Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomek123er

Klub Miłośników Zegarków Nomos

Rekomendowane odpowiedzi

Masz dobry gust to Co się spodoba na żywo ;)

Filip, dziękuję za uznanie, ale mój gust jest bardzo nieskomplikowany, zawsze podoba mi się to co najlepsze ;)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, powiew bez żenady że nadgarstek mam jakby stworzony do tego zegarka :)

kształt koperty jest fantastyczny i te długie wygięte uszy, po prostu ideał !

Powiedzcie mi czy szklany dekiel można kupić samemu czy wymieniają tylko przy serwisie ?  

i z jakimi trzeba liczyć się kosztami bo sam przegląd to coś chyba około 200E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś o to pytałem i jeżei dobrze pamiętam to da radę kupić samemu, ewentualnie będą kazać złożyć zamówienie przez zegarmistrza.

 

Najlepiej do nich napisać, szybko udzielają odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że historia z happy endem :) Jeszcze raz gratuluję.


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Janku,

niemniej pan profesor nadzwyczajny jest co najmniej dziwny, dziś rano dostałem od allegro zapytanie

czy potwierdzam że transakcja nie doszła do skutku  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa sprzedaży zegarka przez allegro najwyraźniej trochę przerosła Pana Profesora.

Z korzyścią dla Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chce przycebulić na prowizji, na polskich uczelniach słabo płacą więc trza se jakoś radzić.

 

A w dodatku i tak sprzedał zegarek po niskiej cenie, jak sobie odejmie od ceny sprzedaży prowizję dla Allegro i ekspertyzę u "zegarmistrza", to zysk zostanie mu niewielki;)

Edytowane przez Marcin P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

A w dodatku i tak sprzedał zegarek po niskiej cenie, jak sobie odejmie od ceny sprzedaży prowizję dla Allegro i ekspertyzę u "zegarmistrza", to zysk zostanie mu niewielki;)

 

O jakim zysku mówisz?Przeciez i tak sprzedawal zegarek jako uzywany wiec stracil w stosunku do nowego.Nie wydaje mi sie ze był to handlarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

Swoją drogą mam pytanie,czy któryś z kolegów mial przyjemność obcowac z Nomos Ahoi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakim zysku mówisz?Przeciez i tak sprzedawal zegarek jako uzywany wiec stracil w stosunku do nowego.Nie wydaje mi sie ze był to handlarz.

 

Zysk w sensie to, co zarobił na zegarku "na czysto" po odliczeniu wszystkich kosztów:) Jako nowego tego zegarka raczej u producenta nie kupił, wówczas nie miałby chyba takich wątpliwości, co do jego oryginalności:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, koszty to ja mu pokryłem bo najpierw dopłaciłem panu prof. 100zł po za alleegro, za to że poszedł do zegarmistrza i wysłał mi zdjęcie mechanizmu o które go tak męczyłem, ale myślę że było warto chociażby po to aby go uspokoić że nie sprzedaje mi podróbki :)

A z tego co mi powiedział zegarek dostał kilka lat temu od znajomego w Berlinie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że transakcja się mimo wszystkich trudności powiodła i możesz się cieszyć zegarkiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy któryś z kolegów rozważał nabycie Nomosa z oficjalnego źródła (jako, że sprzedawcy na chrono24 oferują sporo niższe ceny), ale od dziś ceny w oficjalnym sklepie internetowym Nomosa poszły nieco w górę (z tego co zaobserwowałem na przykładach Oriona i Zuricha ok 40-60 EUR - wyjątkiem są modele, które nie będą kontynuowane, jak np. Zurich Anthrazit - tu cena nie drgnęła). Podejrzewam, że w ślad za tą podwyżką również ceny u autoryzowanych dealerów mogą podskoczyć.


I'm timeless like a broken watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

dołączam do klubu

post-59653-0-13042100-1454531294_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś szalony!


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to samo chciałem napisać.

Taki żółty oczojebny do takiego eleganta!

Gratuluję odwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

to mojej drugiej połówki 

Jej ulubienszy kolor,swoja drogą sliczny jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nomos w Jansenie pojawi się na koniec Lutego. Ceny będą odpowiadały oficjalnym cenom Nomosa w ich sklepie (+4%, ale tyle spokojnie można uzyskać rabatu). Płacić można zarówno w Euro, jak i w Złotówkach. Co do cen, można już rozmawiać z właścicielką. Pozdrawiam


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość*

 

* nie dotyczy info o cenach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nomos w Jansenie pojawi się na koniec Lutego. Ceny będą odpowiadały oficjalnym cenom Nomosa w ich sklepie (+4%, ale tyle spokojnie można uzyskać rabatu). Płacić można zarówno w Euro, jak i w Złotówkach. Co do cen, można już rozmawiać z właścicielką. Pozdrawiam

Skoro 4% więcej to nie będą odpowiadały :D

 

Dzięki za info.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip, dokładnie taka jest różnica w Vat pomiędzy Niemcami a Polską.

Polacy są biedniejsi, więc muszą płacić więcej - ot taka pokrętna logika naszych polityków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmam tę różnicę, chodziło mi tylko o logikę wypowiedzi Janka (czepiam się ) ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.