Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzesiek

Prośba o głos

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkańcy mojego miasta, przy zaangażowaniu lokalnych firm i instytucji nakręcili film o ważnym wydarzeniu w historii miasta i kraju. Pierwszym masowym strajku na ziemiach polskich. W projekcie brał udział jeden zawodowy aktor i jedna osoba związana na co dzień z przemysłem audiowizualnym. Wynik prezentowałem w wątku o filmach.

 

Dzisiaj proszę Was o wsparcie promocji tego projektu przez oddane głosu na trailer naszego filmu:

 

http://trailers.krakowfilmfestival.pl/pl/menu/trailers/-/trailers/0/strajk

 

Konkurujemy z Chińczykami, więc proszę o głosy i udostępnianie linku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

done


<script src="//widget.time.is/t.js"></script>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem, oddałem.

Chociaż to głos "po znajomości"...bo innych trailerów nie oglądałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez renqien
      We wtorek, 10.12 o godzinie 21.00 na History będzie premiera polskiego dokumentu fabularyzowanego "Zrodzeni do szabli". Zapowiada się zajefajnie. Po trailerach sądząc, coś jak "Wikingowie" w naszym rodzimym wydaniu. Może być nieźle.
       

    • Przez anger76
      Zegarmistrz z mojej wsi (Łask) nagrywa takie filmiki dokumentujące swoją pracę.:
       

    • Przez rproch
      Witam,
       
      Macie jakieś przykłady, stopklatki z filmów na których widać radzieckie zegarki?
       
      To może nie jest film, w pełnym tego słowa znaczeniu ale bardzo mnie rozbawił widok najbrzydszego ruskiego zegara w 14 sekundzie filmu
       
      www.d*pa.pl (kliknij!)
    • Przez pyrq
      Szanowni Forumowicze,
       
      Chciałbym podzielić się z Wami BARDZO AMATORSKIM filmem dot. jednego z zegarów wieżowych z fabryki Mięsowicza.
       
      Tym samym uprzejmie proszę o to by brutalnie nie krytykować niedociągnieć merytorycznych (zaznaczam ponownie, że jest to twór amatorski), których jest kilka i jestem przekonany, że wielu znawców będzie razić
       
      niemniej jednak - kiedyś zainteresowałem się niniejszym zegarem (bo na codzień bardziej interesują mnie zegarki naręczne) i zostałem poproszony by przedstawić społeczności naszego małego Tuchowa to "urządzenie". Film miał na celu jedynie przybliżenie historii i krótką wstawke o tym jak zegar działa - przeznaczony głównie dla młodzieży szkolnej.
       
      Dzięki uprzejmości Muzeum Rzemiosła i jego pracownikom udało się odnaleźć i pokazać kilka dokumentów a także nakręcić parę ujęć. Chociaż większośc pewnie zna Muzeum to moge jedynie serdecznie zaprosić bo pracują tam wspaniali ludzie. Z kolei władze miasta nie miały oporów by wpuścić mnie i kolegę operatora na wieżę celem nakręcenia materiału.
       
      Dobra, tyle tytułem wstępu - wrzucam - być może kogoś zainteresuje a jeśli się spodoba to tym lepiej.
       
      pozdrawiam!
       

       
       
       
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.