Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta- Wybór Graweru na DEKLU zegarka forumowego FORMMEISTER

Wybór graweru na deklu zegarka FORMMEISTER  

130 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

"Grafik" robił to w przerwie między innymi obowiązkami, na kolanie, 10 wzorów w pół godziny więc prośba o wyrozumiałość :)

 

Zróbmy 5tkę, wyjdzie najlepiej B)

Ja niby byłem za 5 ale jeżeli Kolega grafik się nie przyłożył tylko na kolanie takie ważne projekty robi :o  :o   :o  to się zastanawiam co by wyszło na biurku w wolnym czasie? :P

Dla mnie piątka ale z pionową rezerwą chodu byłaby cacy.

 

post-47356-0-15963900-1395090640.png     post-47356-0-29496700-1395090742.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego power reserve napisu nie będzie. Nazwa zegarka byłaby zdecydowanie za długa. Z resztą takie skomplikowane nazwy kłócą się z ideą Bauhausu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego power reserve napisu nie będzie. Nazwa zegarka byłaby zdecydowanie za długa. Z resztą takie skomplikowane nazwy kłócą się z ideą Bauhausu :D

To "all stainless steel"  dajmy w pionie.

Tak naprawdę to dekiel jest mi obojętny ale info o rezerwie chodu IMO powinno być.

Edit

nawet zamiast wspomnianego stalowego all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być info o rezerwie chodu bo ją po prostu widać. Natomiast to czy zegarek jest zrobiony ze stali, albo czy ma szafirowe szkło albo jaką ma wodoszczelność tego nie jesteśmy w stanie wywnioskować na pierwszy rzut oka dlatego takie inskrypcje mają sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być info o rezerwie chodu bo ją po prostu widać. Natomiast to czy zegarek jest zrobiony ze stali, albo czy ma szafirowe szkło albo jaką ma wodoszczelność tego nie jesteśmy w stanie wywnioskować na pierwszy rzut oka dlatego takie inskrypcje mają sens.

Dla kogoś kto nie widział zegarka z rezerwą chodu łatwiej bedzie rozpoznać że jest on ze stali niż to że górna wskazówka pokazuje 

rezerwę.

Nie jest to ważne, dekiel to dekiel. Natomiast cos pionowego zawsze ładnie wygląda  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Well ciężki wybór  :P  :P  ale chyba nr 3 jednak nr  4 też będzie lepiej jak OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens rozwazac pionowe napisy, skoro wygrywa projekt 4. który nie ma pionowej inskrypcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy już nie marudźcie - dekla szklanego nie ma, to i tak się nikt w niego wlepiał nie będzie :D  Głosować szybciej, żeby w końcu projekt się ziścił  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno dokonać wyboru, ponieważ w kolejnych wariantach dekla zmienia się jednocześnie zbyt wiele elementów. Uważam np., że wariant 4 prowadzi ponieważ ma najlepiej zrównoważony rozkład elementów. Ale wcale nie uważam, że sam wzór nazwy FORMMEISTER jest w tym wariancie najlepszy. Brakuje mu symboliki bauhausu. Za najbardziej udany uważam wzór nazwy zegarka z wariantu 3. Jednak w tym wariancie nazwa jest ulokowana niecentralnie, a nr limitacji za mały.

 

Dlatego uważam, że w pierwszym kroku powinniśmy wybrać tylko sam wzór nazwy FORMMEISTER, a dopiero w kolejnym kroku rozstrzygnąć o pozostałych elementach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Trudno dokonać wyboru, ponieważ w kolejnych wariantach dekla zmienia się jednocześnie zbyt wiele elementów. Uważam np., że wariant 4 prowadzi ponieważ ma najlepiej zrównoważony rozkład elementów. Ale wcale nie uważam, że sam wzór nazwy FORMMAISTER jest w tym wariancie najlepszy. Brakuje mu symboliki bauhausu. Za najbardziej udany uważam wzór nazwy zegarka z wariantu 3. Jednak w tym wariancie nazwa jest ulokowana niecentralnie, a nr limitacji za mały.

