Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

Licytacja dla Filipka

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle, że w najbliższych dniach poinformujemy wszystkich co będzie dalej w temacie "licytacji dla Filipka"

Sprawa jest dość skomplikowana. Nie chcę zagłębiać się w szczegóły dopóki nie będziemy wiedzieć więcej.

Trwają pewne ustalenia ale o tym poinformujemy w najbliższym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy.

Z wielką przyjemnością informuję, że nasze starania o poprawę losu małego, chorego Filipa odniosły znaczące efekty. Dzięki zebranym funduszom, Filip, jego starszy brat i mama wyjechali do Anglii, gdzie mały będzie miał wszczepioną "klapkę" czy coś w tym stylu, która będzie domykała tchawicę podczas jedzenia, co umożliwi mu normalne spożywanie posiłków. Dotychczas był karmiony przez gastrostomię. Wiele wskazuje na to, że Anglia stanie się stałym miejscem pobytu tej rodziny, która po wielu przejściach ma szanse być "pełną", szczęśliwą gromadką, bo znalazł się ktoś, kto okazał serce także mamie Filipa ;)

W związku z powyższym temat wsparcia dla Filipa uznaję za zakończony. W imieniu Filipa i jego rodziny, serdecznie dziękuję wszystkim, którym nie było obojętne zdrowie tego małego chłopca; wszystkim, którzy ofiarowując przedmioty na licytację, wspierali nasz "bank fantów" a także tym wszystkim, którzy z wielką ofiarnością licytowali przedmioty. Bardzo gorąco także dziękuję tym, którzy przekazywali bezpośrednio kasę dla Filipka, bo robili to z wielkim rozmachem :) Na koniec pozwolę sobie podziekować tym, którzy mnie wparli i dzięki którym to wszystko jakoś się kręciło, a więc Marlenie, Przemkowi i Romkowi :)

WIELKIE DZIĘKUJĘ.

Pozostałe przedmioty zostaną przekazane na rzecz innej potrzebującej osoby, o czym w najbliższym czasie poinformuje Marlena. Za parę dni przekaże podsumowanie finansowe całego tego zwariowanego przedsięwzięcia :D


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do Artura i dziękuje WSZYSTKIM którzy wspierali akcje pomocy dla Filipka :)

Zakładając ten temat nie spodziewałem sie że cała nasza akcja potrwa dwa lata i pozwoli pozyskać tyle środków.

Forumowicze -  jesteście Wielcy.

Pozwolę sobie jeszcze podziękować Zarządowi KMZiZ - bez Waszej  pomocy i wsparcia nie byloby tego wątku.

 

Edycja.

Myślę że temat zostanie "odpiety" ale pozostanie "otwarty"

Na pewno będziemy wszyscy ciekawi jak dalej bedą toczyć się losy Filipka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak...dzięki Zarządowi, który wyraził zgodę na wsparcie, nie osiągnęlibyśmy takiego efektu :) Miejmy nadzieję, że ta akcja to początek i będą następne, równie spektakularne :D


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zakończyło się znakomicie :) Nigdy bym się nie spodziewał takiego zakończenia :) :) :) :) :) :) :) :)

 


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Wszystko dobre, co się dobrze kończy:)

Dołączam się do podziękowań i nieśmiało liczę, że będziemy mogli razem jeszcze wiele dobrego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała wiadomość!!!


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne! Już niedługo!!!

 

Jednak chyba nie.

Ale w tej sytuacji to lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowne koleżanki i koledzy.

Wprawdzie późno, ale mam to ;) Podaję kwoty, jakie uzyskaliśmy w ramach Pomocy Dla Filipka.

W ramach licytacji, dobrowolnych wpłat od anonimowych darczyńców oraz z 1%, na konto mamy Filipka wpłynęło łącznie 53.095,54zł

 

Przypomnę, że całą akcję zaczęliśmy 7 marca 2014 roku. Przez ten czas dołączało coraz więcej przyjaciół, którzy z wielkim sercem i chęcią wspierali naszą akcję, której finał już znacie. Wymieniona wyżej kwota pozwoliła na wyjazd tego małego, chorego chłopca za granicę, gdzie zamieszkał wraz z mamą i bratem ale nawajżniejsze - został poddany specjalistycznemu leczeniu. Z informacji, jakie uzyskałem i którymi mogę się podzielić, to powiem tak: Filip przeszedł dwa zabiegi, które oczywiście się udały i mały wreszcie może samodzielnie jeść :) Dopiero teraz zaczął więc rozpoznawać smaki i podobno na większość się krzywi ;) Niestety trwale uszkodzone struny głosowe są nie do naprawienia i raczej na pojedynczych dźwiękach poprzestanie. Siedzi samodzielnie, ale jeszcze nie chodzi. Miejmy nadzieję, że to kwestia czasu. Póki co, informacje są bardzo krzepiące, więc śpieszmy z pomocą tym, którzy tego potrzebują. Jeszcze raz BARDZO Wam wszystkim dziękujemy.

Przemek, Romek, Marlena i ja.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do przodu Filip!

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia Filipek, czekamy na same dobre wiadomości!


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Wynik rewelacyjny!!! Strasznie się cieszę, że mogliśmy pomóc. Dzielny chłopak!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.