Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomek123er

Klub Miłośników Zegarków Nomos

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to sie mowi? Ladnemu we wszystkim ladnie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Jeśli ktoś ma na zbyciu Nomosa w dobrej cenie - 35 rozmiar najchętniej, bo szukam czegoś pod garnitur to proszę o pw. 
 

a zegarki same w sobie - obłędne. 
Oszalałem na ich punkcie! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowy Nomos na handel to Tetra. To obecnie jedyny jaki jest mi znany :) 

 

A do mnie jedzie pasek NATO popielaty z Nomosa, rozmiar S, zobaczymy. Po pierwszym noszeniu w taką pogodę skórze mówię niestety nie. 
Ciekaw jestem rozmiaru i wygodny noszenia. Mam nadzieje na większy casualowy feeling.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem fajnie to siadlo jak dla mnie - na gorace dni bedzie jak znalazl.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wybór paska z Ahoi pokierowany był ciepłymi dniami… skórzany pasek już nie dawał rady, ręka nie oddychała. Tutaj mam nadzieję na o wiele większy komfort. Kolor paska na lato dla mnie bomba. Zobaczymy po noszeniu. 
Ciekawostka: Nomos każdą paczkę wysyła za darmo ekspresem i pojawia się u mnie po 5-6 dniach roboczych. Nawet sprzączka i dwa teleskopy tak szły. Nie ma lipy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest zapięcie i zakończenie paska. Zamówiłem rozmiar S i tak ładnie się zapina jak na zdjęciu poniżej. Usunąłem z paska szlufkę aby jeszcze bardziej zachować prosty look i bauhausowy feeling:

 

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś, kiedyś, do czynienia z Voucherem od Nomosa? Gdzie znaleźć?

Może dostaliście przy zakupach i chcielibyście się podzielić ? :P

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie. Tylko 2 zakupy dokonane przez strone, ale bez voucherow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem u nich wszystko i też bez żadnych voucherów, sam nie miałem i żadnego w bonusie nie dali 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również żadnego vouchera nie dostałem ani nigdy nigdzie nie widziałem.

Nomos ma ceny skalkulowane z relatywnie niewielkim marginesem - ciężko znaleźć w tym segmencie cenowym lepiej wykonane zegarki, na mechanizmach in house, z tak dobrą obsługą klienta. Pozostaje szukać na Chrono24 - trafiają się dobre okazje.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakimś celu jednak jest pole vouchera na ich stronce...

Nomos701.thumb.png.738a6ca4b3141f79b4d2bdb16d96e366.png

 

 Niestety Club ref. 701 nigdzie nie jest dostępny. Napisałem do Helvetic Time AG / Harvey. Na chrono24 mają w dobrej cenie i niby dostępność do 10 dni roboczych. Ale coś ciężko mi jest w to uwierzyć.

Na stronie Nomosa, czas oczekiwania 6 miesięcy 🐌 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@evilym na Uhrinstinkt masz dostepny od reki model 703 czyli to samo ale z szafirowym deklem za 1.135 EUR (oryginalnie 1.340 EUR):

 

https://www.uhrinstinkt.de/nomos-glashuette-club-703.html

 

Wychodzi raptem 50 EUR wiecej niz na stronie Nomosa ze stalowym dekielkiem a zegarek jest nowy i ma komplet papierow.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jakimś celu jednak jest pole vouchera na ich stronce...
Nomos701.thumb.png.738a6ca4b3141f79b4d2bdb16d96e366.png
 
 Niestety Club ref. 701 nigdzie nie jest dostępny. Napisałem do Helvetic Time AG / Harvey. Na chrono24 mają w dobrej cenie i niby dostępność do 10 dni roboczych. Ale coś ciężko mi jest w to uwierzyć.
Na stronie Nomosa, czas oczekiwania 6 miesięcy  
W tym celu jest ten voucher że możesz zrobić komuś prezent i wykupić voucher o danej wartości do wykorzystania w ich sklepie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, cordi7 napisał(-a):

@evilym na Uhrinstinkt masz dostepny od reki model 703 czyli to samo ale z szafirowym deklem za 1.135 EUR (oryginalnie 1.340 EUR):

 

https://www.uhrinstinkt.de/nomos-glashuette-club-703.html

 

Wychodzi raptem 50 EUR wiecej niz na stronie Nomosa ze stalowym dekielkiem a zegarek jest nowy i ma komplet papierow.

 

Hmm... jest to jakiś pomysł 🙂

Dzięki 👍

 

uhrinstinkt.thumb.png.ae0e5383e0fdb4057dfeba66b84e56bf.png

 

Napiszę do nich.

 

8 minut temu, lort napisał(-a):

W tym celu jest ten voucher że możesz zrobić komuś prezent i wykupić voucher o danej wartości do wykorzystania w ich sklepie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Ok, ma to sens.

W takim wypadku, ponawiam pytanie, czy ktoś nie chce obdarować mnie takim voucherem? 😁


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Nomosa, czasami czas oczekiwania się zmienia. Te pół roku na Cluba ciągnie się już od ponad pół roku :) jak zamawiałem swoje Tangente. 
Voucher można jeszcze wygrać w konkursie kalendarza adwentowego 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sbsqad

Napisałem wczoraj przed południem. Jeszcze nie dostałem odpowiedzi.

 

EDIT:

Właśnie dostałem informację, miłą i bardzo szczegółową.

Większość zegarków które są powoli wycofywane z oferty Nomosa, mają czas oczekiwania do 6 miesięcy. 

Jednakże, bardziej realny czas to 2-3 miesiące. Czyli czas który Nomos potrzebuje na złożenie i przygotowanie zegarka.

 

 

Edytowane przez evilym

Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, 701 / 703 wypadaja powoli z oferty? Szkoda bo to manuale, bardzo ladne i w fajnej cenie...

W tej sytuacji nie ma co sie zastanawiac tylko kupowac (i wcale nie patrze @evilym w twoja strone :P).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, cordi7 napisał(-a):

Czyli co, 701 / 703 wypadaja powoli z oferty? Szkoda bo to manuale, bardzo ladne i w fajnej cenie...

W tej sytuacji nie ma co sie zastanawiac tylko kupowac (i wcale nie patrze @evilym w twoja strone :P).

 

No powoli to dobre określenie, bo od 2018 roku jest już jako "discontinued" :D

https://www.minimatikal.com/its-official-the-nomos-club-701-703-are-discontinued/

 

Nomos zobaczył jednak, że jest zainteresowanie tym modelem, więc nie trzymają go w magazynach, ale są gotowi go wyprodukować dla zamawiającego.

Dlatego tak niewielka dostępność tego modelu u AD / sklepach internetowych.

 

Przemyślę, sprawę i może faktycznie trzeba podjąć już decyzję :)

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzyzzy

A ja TERAZ (środa 07/07 godzina 17.36) patrzę i widzę, 701/703 jest dostępny w 2-5 working days 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.