Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość arek-legnica

Klub Miłośników Zegarków IWC Schaffhausen

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz, ale to chyba po przecenie już, bp na stronie Apartu jest za 26k

Tak, Mariusz - maja promocje w Kruku. Wyjściowa cena jak piszesz.

 

 

IP6s


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cena super, bo pamiętam jak na bazarku używane były za ok. 17k


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cena super, bo pamiętam jak na bazarku używane były za ok. 17k

Zgadza się. Pojechałem przymierzyć, ale to jednak nie moja bajka. Ale ceny super. Chyba wszystkie modele mają przecenione.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nowego nie kupiłem  <_<  Szukałem używki zwykłego Inge po całym świecie , a kupiłem Mój  od starszego  gościa z Łodzi . Ja Uważam że to dobre było posunięcie , bo przed transakcją mogłem zegarek używany dokładnie obejrzeć , a na samo kupno umówiłem się z gościem w Tempusie , żeby też zerknęli , czy wszystko jest ok. Sprawdzili go na wibrografie czy nie ma dużych odchyłek chodu od danych fabryki i było ok. 


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze myślałem ,że coś przeoczyłem z ta ceną 34 K , ale kolega nie dopowiedział ,że na pasku  ;) . Nowy na bransolecie widziałem najtaniej w Polsce za 44 K  :)


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze myślałem ,że coś przeoczyłem z ta ceną 34 K , ale kolega nie dopowiedział ,że na pasku ;) . Nowy na bransolecie widziałem najtaniej w Polsce za 44 K :)

Na pasku, na pasku. Wszystkie przecenione modele macie na stronie Kruka.

 

 

IP6s


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek, przez Ciebie musiałem dzisiaj pogrzebać w skrzynce

 

fd69e86f818535898c4b207c51fe847e.jpg

 

Mechanizm w Twoim jest super, ale myślę że do charakteru zegarka bardziej pasuje taki dekiel

 

c9634f99f9019b0447e70c8a0e531f8c.jpg

 

Sent from my E6653 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ,że też taki bym chciał ( dekiel )  .Ale ostatnio jest moda na szklane dekle .  Skeletony to Mam 2 sztuki w Delbanach. 


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

To i swojego wrzucę jeśli można pomimo braku inhouse:

 

…też fajny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

posiadam taki oto zegarek militarny IWC

nie wiem czy nie narusze tym regulaminu ale chcial bym poznac jego realną wartość chcial bym zapytac czy jest w śród klubowiczów ktos kto zna sie na takich zegarkach ? militarnych  kto by mogl mi pomoc oszacowac relana cene tego zegarka i cos wiecej mi o nim powoedziec

jesli tak prosze o komentarze lub wiadomosci priv 

(dodam ze na szukajac zegarka znalazlem jeden na brytyjskim portalu aukcyjnym znanym wszystkim E-b   :)  lecz wiem ze tam ceny sa czesto nie adekwatne do tych jakie mozna uzyskac w polsce  nie nie chce zrobic z siebie wariata lub tez byc srtatnym wystawiając go .

z gory dziekuje za odpowiedzi 

ps. chetnie tez dowiem sie o zegarku cos wiecenij niz tylko to ze jest dla brytyjskiej armii

pozdrawiam 

 

 

87877277552196624579.jpg

 

73598525966600632161.jpg

Edytowane przez EDwatchMaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

posiadam taki oto zegarek militarny IWC

nie wiem czy nie narusze tym regulaminu ale chcial bym poznac jego realną wartość chcial bym zapytac czy jest w śród klubowiczów ktos kto zna sie na takich zegarkach ? militarnych  kto by mogl mi pomoc oszacowac relana cene tego zegarka i cos wiecej mi o nim powoedziec

jesli tak prosze o komentarze lub wiadomosci priv 

(dodam ze na szukajac zegarka znalazlem jeden na brytyjskim portalu aukcyjnym znanym wszystkim E-b   :)  lecz wiem ze tam ceny sa czesto nie adekwatne do tych jakie mozna uzyskac w polsce  nie nie chce zrobic z siebie wariata lub tez byc srtatnym wystawiając go .

z gory dziekuje za odpowiedzi 

ps. chetnie tez dowiem sie o zegarku cos wiecenij niz tylko to ze jest dla brytyjskiej armii

pozdrawiam 

 

Myślę że w tym temacie , koledzy Ci pomogą , http://zegarkiclub.pl/forum/topic/100937-brytyjskie-naręczne-zegarki-wojskowe/page-1

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Pojechałem przymierzyć, ale to jednak nie moja bajka. Ale ceny super. Chyba wszystkie modele mają przecenione.

Widzę, że zegarki schodzą w Kruku jak świeże bułeczki. W trakcie przeglądania przeze mnie różnych modeli, jeden z zegarków zniknął z oferty. Ceny naprawdę atrakcyjne...

 

Sent from my mobile phone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zegarki schodzą w Kruku jak świeże bułeczki. W trakcie przeglądania przeze mnie różnych modeli, jeden z zegarków zniknął z oferty. Ceny naprawdę atrakcyjne...

 

Sent from my mobile phone

Zeby było jasne - nie mam z nimi nic wspólnego ;)

Ale rzeczywiście ceny atrakcyjne.

 

 

IP6s


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wydaje się, że na długo. Generalnie GS, PO czy Inge to zegary które kiedyś miałem ale wiadomo jak to w naszej pasji, sprzedawałem aby zakosztować czegoś nowego. Teraz z perspektywy przerzucenia kilkunastu zegarów te powroty były bardzo świadome. Fajnie gdyby był jeszcze starszy Sub albo SD ale ich obecne ceny mnie zniechęcają do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upolowany w Kruku? :)

 

 

IP6s


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy to zawsze nowy gratulacje :wub:  . Bransoleta też w promocji ? 


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koperty samej na szczęście nie sprzedawali ;)  (w tej wersji guma jest opcjonalnie do domówienia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty! Ja tez go mierzyłem ale jednak szukam czegoś innego.

 

 

IP6s


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.