Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

Licytacja dla Filipka

Rekomendowane odpowiedzi

Panie, Panowie.

Są to ostatnie dni licytacji dla Filipka przed przerwą letnią.

Krzysztof swoim niesamowitym gestem przypomina nam, że ten wątek przeglądają  

ludzie o wielkich sercach. Dziękujemy Wam wszystkim.

 

Do katalogu JAEGER-LECOULTRE 2014/2015 dokładam katalog BEEL&ROSS 2014/2015 wraz z cennikiem ( wersja anglojęzyczna, 256 stron)

img-5207.jpg

 

Oba katalogi licytujemy razem, cena na tą chwilę to 1zł

 

Sława "arbuzowa" - w tej chwili najwyższą ofertę zaproponował kolega loituma 100zł

Zapraszamy do do licytacji  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

katalogi 150zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jeśli to ostatnia aukcja przed przerwą wakacyjną a Kris dubluje stawkę to za Arbuza daję 500 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No toś pojechał chłopie po całości :D No i pięknie.

A myślałem, że może kopnę coś jeszcze do góry, ale jestem już poza zasięgiem. :)

 

A Kris już pazury gryzie zapewne... :D

Ale cóż... słowo się rzekło, kobyłka u płota. :D


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Jak ostatnia to może trochę poza regułami :) dorzucam 100zl od siebie bez licytacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ostatnia aukcja przed przerwą wakacyjną a Kris dubluje stawkę to za Arbuza daję 500 złotych.

 

Aleś zaszalał _Kwiatek_. Za tą kwotę to Ci jeszcze grawerę strzelę na deklu :D  Chyba że Cię ktoś przelicytuje ;)

 

 

No toś pojechał chłopie po całości :D No i pięknie.

A myślałem, że może kopnę coś jeszcze do góry, ale jestem już poza zasięgiem. :)

 

A Kris już pazury gryzie zapewne... :D

Ale cóż... słowo się rzekło, kobyłka u płota. :D

 

;) ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh- oczom nie wierze  :rolleyes:  :blink:  :)

 

Marlena, Krzysztof, Marcin -  jesteście WIELCY

 

Licytacja jeszcze trwa ale nie zmienia to faktu że wszystkim którzy wspierają Filipka należą się  podziękowania.

Tak się składa że fankaDaktarina, Kris2 i _Kwiatek_  wspierają Filipka po raz już kolejny więc dla Was dzis szczególne podziękowania  :rolleyes:   :)

BRAWO  :)  :)  :)

 

Piszę oczywiście w imieniu Artura, Przemka i swoim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś zaszalał _Kwiatek_. Za tą kwotę to Ci jeszcze grawerę strzelę na deklu :D  Chyba że Cię ktoś przelicytuje ;)

 

 

 

 

;) ;) ;) ;)

Jeśli tak to wygląda, to nie mogę siedzieć bezczynnie :) niech będzie tym razem z różowym paskiem :) Ode mnie 600 dla Filipka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łomatko! To się już chyba wymkło spod kontroli. :D

Co za emocje :D

 

_Kwiatek_... ja bym tego tak nie zostawił... :ph34r:


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właściwie to z jakiego powodu ta przerwa letnia??? Przecież Filip latem również potrzebuje całodobowej opieki i pomocy tak jak i zimą.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerwa letnia jest z kilku powodów. Min. dlatego że latem obserwujemy widoczny spadek aktywności na forum. Drugi powód jest taki że musimy mieć co licytować i to jest czas na pozyskanie różnych przedmiotów z różnych źródeł.
Są też  inne powody ale nie będę pisał o rzeczach mało istotnych.
Wątku nie zamykamy, kto chce pomagać w lecie wie gdzie znaleźć nr konta i wie co zrobić :)

Zapraszamy na ostatnie godziny licytacji, obecnie do przebicia :)
Katalogi - 150 zł Angelo
Sława arbuzowa - 600 zł Stach13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni przyjaciele Filipka :) Za 10 minut koniec ostatnich licytacji przed wakacyjną przerwą. Przypomnę, że Kris zaoferował od siebie podwojenie kwoty za Slavę Arbuza. W tym momencie mamy 6 stówek na liczniku. Mamy też świetne katalogi, które chciałyby pó∆ść wyżej ;)  W tej chwili Angelo ofiaruje za nie 150zł :) KTO DA WIĘCEJ???? :D


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

180  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris2 ...przedłużamy o godzinę?


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie:D

Cieszę się, że to mnie przypadł wpis kończący tę wyjątkową licytację! 

