Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość arek-legnica

Klub Miłośników Zegarków IWC Schaffhausen

Rekomendowane odpowiedzi

Bransoletę odłożyłbym do pudełka. Generalnie mimo że bransolety IWC są niezłe - większość ich zegarków lepiej wygląda na paskach. O wygodzie nie wspomnę.

Uważam że zyskałeś na tej wymianie.( IWC vs DJ2)

 

Nic dodać, nic ująć.

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że ja mam niestety takie zboczenie że muszę mieć wszystko oryginalne do kompletu. Więc dopóki nie dorwe gdzieś motylka IWC to zegar będę nosił na bransolecie. Jakby ktoś miał do sprzedania to proszę o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale motylek wymaga raczej dedykowanego paska ze zmienionymi długościami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - 135x55mm. I nie kupuj chińskich zamienników. Pare dni temu montowalem pasek do takiego zapięcia i urwałem klientowi ten bolec przy zapięciu :D - a to w końcu niby nierdzewka do nierdzewki łączona. Staruszek na szczęście pospawał nowy.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam takie zboczenie że mnie kłuje w nadgarstek każdy zamiennik , wyjątek stanowią tylko paski robione przez naszych świetnych kaletników. Dlatego w grę wchodzi tylko oryginalne zapięcie,jednak ceny są tak wysokie że na razie będę nosił na bransolecie.

 

Edit:

Kto ma dostęp w Polsce do części? Bo nie chciałbym kupić jakiegoś fejka z Chin.

Pieskiewicz odpisał że sa w trakcie rozmów na temat odnowienia autoryzacji serwisowej zegarków IWC. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to będziemy mogli wrócić do tematu dopiero w lutym 2017.

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o części to z tego co wiem zegarmistrz z Od Czasu do Czasu ma nadal możliwość zamawiania tego typu części (mieli kiedys autoryzacje Iwc).


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Richemont ograniczylo dystrybucje i usunęli małe salony z dystrybucji, skasowali też autoryzacje serwisowi w salonie


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, ze jest w Galerii Mokotów w Aparcie - szybko rzuciłem okiem bo nie miałem czasu, ale poznałem po cenie ;)

 

 

iP7

 

Dokładnie tak w chronografie Małego Księcia można zobaczyć w Aparcie w Galerii Mokotów. :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-89958-0-53247700-1482360558_thumb.jpg

 

IWC zawsze mnie fascynowal, w 2005r pierwszy raz zobaczylem ze zegarki tej manufaktury montuje mercedes w swojej S63 tak juz zostalo do dzisiaj jesli chodzi o AMG.

Edytowane przez adrianooo3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

attachicon.gifiwc.jpg

 

IWC zawsze mnie fascynowal, w 2005r pierwszy raz zobaczylem ze zegarki tej manufaktury montuje mercedes w swojej S63 tak juz zostalo do dzisiaj jesli chodzi o AMG.

4288c4c6608c3e6d451b1c2c1021c97e.jpg

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomierzylem ostatnio troche IWC w Bonarce. Inzynier ten duzy to nawet fajny partner do rozmowy zamiast Hublota czy AP, byk, kloc, wykonanie perfekt.

Niedoceniany Yachtclub, dla mnie rewelacyjny.

Tak przy okazji sa te Inzyniery w Aparcie co kupowal Bartek jak pozbywali sie z Kruka. Za 19k na metce, to pewnie z karta za 17k sie wyrwie. Jest bialy i czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, na nadgarstku wyglądają nie gorzej od " modnych" Hublotów/AP a jakoś tak bardziej technicznie i mniej instagramowo ;-). Trzeba tylko dobrze dopasować rozmiar/ materiał do sylwetki bo to zdradliwie ciężki kloc potrafi być. Na Placu Konstytucji w Kruku też wyprzedażowe modele można ustrzelić.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trochę podbić wątek. Im dłużej jest ze mną tym bardziej mi się podoba ta prostota i czytelność tarczy, oraz przekonuję się do wygody noszenia na bransolecie. Za waszą namową zamówiłem jednak skórkę u Filipa i czekam na efekty :)

 

 

833af74352d6a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto efekt :

 

 

7f6a948afcb4f.jpg

 

c7ab356fcd447.jpg

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data średnio tam wygląda. Jakby w tej Sellicie nie mogli zmodyfikować okna daty żeby uzyskać lepszy efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej fotce wygląda bardzo fajnie, ale uszy mało mi się podobają :/

7ac81bd7e4e10bb1f03b12491a1342a3.jpg

 

 

iP7


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.