Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomek123er

Klub Miłośników Zegarków Nomos

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, cordi7 napisał:

 

Ja kilkukrotnie po rozmowie ze sprzedawca, nawet jesli nie doszlo do transakcji, dostawalem link od Chrono24 z arkuszem oceny.

Pytali sie czy transakcja zostala sfinalizowana czy nie ale nawet po wybraniu 'nie' nadal mialem mozliwosc ocenienia sprzedajacego.

Tak jak piszesz te oceny nie pojawiaja sie na profilu ale sa chyba uzywane przez platforme do jakiejs formy oceny z niej korzystajacych.

 

Bardzo czesto tacy sprzedajacy, nawet dla zrealizowanych transakcji, maja obnizane oceny za wysylke i komunikacje.

Moj prywatny system - cokolwiek ponizej 98% polecen i 4.8 w jakiejkolwiek kategorii = potencjalne problemy.

 

Ja przyjąłem inny schemat, który ostatnio zadziałał. Wiadomo, że szukasz ofert z zieloną kropką - artykuł dostępny od razu. Wcześniej wystarczyło mi, gdy sprzedawca potwierdził mi korespondencyjnie, że ma dany zegarek na stanie. Teraz proszę o dodatkowe zdjęcia. Jeżeli odpisze, że zegarki trzyma w sejfie i mogę być pewien, że je ma i dalej blablabla, to odpuszczam dalsze rozmowy, bo wiadomo już, że dopiero po wpłacie będzie szukał dla mnie zegarka po całym świecie.   

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dobra opcja 👍

 

PS. Ja nie mam problemu z zolta kropka pod warunkiem, ze sprzedajacy sie trzyma narzuconych ram czasowych, tymczasem zolta oznacza znam dealera, ktory ma te zegarki a czerwona - poszukam kto moze mi sciagnac ten zegarek :D Troche jak kiedy zona mnie pyta kiedy wroce z piwa z chlopakami - jak mowie, ze za godzine to jest pewna, ze tak sie nie stanie :D

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dni głosowania. Jeśli ktoś nie zagłosował niech nie zwleka 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się :) po zmianie z dnia na dzień czasu oczekiwania na Tangente z 2-7 dni na dwa tygodnie, z obawy przed wyczyszczeniem magazynów na święta i możliwymi podwyżkami po nowym roku (jakoś tak czuję, że jak nie ma najważniejszych zegarków od ręki a trzeba czekać do sześciu miesięcy to nowy rok może coś wykręcić) zakupiłem swojego. Ma być do dwóch tygodni. Z szafirowym tyłem już wskakiwało na 2 miesiące... Club i Club campus 4-6 miesięcy. Tak samo klasyczny Ludwig. 
No nic :) jak tylko będzie u mnie cyknę foto maluszka. 
Miłego weekendu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka oto kostka dziś
d7b4dc2695e5914bd5df00ed6080a9dd.jpg

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj tez Nomos 6265ab8a757058d99fedd77bd479bb14.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ludwig 38 enamel white. Na zywo wyglada bardzo dobrze. Ladna biel i polysk. Jedyne czego mi brakuje to antyrefleks na szkle, ale u Nomosa z tym ciezko. Ale generalnie podoba mi sie bardziej od zwyklego Ludwiga. facc55ccdf0abf5e48c2f952a256741b.jpgbb04a5c03c7b361d3d29ce602a775bde.jpg1dde3e530103a5c22a75b374af9e09d3.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kupuję" go całym sercem!

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie tylko nam się podoba, 5 sztuk już tylko zostało :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odkurzyłem swojego Tangente

79-C5-A582-2-A6-E-476-C-A7-EF-38-E5-F77-B1-BBE.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakim sprzętem i w jakich warunkach powinienem zrobić zdjęcia aby uwidocznić piękno tarczy silvercut.

 

natomiast jeżeli ktoś jest zainteresowany moją Tetrą to proszę pisać śmiało.

po raz drugi mam propozycję czegoś interesującego i to musi oznaczać poświęcenie Nomosa :(

z ceny katalogowej Ref 423 możemy zdjąć 30%, myślę że to dobra propozycja

 

 

20201221_083245.jpg

20201221_083231.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj odkurzyłem swojego Tangente

79-C5-A582-2-A6-E-476-C-A7-EF-38-E5-F77-B1-BBE.jpg&key=30e6713aa0f9d52f4e8b1f45fd9bd3804bef71051daa8798952e3e68ea70692f


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Swietnie wyglada z tym paskiem! Super zestaw. Gdzie robiles pasek? Filip?

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swietnie wyglada z tym paskiem! Super zestaw. Gdzie robiles pasek? Filip?

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka



Pasek to akurat moja robota


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jebudu Super! Idealnie i nietuzinkowo ozywia Tangente.
[mention=27179]lort[/mention] gdyby nie fakt, ze sie splukalem w zeszlym miesiacu na 2 Nomosy to juz bym do Ciebie pisal, bo ta Tetra jest sliczna, niestety jednak tym razem musze odpuscic, ale mysle ze szybko znajdziesz nabywce bo jest IMHO w najlepszej wersji.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka







Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Jebudu Super! Idealnie i nietuzinkowo ozywia Tangente.
[mention=27179]lort[/mention] gdyby nie fakt, ze sie splukalem w zeszlym miesiacu na 2 Nomosy to juz bym do Ciebie pisal, bo ta Tetra jest sliczna, niestety jednak tym razem musze odpuscic, ale mysle ze szybko znajdziesz nabywce bo jest IMHO w najlepszej wersji.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka








Jak się nikt nie zgłosi to przetrzymam go dla Ciebie

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Osy123 napisał:

emoji106.png Swietnie wyglada z tym paskiem! Super zestaw. Gdzie robiles pasek? Filip?emoji6.png

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

 

Bardzo chętnie, ale nie wiem dlaczego ten Pan - @Jebudu mimo że mnie raz odwiedził to nic nie zamawia 🤣


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu Nomos 81a0e3b5e8d8f84dc29b0be3d5a0015e.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie ten model jest genialny, jeden z ladniejszych Clubow jesli idzie o kolorystyke i ogolny design.

Jak luma? W Club Campusie ta na wskazowkach wydaje sie mocniejsza niz na indeksach, tu tez tak jest?

 

Ech, jakby tak zrobili wersje 2-3 mm mniejsza ... :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Wizualnie ten model jest genialny, jeden z ladniejszych Clubow jesli idzie o kolorystyke i ogolny design.
Jak luma? W Club Campusie ta na wskazowkach wydaje sie mocniejsza niz na indeksach, tu tez tak jest?
 
Ech, jakby tak zrobili wersje 2-3 mm mniejsza ...
 


W innych Clubach jest dokladnie tak jak mowisz (wskazowki swieca mocniej niz indeksy ze wzgledu na wieksza ilosc lumy), ale tu jest symetrycznie. Indeksy i wskazowki swieca tak samo, co tez mi sie bardzo w nim podoba. Naswietle go pozniej i wstawie zdjecie.
I zgodze sie ze gdyby byl 2-3 mm mniejszy to by byl ideal, ale nosze go prawie stale i pomimo rozmiarow jest wygodny.



Bardzo fajna recenzja z detalami jezeli jeszcze nie widzieliscie

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał już okazję dłużej potestować bransolety Nomosa? Trochę myślałem nad tą tańszą przy zamawianiu bo różnica w cenie w sumie żadna ale na początek wolę zegarek z paskiem. Dokupienie miało by sens bo nie są aż tak drogie. 

Jak ktoś może podzielić się opinią byłoby super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.