Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomek123er

Klub Miłośników Zegarków Nomos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość norbie

lotr - Poważnie zastanawiam się nad Tetrą At Work. Mi akurat nie przeszkadza posiadanie kilku bauhausowych kostek. Nie muszą być całkiem kanciaste, mogą być wyoblone jak poduszki :)

 

A jeśli chodzi o nowości, to Tangente 41 mm na DUW 6101 wygląda świetnie. Autobahn mniej mi się podoba, choć doceniam dopracowaną tarczę, pełną funkcjonalnych niuansów i wyjątkowe, pomimo prostoty, wskazówki.

post-54231-0-39062000-1521658187_thumb.jpeg

Edytowane przez norbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

W załączeniu nowe Tangente 41. Podoba mi się innowacyjne wskazanie daty. Zastanawiam się nad uszami. Czy nie są krótsze od uszu w innych wersjach Tangente? Miałoby to sens ze względu na średnicę koperty.

post-54231-0-08367900-1521659715_thumb.jpg

Edytowane przez norbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten powyżej i to wskazanie daty lecz rozmiar to jednak rozczarowanie. Długo się opierali gigantomodzie i sie złamali, brzydko. Autobana raczej słaby model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okropne imo.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, akurat nowości Nomosa takie sobie. Te powyżej po prostu słabe, a klasyczne z nowym datownikiem niby fajne, ale rozmiar to pomyłka. Szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze srebne metro bije je na glowe. Jakby jeszcze tego co jest tylko w zlocie (edit Lambda) zrobili w stali i zapodali po uczciwej cenie to te mogly by sie nie pokazywac. Ale jak patrze na tego niebieskiego to nie moge przestac sie usmiechac :) NO i jak kolega pisal powyzej - swietny pomysl z data!

Edytowane przez Sebastian1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze srebne metro bije je na glowe. Jakby jeszcze tego co jest tylko w zlocie (edit Lambda) zrobili w stali i zapodali po uczciwej cenie to te mogly by sie nie pokazywac. Ale jak patrze na tego niebieskiego to nie moge przestac sie usmiechac :) NO i jak kolega pisal powyzej - swietny pomysl z data!

Na instagramie dużo ludzi pisze o tym, że fajnie by było zobaczyć Lambde w stalowej kopercie, a Nomos cierpliwie odpisuje, że nie planują bo złoto lepiej komplementuje mechanizm.

 

Co do nowości bardzo podoba mi się nowe Tangente ale rozmiar to porażka... z reszta data w Ludwigu to tak średnio pasuje. Autobahn za to dość ciekawy, coś delikatnie innego niż ich dotychczasowe propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moda na coraz większe zegarki dopadła jak widać także Nomosa :(

Autobahn - słabo , rynek ostatecznie zweryfikuje ten nowy projekt .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla nas jak lubimy proste kształty nowości od Nomosa mogą teraz dziwić - ciekawe jak na nowości zareagują w przyszłości nowi forumowicze. Wówczas te obecnie nowe modele będą już klasyczne zapewne :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moda na coraz większe zegarki dopadła jak widać także Nomosa :(

Autobahn - słabo , rynek ostatecznie zweryfikuje ten nowy projekt .

 

Nomos prowadzi biznes polegający na produkcji i sprzedaży zegarków..... zatem śledzenie trendów i mody powinno ich interesować właśnie z biznesowego punktu widzenia.

nie smuciłbym się z tego względu że odpowiedzieli na zapotrzebowanie rynku zwiększając średnicę kopert. dla każdego coś dobrego.

można przecież wybrać coś z ich oferty w bardziej stonowanym rozmiarze.

 

ja dopiero zdecydowałem się na zakup kostki, jak zyskała w mojej opinii optymalny rozmiar.

 

ten autostradowy model do mnie nie trafia, ale z oceną wstrzymam się jak zobaczę go na żywo.

zobaczymy też jak będzie wyglądała jego sprzedaż i zainteresowanie nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie nowy orion z datą na godzinie trzeciej, ale ten rozmiar 41mm to dla jakiś ogromnych nadgarstków, tym bardziej że orion ma długie uszy.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Warto obejrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie warto. Oprócz tego nowego modelu, który wyjątkowo się nie udał :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal uwazam, ze moj Ludwig 35mm i strasznie droga Lambda sa najfajniejsze wsrod Nomos'ow. A nowe tez do mnie nie trafiaja, przynajmniej na zdjeciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z kolegów posiadających Oriona 38/39 mieszka w Poznaniu i chciałby się spotkać i użyczyc tego sikora do przymiarki?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem się do Metro 39, ale ku mojemu zaskoczeniu okazał się wyjątkowo mało wygodny na nadgarstku. Jest to o tyle dziwne, że generalnie nie miałem takiego problemu z żadnym zegarkiem, a trochę się ich już przez moje łapy przewinęło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem się do Metro 39, ale ku mojemu zaskoczeniu okazał się wyjątkowo mało wygodny na nadgarstku. Jest to o tyle dziwne, że generalnie nie miałem takiego problemu z żadnym zegarkiem, a trochę się ich już przez moje łapy przewinęło ;)

Co masz na myśli, że był mało wygodny?

U mnie akurat leżał solidnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu u mnie nie układał się dobrze, uszy uwierały. Patrząc na jego zdjęcia w życiu bym nie pomyślał,że to możliwe i mało brakowało żebym zamówił go w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak widać, uszy nie dotykały ręki.207aec2264536d2b8ba6f18ded3eb48b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie byłem bardzo zdziwiony, bo zegarek wygląda na wygodny, szkoda że nie na moim nadgarstku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie byłem bardzo zdziwiony, bo zegarek wygląda na wygodny, szkoda że nie na moim nadgarstku ;)

A inne modele mierzyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A inne modele mierzyłeś?

Nie mierzyłem, bo i tak w grę wchodził tylko w wersji złotej, a na Lambdę mnie nie stać. Mam uczulenie na chrom i nikiel, stalowe koperty są niestety nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na któryś z kolegów Oriona 38 oraz nadgarstek 17cm I jest w stanie podrzucić kilka zdjęć?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.