Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wulisu

Casio z mineralnym szkłem czy szafirowy klasyk

Rekomendowane odpowiedzi

Hura ;-) co za dobra wiadomość. Dzięki za tą numerację zachowam na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamieścić kilka zdjęć dla tych co może kiedyś będą chcieli kupić ten zegarek. 

Generalnie noszę ten zegarek cały czas , śpię z nim i nie mogę się nim nacieszyć ;)

Przy okazji chciałbym zapytać o jedną rzecz zegarek ma WR j 5 BAR wiadomo jednak że ma się to nijak gdyż każdy producent ma swoje wskazania , w jednym przy 5 BAR można pływać i nurkować na kilka metrów , a w zegarku innego producenta już nie,  a  jak kto się ma w przypadku Casio czy na basenie i w jeziorze do głębokości 3-5 metrów mogę w nim nurkować czy lepiej nie ryzykować ?  Co sądzicie ? 

Pozdrawiam serdecznie 

 

post-24851-0-12606600-1398616279.jpg

post-24851-0-44220100-1398616290.jpg

post-24851-0-86391500-1398616301.jpg

post-24851-0-38750500-1398616313.jpg

post-24851-0-13755900-1398616325_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji chciałem zapytać o kwestię regulacji bransolety, skróciłem ją ale niestety mam wrażenie że o 2 - 3 mm można by jeszcze skrócić żeby lepiej dopasować, niestety na zapince jest tylko możliwość regulacji o jedną dziurkę to za mało moim zdaniem. Widziałem zapiniki z większą możliwością regulacji ale bez opcji blokady , chodzi mi o to naciśnięcie -wciśnięcie guzika-ów w zależności od rodzaju zapinki przy otwieraniu. Czy ktoś wie gdzie mógłbym zakupić taką zapinkę ? 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.