Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość arek-legnica

Klub Miłośników Zegarków IWC Schaffhausen

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupiles tego Classic'a z Kruku to cena super. Jak mialbym wolna gotowke to nie zastanawialbym sie dlugo. Swietny zegarek. Pozazdrościć.

Tak, kupiłem w Kruku. Przy czym trochę mi to zajęło, bo długo się targowałem, by urwać coś ponad wspomniany kilka postów wcześniej rabat.

 

Zegarek rzeczywiście świetny. Co więcej, zyskuje przy bliższym poznaniu :-). Dziękuję.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważałem do tej pory mikroregulacje Omegi za wzorzec i dziś zmieniłem zdanie. W odróżnieniu od tej Perelleta przycisk jest zlicowany z zapięciem i bransoleta nie przestawi się samoczynnie.

post-68982-0-33288200-1476743230_thumb.jpg

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczne w swoim spitfierze..Naciskasz na środek zapinki i chowasz ogniwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważałem do tej pory mikroregulacje Omegi za wzorzec i dziś zmieniłem zdanie. W odróżnieniu od tej Perelleta przycisk jest zlicowany z zapięciem i bransoleta nie przestawi się samoczynnie.

W IWC mogliby jednak zrobić przycisk przedłużenia w satynie,a nie na lusterko.Może się czepiam,ale już taki jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że genialnie działa.

 

Karol, zauważyłeś jak niebywale wygodny to zegarek?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się bardzo. On jest na eta? @kroll_charli wstawisz jakieś zdjecis nadgarstkowe ale takie normalne nie pozowane?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko wow bo reszte by trzeba wypikać :P

12_zps8zabedgw.jpg?t=1481971358

Edytowane przez lukaspl21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapisuje się do klubu :) szkoda , że ten wątek taki niemrawy , może uda się przy okazji podbić ...

post-71843-0-78825100-1480455297_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapisuje się do klubu :) szkoda , że ten wątek taki niemrawy , może uda się przy okazji podbić ...

Samochody i ...motocykle

post-55792-0-94051600-1480491907_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś takiego przymierzałem, ma piękny niebieski odcień tarczy nie spotkałem wcześniej takiego

 

 

post-66497-0-26530600-1481569974_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś takiego przymierzałem, ma piękny niebieski odcień tarczy nie spotkałem wcześniej takiego

A gdzie spotkałeś Małego Księcia? U nas w kraju?

 

 

iP7


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoletę odłożyłbym do pudełka. Generalnie mimo że bransolety IWC są niezłe - większość ich zegarków lepiej wygląda na paskach. O wygodzie nie wspomnę.

Uważam że zyskałeś na tej wymianie.( IWC vs DJ2)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransolety IWC są super wykonane,mają świetny patent na bezsladowe wymiany ogniw i są...drogie.Ta akurat to koszt ok 9 tys.Też uwazam ,ze Michał na wymianie nie stracił.Eh..wychodzi na to,że niezła gapa ze mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akis - uważam nieobiektywnie bo mnie akurat ta edycja DJ- a podoba się mniej. Ale fakt że Ten IWC na bransolecie też mi się nie podobał ( mimo że wiem że to dobre bransolety ) - teraz natomiast to bardzo fajny zegarek. Właśnie "odkryliśmy tajemnicę" kolegów robiących paski - one po prostu potrafią zmienić zegar nie do poznania ( zwykle na lepsze chyba że dyspozycje wydaje Gustaw ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie spotkałeś Małego Księcia? U nas w kraju?

 

 

iP7

 

Takiego to ja też nie spotkałem u nas w kraju. Małego Księcia w chronografie to wiem, że można zobaczyć u nas w kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego to ja też nie spotkałem u nas w kraju. Małego Księcia w chronografie to wiem, że można zobaczyć u nas w kraju.

Zdaje się, ze jest w Galerii Mokotów w Aparcie - szybko rzuciłem okiem bo nie miałem czasu, ale poznałem po cenie ;)

 

 

iP7


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.