla tego chorego chłopca. To dzięki Nam Filipek i jego mama poczuli, że nie są zdani wyłącznie na samych siebie i los, który już wystarczająco był dla nich okrutny. To dzięki Nam na twarzach tej sympatycznej rodzinki znowu pojawił się uśmiech i nadzieja, na godne, wspaniałe dzieciństwo, mimo przeciwności jakie przyniosło im życie. Bardzo Wam wszystkim dziękuję i liczę, że po wakacjach znowu się spotkamy i będziemy kontynuowali tak piękne rzeczy, jakie tu wspólnie zaczęliśmy tworzyć  :)

A oto kilka słów, które chciała Nam przekazać mama Filipka, Pani Aneta Gawłów:

        "W imieniu swoim oraz Filipka, chciałabym bardzo serdecznie podziękować "Klubowi Miłośników Zegarków", (... - tu były słowa do mnie, ale nie wypada mi ich zamieszczać) za zorganizowanie licytacji na rzecz Filipka. Państwa pomoc okazała się tak wielka, że przerosła nasze najśmielsze oczekiwania i przywróciła wiarę w ludzi. W końcu poczuliśmy że nie jesteśmy tu sami. Nie potrafię ubrać w słowa tego, co czuję...po prostu DZIĘKUJĘ.

Z zebranych przez Państwa pieniążków udało mi się:

 - kupić za 3 tys zł. ssak na baterie, który przyjedzie do nas jutro

 - opłacić turnus rehabilitacyjno-logopedyczny w kwocie 1000zł (na pozostałą kwotę udało nam się otrzymać dofinansowanie) - wyjeżdżamy w tą niedzielę

- zwiększyć ilość godzin rehabilitacji z 2 tygodniowo do 5 (jedna godzina kosztuje 100zł)

- planujemy zakup materaca antypoślizgowego do ćwiczeń (koszt około 400zł), ale jeszcze jestem w trakcie poszukiwań

Pozostałe pieniążki przeznaczę na dalszą rehabilitację, która już przynosi efekty w postaci szerokiego uśmiechu na twarzy Filipka i jego dobre samopoczucie.


Chcielibyśmy podziękować wszystkim darczyńcom , którzy włączyli się do licytacji i okazali swoje serce i dobroć.  To dzięki Wam możemy w dalszym ciągu zapewnić  dalszą rehabilitację, która w tym momencie jest niezbędna.

Z wyrazami szacunku

Aneta  Gawłów"

post-60883-0-94147700-1404315035_thumb.jpeg

 

Koledzy i Koleżanki. Okazaliście wiele serca Filipkowi przez te kilka miesięcy. Nie zapomnijmy zatem o Filipku w czasie wakacji i po nich, kiedy wracamy z kolejnymi licytacjami. W trakcie wakacji będą nadal dostępne "cegiełki", do zakupu których serdecznie zachęcam.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mi pozostaje napisać, poza wielkim DZIĘKUJĘ - wszystkim zaangażowanym w tę pomoc !

Każdy kto w najmniejszy choćby sposób pomógł Filipkowi zasługuje na szacunek i wdzięczność . Ja ze swej strony dodam, że nie będziemy przestawać pomagać i akcja będzie trwała nadal.

P.S. Wakacje nie wakacje ale deklaruję zakup materaca antypoślizgowego już teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mi pozostaje napisać, poza wielkim DZIĘKUJĘ - wszystkim zaangażowanym w tę pomoc !

Każdy kto w najmniejszy choćby sposób pomógł Filipkowi zasługuje na szacunek i wdzięczność . Ja ze swej strony dodam, że nie będziemy przestawać pomagać i akcja będzie trwała nadal.

P.S. Wakacje nie wakacje ale deklaruję zakup materaca antypoślizgowego już teraz :)

Super. Jutro przekażę tę informację Pani Anecie i poproszę o namiary na dostawcę :) Wszystko przekażę na pw.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz poprosić o ew. namiary na inne rzeczy które można kupić, aby pomóc. Myślę, że znajdą się chętni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super chłopak!  Daj więcej zdjęć, fajnie jest widzieć naszego Bohatera :)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.