Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomek123er

Klub Miłośników Zegarków Nomos

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, szuwi napisał(-a):

Nomosowy dzień! Gratulacje @ledr i @qbapiasek 

Dzięki, najmniej spodziewałem się takiej jakości po pasku, a tu naprawdę elegancko się nosi, bardzo przyjemna, miękka skórka, dobrze wykończona i z rozmysłem dobrana do tej koperty i tarczy.

2 godziny temu, evilym napisał(-a):

Gratuluję nabytków! Oby pracowały elegancko (nie tak jak ten mój rozbójnik, który już poleciał na serwis) 🙂

 

Zrób fotę z dalszej odległości, to ocenimy jak chcesz 😉

Dzięki, fotę zrobię już jutro, najpierw sobie drugą rękę naciągnę tak, żeby ze 3 metry były dystansu😄 A serio, nie jest taki mały, bo uszy są długie i kontrastowy pasek też optycznie wydłuża całą kopertę.

2 godziny temu, sanik napisał(-a):

Gratuluję Clubików 👍

Dzięki!

1 godzinę temu, Osy123 napisał(-a):

Obsypalo Nomosami!
Club Sport jest świetny, tylko duży, ale fantastyczny zegar. Tego szarego Cluba też rozważałem. I jak go oceniasz Leszku?
Jak sie spotkamy to chetnie przymierze. emoji6.png

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

Wiesz, że u mnie "duży" to pojęcie względne, nie było problemu, jak przymierzyłem Radiomira 47mm od naszego wspólnego kolegi😉 A kierunek nomosowy to trochę też Twoja inspiracja i przymiarki w Katowicach.

Na razie oswajam się z proporcjami, ale jest fajnie płaski i zgrabny, więc będzie na wszystkie "koszulowe" okazje. Kombinuję, żeby dokupić jeszcze pasek ze skóry cordovan, taki gładki, czarny, albo brązowy.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w świetle dziennym, tak jak obiecałem - nadgarstek z różnych odległości i sama tarcza:

 

IMG-20210923-090939-edit-412630990889641

IMG-20210923-091251-edit-412774294722431

IMG-20210923-090551-edit-412424008303735


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ledr napisał(-a):

Dzięki, fotę zrobię już jutro, najpierw sobie drugą rękę naciągnę tak, żeby ze 3 metry były dystansu😄 

Kup se selfie stika :D

 

19 minut temu, ledr napisał(-a):

Już w świetle dziennym, tak jak obiecałem - nadgarstek z różnych odległości i sama tarcza:

 

Na tych zdjęciach prezentuje się bardzo dobrze! 👍

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na brasolecie mu chyba lepiej :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na brasolecie mu chyba lepiej
Gdybym miał większy nadgarstek, to na wszelkiej maści paskach jest świetny, ale akurat na moim chyba najlepsza jest bransa, choc dzisiaj byla fantazja na szarego aligatora.
To jest akurat zegarek bardzo paskolubny, ale choć go uwielbiam niedlugo pójdzie do ludzi, podobnie jak Ludwig, bo jest nowy plan i potrzeba środków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu 🥺

Szkoda że opuścisz klubowe progi :P

Szkoda też, że dla R 👑

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie dla R. Cos innego jeszcze sie szykuje jak dobrze pojdzie. A Nomosa też jeszcze planuje, ale to raczej w przyszlym roku, bo niestety wszystkiego na raz sie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za plany i aby Club Sport na forum został :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Club Sport po raz kolejny (qrde naprawde swietny jest ten zegar... bardzo zal mi bedzie sie go pozbywac, jeszcze probuje jakos ogarnac bez tego, ale chyba nie bedzie wyjscia... ).f803f8bb130c53e365d18cffb6bd3776.jpg&key=cda62fd5e9b3039ec662280b0b4e2280f6f9a02cf4b5d3bcc06a39c465eeb9d5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, dotarł nowy nabytek… ale z niedomalowanym indeksem na 34’. Zegarek teoretycznie nowy, nieużywany od profesjonalnego z CH24.

Chyba tak nie powinno to wyglądać?

2d2d5ca41284541b8d110950de8136cc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno tak być :(

Jak sprzedawca ma więcej, to wymiana.

Jak nie ma, to zwrot.


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie powinno tak byc. Zastanawiam sie czy wymiana u sprzedawcy czy skorzystac z gwarancji?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie powinno tak być
Jak sprzedawca ma więcej, to wymiana.
Jak nie ma, to zwrot.

Zdecydowanie nie powinno tak byc. Zastanawiam sie czy wymiana u sprzedawcy czy skorzystac z gwarancji?
 

Dobrze wiesz, że nie powinno - zwracaj!


Oczywiście, że wiem, że tak nie powinno być.