W imieniu Filipka, jego mamy i rodzeństwa, Przemka, Romka i swoim oczywiście, BARDZO serdecznie wszystkim Wam dziękuję za ofiarność. Wyjątkowe podziękowania należą się Krisowi, który na tę ostatnią przed wakacjami licytację przekazał zegarek, budzący tak wiele kontrowersji ;) Dodatkowo zaoferował od siebie podwojenie stawki zaproponowanej przez wygrywającego :D, którym jest kolega Stach13. Piękne dzięki także dla fankiDaktarina, za bezinteresowną pomoc po raz kolejny i ofiarowanie kwoty 100zł. Dziękuję także koledze Angelo, który za katalogi zaoferował 180zł. Takim więc "cudem" w ostatniej licytacji zebraliśmy:

za katalogi - 180zł od Angelo, który podbił samego siebie :D

za Slavę arbuzową - 600zł od Stach13, podwojone przez Kris'a o kolejne 600zł

piękny gest - 100zł od fankiDaktarina

Łącznie w ostatniej przed wakacjami licytacji zebraliśmy 1480zł!!!

BARDZO SERDECZNIE JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY. Wracamy we wrześniu :) Za kilka dni podam Wam, Drodzy Przyjaciele, kilka szczegółów z życia naszego małego kumpla ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur

 

żeby kol. _Kwiatek_ nie było smutno  ;)  że był drugi w licytacji to na zakończenie dorzucę jeszcze jedną Sławę Arbuza dla kol. _Kwiatek_.

 

Oczywiście jak kol. wyrazi taką chęć i jest w stanie wplacić 500 zł na Filipka.

 

 

Pozdrawiam

 

Krzysztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek - jest Slava dla Ciebie od Kris'a, na otarcie łez za 5 stówek :D

Ale...

 

 

... ja pozwolę sobie na rozpoczęcie Watku od NOWA....przynajmniej na chwilę. Udało mi się dziś wyrwać dwie fantastyczne pozycje książkowe, autorstwa naszego miejscowego historyka, Pawła Beceli. Obie dotyczą miasta w okolicach którego ieszkam - Żmigrodu. Bardzo ładnie wydane pozycje. Jedna opowiada o losach mieszkańców miasta do roku 1945 ponad 700 stron, druga, świeższa - od 1945 do chwili obecnej - blisko 300 str. Wartość rynkowa za sztukę to coś około 50zł, ale nie o to chodzi - walczymy przecież o kaskę dla naszego małego kumpla - Filipka. Ode mnie więc...od 1zł za komplet dwóch nowych książek historycznych. Jako dodatkowy smaczek - wygrywający otrzyma osobistą dedykację od autora obu pozycji - Pawła Beceli. fotki za moment..muszę je zrobić :DLicytacja trwa do czwartku do godziny 22.00. Wiem, że nietypowo, ale i nietypowo kończymy ten etap, dzięki Krisowi  ;)

post-60883-0-14752000-1433087747_thumb.jpeg

post-60883-0-45130900-1433087746_thumb.jpeg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszego finału jak dzisiaj nie można sobie wymarzyć :)

Nie mogłem wprawdzie być przy komputerze o wiadomej godzinie ale i tak byłem na bieżąco.

 

Dziękował już Artur  ale ja również się przyłączam - wielkie dzięki :rolleyes: 

Kris - dałeś sygnał, który podchwycili Kwiatek i Stach13. Niesamowita licytacja.

Angelo  - przebicie siebie samego jest jednoznaczne. Piękny gest.

Fanka - pokazałaś jak można pomóc w przerwie od licytacji. 

 

Oczywiście podziękowania należą się wszystkim którzy wzieli udział w tej ale  i we wszystkich innych licytacjach.

Nie sposób Was wszystkich wymienić ale bardzo dużo Forumowiczów wspiera Filipka. Niektórzy robią to regularnie inni okazjonalnie ale wszyscy pomagają małemu chłopcu.

Dziękujemy bardzo :)

 

 

Ustaliliśmy że w niedługim czasie Artur poinformuje wszystkich o postępach w rehabilitacji naszego bohatera - mam nadzieję że będą to same dobre wieści  :)

Niedługo pojawi się też podsumowanie finansowe  - dzięki Wam udało się przekazać ogromna kwotę pieniędzy ale o tym napisze Przemek za jakiś czas.

 

Artur - rozumiem że książki to dzisiejsza zdobycz? 

W ostatnim dniu przed przerwą w licytacjach zdobyłeś ksiązki dla Filipka. Uparty jesteś  :D

W takim razie ja zacznę

Książki - 50 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Romku...książki to dzisiejsza zdobycz :) Kupiona do domowej biblioteczki, ale z racji rozwoju sytacji w naszym temacie, postanowiłem przekazać je na licytację :)

Tak więc:

zestaw książek - rk7000 - 50zł :D

a od siebie dorzucam 100zł na Dzień Dziecka dla Filipka :D


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Ale pięknie się dzieje :) Panowie, my z Daktarinem obiecujemy dobrze wykorzystać przerwę wakacyjną - mamy już pomysł na pozyskanie ciekawych fantów do licytacji. A tymczasem proponuje 150zl za książki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.