Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość arek-legnica

Klub Miłośników Zegarków IWC Schaffhausen

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Smurf napisał:

Szanowny kolego popisujesz się niestety... wstyd!!!

Tak na marginesie,  dla większości zwykłych ludzi, nie "znających się" na zegarkach np. niezwykle cenione na forum zegarki Panerai to zwykłe paskudztwa!  I co?  Świadczy to,  że są to kretyni?

 

Demokracja demokracją, ale... Choć generalnie pouczanie innych użytkowników jest zakazane regulaminem forum, to nader osobliwą rzeczą jest aktywny w tym udział w trzecim poście pierwszego tygodnia bytności tutaj :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzujcie...

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, tarant napisał:

 

Demokracja demokracją, ale... Choć generalnie pouczanie innych użytkowników jest zakazane regulaminem forum, to nader osobliwą rzeczą jest aktywny w tym udział w trzecim poście pierwszego tygodnia bytności tutaj :(

Czy Kolegę jak moderatora nie rażą obrażające i pouczające wpisy Kolegi memento mori, do których się odniosłem?

I raczej nie ma tu znaczenia, kto i od jakiego czasu jest na forum. Kultura wypowiedzi powinna chyba obowiązywać każdego.

 

Pozdrawiam:

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, vonGoethe napisał:

 

Podejrzewam, że o szczegółach każdego z tych tematów może mieć pan zerowe pojęcie, tak samo jak ja mam prawo nie znać się na temacie marki zegarkowej IWC (o której pierwszy raz usłyszałem tydzień temu).

 

Nie sil się na oryginalność. W 4 tematach na 6 jestem biegły, mam uprawnienia, wychowałem się  i/lub pracuję zawodowo od kilkunastu lat. I o czym to świadczy? Zupełnie o niczym. Pokazuje to tylko, że takie wyliczanki nie mają żadnego sensu a świat jest bardzo mały. 

 

Cytat

Jak widzę ładnego passata i chcę go kupić, to jadę go oglądać z fachowcem-mechanikiem, taki mam zwyczaj. Tak więc jak chcę kupić zegarek, również pytam o opinię w miejscu, gdzie mogę ja uzyskać od rzetelnych fachowców. Co tu jest trudne do zrozumienia?

 

Widzisz 5 letniego Passata za jedną setną ceny czyli za powiedzmy  600 zł i jedziesz go oglądać z mechanikiem? Serio serio? 😂

 

 

 

Cytat

Może dlatego, że czułem, że "coś jest nie tak", i chciałem zobaczyć Waszą opinię bez sugerowania się ofertą.

 

 

"Coś jest nie tak"? Wszystkich rzeczy które starannie znowu wyliczyłeś nie można sprawdzić w kilkanaście sekund w Google,a to IWC jak najbardziej. 

O Patku też nigdy nie słyszałeś? A o Omedze? Widząc je na OLX za odpowiednio 800 zł i 200 zł też byś pytał czy orignalne boś laik? No właśnie. 

 

Cytat

Teraz definitywnie zamykam wątek, gdyż nie zamierzam swoim idiotyzmem już więcej obrażać czyjegokolwiek intelektu. 

 

No i fajnie. Dziękuję i żegnam!

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek może być ekspertem w 100 dziedzinach ale jeśli nie pracuje nad komunikacją, to w dzisiejszych czasach leży...


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Maserati napisał:

Człowiek może być ekspertem w 100 dziedzinach ale jeśli nie pracuje nad komunikacją, to w dzisiejszych czasach leży...

 

...Paulo Coelho może czuć Twój oddech na plecach. Dopisz do stopki: 

4. Człowiek renesansu.

😂

 

Pozostajac w temacie. Czy Portugalczyki mają wskazówki i arabskie indeksy z białego/żółtego złota?

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , już czas na pełny serwis Mojego  IWC Schaffhausen GROSSE INGENIEUR Ref. 500505  Cal.51113 Pellaton i 7-mio dniową rezerwą naciągu.

Robi ktoś porządnie w Polsce , czy trzeba wysłać do IWC do Szwajcarii ?

iwc.jpg

iwc2.jpg


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, sawcio68 napisał:

Cześć , już czas na pełny serwis Mojego  IWC Schaffhausen GROSSE INGENIEUR Ref. 500505  Cal.51113 Pellaton i 7-mio dniową rezerwą naciągu.

Robi ktoś porządnie w Polsce , czy trzeba wysłać do IWC do Szwajcarii ?

iwc.jpg

iwc2.jpg

Dlaczego chcesz go oddać do serwisu?

Producent - firma IWC nie zaleca serwisowania "bez powodu", nie ma ustalonych żadnych częstotliwości takowych.

Jak piszą :   Therefore, we simply recommend you to continue wearing your watch for as long as pleases you and to only entrust it for a service if you notice a deviation from the regular performance, function or timekeeping.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek zaczął się spieszyć 7-8 minut na miesiąc !! . A jak go kupiłem z 3lata temu robił około 1 minuty . Po za tym od noszenia porobiło się sporo rys na kajdanie 


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sawcio68 oddaj do Chronostore.eu, będziesz miał profesjonalny serwis plus zrobioną bransoletę, w razie pytań pomogę na pw


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla odświeżenia tematu taki delikatny garniturowiec 😉

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek OK ale ta guuuma to do majtek albo do nurka. Z drugiej strony to raczej ciężko jest dobrać do niego pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez ten Inżynier jest swietny.
Szkoda, ze teraz IWC takich nie robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to nie robi ! Widziałem nowego , chyba za 52 K , lub  62 K 

Edytowane przez sawcio68

Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. To były bardzo fajne inżyniery. Te obecne niczym szczególnym się nie wyróżniają. (przynajmniej dla mnie)
207bc077a1a35fe0592c39a8b94fe3eb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, facecik napisał(-a):

Cześć. 

Fota dramat. :(

Zegar rewelacja. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczny i wygodny, rewelacyjna czytelność. W środku ETA 2892-A2.432d9077cea6b95e802587f4eb0381ce.jpg

 

Pytanie do znawców tematu, czym różnią się wersje IW327009 od 327001? 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy ma bazę Sellitę, drugi etę.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Filip za odpowiedź. A który werk będzie lepszy?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhhh, myślałem, ze IWC w kazdym modelu stosuje obecnie in-house.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.