Ze zwrotem niby wszystko spoko, tylko wysyłka na mój koszt. Dodatkowo Nomos nie ma tego zegarka. Znaczy w ofercie ma, ale z dostawą za pół roku… czyli będzie albo nie. A ceny raczej spadać nie będą.

Ta gwarancja producenta to może być niegłupie rozwiązanie.

Ale sprzedawca jest bezczelny niestety. Napisał, że mu przykro, że nie jestem zadowolony, ale i tak w lepszym stanie nie znajdę, bo sold out. Zero skruchy. A na zdjęciach było legitnie…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rafi napisał(-a):

Czołem, dotarł nowy nabytek… ale z niedomalowanym indeksem na 34’. Zegarek teoretycznie nowy, nieużywany od profesjonalnego z CH24.

Chyba tak nie powinno to wyglądać?
 

 

 

W sumie masz unikatowy egzemplarz, myśl pozytywnie 😁


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rafi dzwoń do Chrono24 Customer Service i pogadaj, mi bardzo pomogli w sytuacji gdzie miałem problemy z kupionym zegarkiem. Sprzedawca też chciał abym odesłał niezgodny z opisem zegarek na swój koszt, skończyło się po interwencji Chrono na jego koszt. Pamiętaj tylko aby całą korespondencję mieć przez system wiadomości Chrono24 aby mieli wgląd.

 

Z ciekawości i ku przestrodze powiesz od kogo kupiłeś?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, rafi napisał(-a):

 

 

 


Oczywiście, że wiem, że tak nie powinno być.

Ze zwrotem niby wszystko spoko, tylko wysyłka na mój koszt. Dodatkowo Nomos nie ma tego zegarka. Znaczy w ofercie ma, ale z dostawą za pół roku… czyli będzie albo nie. A ceny raczej spadać nie będą.

Ta gwarancja producenta to może być niegłupie rozwiązanie.

Ale sprzedawca jest bezczelny niestety. Napisał, że mu przykro, że nie jestem zadowolony, ale i tak w lepszym stanie nie znajdę, bo sold out. Zero skruchy. A na zdjęciach było legitnie…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W takiej sytuacji zwrot powinien być na koszt sprzedawcy. Napisz lub zadzwoń do działu obsługi klienta CH24 - mają jakby co obsługę mówiącą po polsku (na życzenie).


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafi napisał(-a):

 

 

 


Oczywiście, że wiem, że tak nie powinno być.

Ze zwrotem niby wszystko spoko, tylko wysyłka na mój koszt. Dodatkowo Nomos nie ma tego zegarka. Znaczy w ofercie ma, ale z dostawą za pół roku… czyli będzie albo nie. A ceny raczej spadać nie będą.

Ta gwarancja producenta to może być niegłupie rozwiązanie.

Ale sprzedawca jest bezczelny niestety. Napisał, że mu przykro, że nie jestem zadowolony, ale i tak w lepszym stanie nie znajdę, bo sold out. Zero skruchy. A na zdjęciach było legitnie…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

 

A zdjęcia przedstawiały ten egzemplarz? 

Jeśli tak, to sprzedawca ostro poleciał z fotoszopem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety czesto na chrono24 zdjecia sa ze strony producenta. Gosc wydaje sie byc swiadomy wady ("i tak w lepszym stanie nie znajdę, bo sold out"), ktorej nie opisal w ofercie co jak dla mnie samo w sobie kwalifikuje zegarek do zwrotu. Rozumiem natomiast iz z racji na niedostepnosc modelu to troche boli. Sek w tym, ze jesli skorzystac z gwarancji Nomosa to jesli zalatwi to sprawe sankcjonujemy krzywe akcje sprzedawcy... wspolczuje bo miala byc radocha a jest bol glowy i gimnastyka.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A zdjęcia przedstawiały ten egzemplarz? 
Jeśli tak, to sprzedawca ostro poleciał z fotoszopem.

Twierdzi, że tak. Jest też nazwa sprzedawcy. Koszt wysyłki ostatecznie nie jest problemem, bo to z ubezpieczeniem circa 100 pln. Więcej stracę jak będę miał pecha z kursem EUR/PLN. Z uwagi na gównianą dostępność rozważam, czy nie skorzystać z gwarancji producenta, ale muszę się zorientować co i jak

BTW: żona i córka stwierdziły, że jestem poje*any

31b29d6b02727cfdceae2bc1695106c7.jpg&key=41081aa50e98a8bc11a2f72de8a5a8787b211f354d83260e3b4ee47b45aa91d5

Edit: [mention]cordi7 [/mention] no właśnie ta dostępność jest problemem.
Wiedziałem, że będę miał dziś kijowy dzień w pracy (po kijowym tygodniu) i Nomos miał mi poprawić nastrój… ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.