 

Dlatego uważam, że w pierwszym kroku powinniśmy wybrać tylko sam wzór nazwy FORMMAISTER, a dopiero w kolejnym kroku rozstrzygnąć o pozostałych elementach.

I będziemy tak kroczyć do 2017 r... Trochę luzu, to zegarek za 850 zł nie 8500 zł... Nie wszystko będzie idealnie bo i ideałów tyle co zainteresowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Wy już nie marudźcie - dekla szklanego nie ma, to i tak się nikt w niego wlepiał nie będzie :D  Głosować szybciej, żeby w końcu projekt się ziścił  :rolleyes:

exactly !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi, to da się zrobić, mogę wyodrębnić najpierw same nazwy.

Potrzebna tylko wola większości no i przede wszystkim sygnał od QV jako organizatora.

Ale czy na pewno konieczne chcemy dodatkowo komplikować wybór, tym bardziej, że ileś dziesiąt osób już zagłosowało? Nie wydaje mi się, materiału mamy aż nadto. Konrad ma słuszność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja specjalnie w ankiecie nie oddałem jeszcze głosu. Faktycznie 4-ka wydaje mi się dobra ale trochę brakuje mi tutaj trójkąta który w Bauhausie jest istotną figurą.

Oddawajcie głosy ja postaram się wybrać później jakiś złoty środek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale czy na pewno konieczne chcemy dodatkowo komplikować wybór, tym bardziej, że ileś dziesiąt osób już zagłosowało?

nie chcemy, jest ankieta, ludzie glosuja, a zeby sie spodobalo kazdemu to polecam zeby QV dorzucil rylec, ktory bedzie jednoczesnie przyborem do zdejmowania pasków, i ktorym kazdy wedle uznania wydlubie sobie na deklu trojkat rownoboczny, rownoramienny, bermudzki itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem swój typ - chyba 4 najlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dobrych wiadomościach czas na te gorsze :angry::wacko::blink:  , Heniek dokładnie się dowiedział na kiedy mogą być mechanizmy i wyszło że za pół roku .

Może przynajmniej uda się wcześniej załatwić ze 3 mechanizmy na sample. Módlmy się za to

 

praying-gopher1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że każdy by chciał mieć zegareczek na "już", ale patrząc z drugiej strony, jak zegareczki pojawiłyby się "pod choinkę" A.D 2014 to też będzie miło :) . Ja w każdym razie należę do osób cierpliwych i okres oczekiwania, nawet dłuuugiiii, nie zniechęci mnie do tego projektu :) .

 

Pozdrawiam i dziękuję koledze QuadrifoglioVerde za zaangażowanie i wkład pracy w ten projekt.


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby zabić czas szykuję jeszcze 3ci projekt, bardzo ambitny. Coś co powinno być niezłą bombą bo będzie się wiązało z modyfikacją mechanizmu ale dopiero za jakiś miesiąc zaczniemy prace koncepcyjno-projektowe, będziemy musieli przetestować najpierw pewne rozwiązanie techniczne na samym mechanizmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby zabić czas szykuję jeszcze 3ci projekt, bardzo ambitny. Coś co powinno być niezłą bombą bo będzie się wiązało z modyfikacją mechanizmu ale dopiero za jakiś miesiąc zaczniemy prace koncepcyjno-projektowe, będziemy musieli przetestować najpierw pewne rozwiązanie techniczne na samym mechanizmie.

 

product_view_thumb11.jpg

 

??? :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dobrych wiadomościach czas na te gorsze :angry::wacko::blink:  , Heniek dokładnie się dowiedział na kiedy mogą być mechanizmy i wyszło że za pół roku .

Może przynajmniej uda się wcześniej załatwić ze 3 mechanizmy na sample. Módlmy się za to

[...]

Tak coś czułem i się pytałem. No i kurna wyszło na moje... ale przynajmniej będzie więcej czasu na dopracowanie projektu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.