Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość arek-legnica

Klub Miłośników Zegarków IWC Schaffhausen

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, desmo napisał(-a):

Pilot na bransolecie jakoś dziwnie wygląda…

Kwestia przyzwyczajenia ;)

1653148474682137945297361929984.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są świetne bransolety i estetycznie i funkcjonalnie…ale chyba wolę piloty na skórach czy parciakach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ostatnio cierpię na zegarkową dwubiegunówkę default_smile.png raz myślę, że to bez sensu, nie noszę tego, sprzedam. Innym razem, że jest tyle fajnych zegarków na świecie, że trzeba spróbować kilku default_smile.png
Więc do rzeczy. Na fali "chce spróbować czegoś nowego", przyszedł mi do głowy sector dial. Longin mi jakoś nie poszedł. Ale znalazłem IWC IW544501. Wydaje mi się że jest mało popularny, pytanie dlaczego? 44 mm, ręczny naciąg, wyglada na stosunkowo cienki. Cena używek sensowna. Na zdjęciach niestety indeksy/cyfry wyglądają dość "tandetnie/tanio".
Ma ktoś z kolegów albo miał? Prosiłbym posiadaczy o opinie.

f7177cf61ccb867039f1b3c37981b920.jpg&key=2848c9671b8b3421a7a44eb978355a2e02176c9f9f139841a7be2bef0b8efc38
(zdjęcie z sieci dla ilustracji modelu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, maariusz napisał(-a):

Ooo, tego jeszcze nie grali. Może warto dokupić oryginalna bransoletę do tego pilota? Będzie za to mikroregulacja.

Tu założyłem od Portugalczyka 😛. Do tych pilotów ciężko coś dostać z ichniejszą szybkozłączką więc wymieniłem teleskopy i spasowała ta.

45 minut temu, desmo napisał(-a):

Pilot na bransolecie jakoś dziwnie wygląda…

Na żywo naprawdę wygląda dobrze:)


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany bransoletą do IWC, to zapraszam na PW. Nigdy nie byłem fanem tego rozwiązania i tylko się utwierdziłem, że jednak wolę paski:)


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to nie było już tutaj wspominane, ale film Top Gun: Maverick, poza tym, że to kawał niezłej (jakkolwiek oczywiście hollywoodzkiej) rozrywki, jest prawdziwą ucztą dla fanów IWC. Albo po prostu reklamą marki :D Poza Cruisem (noszącym rzecz jasna reedycję Porsche Design Chronograph 1) oraz Jennifer Connelly z DateJustem, to praktycznie każda osoba pojawiająca się dłużej na ekranie ma na nadgarstku którąś z niezliczonych wersji Pilota od IWC. Szczerze mówiąc to nie wiedziałem, że tyle ich jest.

To tylko jeden z ponad 10 modeli (+stoper) które można zobaczyć w filmie. Zapewne któryś blog poświęcony zegarkom wkrótce dokładnie je wyliczy.

2208646.png.transform.global_image_png_540.png.60fdbe58b458424704db43c8d5129d05.png
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.05.2022 o 18:18, Kobuz napisał(-a):

To tylko jeden z ponad 10 modeli (+stoper) które można zobaczyć w filmie. Zapewne któryś blog poświęcony zegarkom wkrótce dokładnie je wyliczy.

 

Fakt, film jak dla mnie, fana jedynki, to mistrzowska dawka rozrywki. Ale z tym oglądaniem IWC ba ekranie to bym nie przesadzał - raczej ktoś musi wiedzieć o historii IWC i szkoły Top Gun, aby wiedzieć, co piloci mają na rękach - a raczej się domyślać, bo żadnych zbliżeń tam za bardzo nie było.

 

 

20220603_174251.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważny diver to i przy koszeniu da radę 😉

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, artme napisał(-a):

No to polecieli... 😳😁

 

IWC-Big-Pilot-Constant-Force-Tourbillon-Edition-AMG-One-Owners-Titanium-aluminide-IW590502-1-1536x1024.jpg

IWC-Big-Pilot-Constant-Force-Tourbillon-Edition-AMG-One-Owners-Titanium-aluminide-IW590502-5.jpg

IWC-Big-Pilot-Constant-Force-Tourbillon-Edition-AMG-One-Owners-Titanium-aluminide-IW590502-4.jpg

Piękny😍

Nosiłbym🤪


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh gdyby nie fakt, że dopiero pozbyłem sie AMG... No dobra amg one to jednak jeszcze nie moja liga :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okropny. W IWC zatrudnili jakiegoś szalonego dizajnera. Albo co popalał, że wymyślił takie szkaradzieństwo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, loco50 napisał(-a):

Okropny. W IWC zatrudnili jakiegoś szalonego dizajnera. Albo co popalał, że wymyślił takie szkaradzieństwo. 

podobnie to widzę, ale IWC ma teraz dużo złych designerów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest czasem taki styl bling bling Hamiltona? W końcu AMG Mercedes.

Wariacja na temat pilota w rozmiarze i kolorze numer tysiąc dziewięćset pięć…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upchnęli do tego pilota co tam było pod ręką, ale koronka została klasyczna 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, artme napisał(-a):

No to polecieli... 😳😁

 

IWC-Big-Pilot-Constant-Force-Tourbillon-Edition-AMG-One-Owners-Titanium-aluminide-IW590502-1-1536x1024.jpg

IWC-Big-Pilot-Constant-Force-Tourbillon-Edition-AMG-One-Owners-Titanium-aluminide-IW590502-5.jpg

IWC-Big-Pilot-Constant-Force-Tourbillon-Edition-AMG-One-Owners-Titanium-aluminide-IW590502-4.jpg

 

staram się ogarnąć to wzrokiem na raz ...Rezerwa chodu, fazy księżyca północ południe?, klatka z tourbillonem?  Ale fakty koronka "duża" :D

 

ostatnio w tej kolorystyce pojawił się też pilot chronograf "Mercedes-AMG Petronas Formula One Team"

 

PILOT'S WATCH CHRONOGRAPH 41 EDITION “MERCEDES-AMG PETRONAS FORMULA ONE™  TEAM” - 9GAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
staram się ogarnąć to wzrokiem na raz ...Rezerwa chodu, fazy księżyca północ południe?, klatka z tourbillonem?  Ale fakty koronka "duża"
 
ostatnio w tej kolorystyce pojawił się też pilot chronograf "Mercedes-AMG Petronas Formula One Team"
 
a61G608_700b.jpg&key=c7d49e230869c3dd2e4cb3955d34db28983357f76d3e7b68b0729a1c2d9b1636
I to jest chyba ten model, który będzie moim pierwszym z tej zacnej marki:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, warloard napisał(-a):

I to jest chyba ten model, który będzie moim pierwszym z tej zacnej marki:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

Fajna wersja kolorystyczna, z tyłu przeszklony dekiel też jej pociągnięty takim "turkusem"  

 

image.png.5474819080495fa747c648bdb83cda82.png

 

 

ja z kolei zachorowałem na ten model z calibrem  gdzie też widać  przez dekiel ich kaliber 69385 :D

 

ZEGAREK IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SPS napisał(-a):

a z kolei zachorowałem na ten model z calibrem  gdzie też widać  przez dekiel ich kaliber 69385 :D

 

ZEGAREK IWC

Piękny czasomierz. Sam miałem dylemat czy brać ten, czy mojego niebieskiego😊


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, piteks napisał(-a):

Piękny czasomierz. Sam miałem dylemat czy brać ten, czy mojego niebieskiego😊

 

no powiem CI, Twoją wersję kolorystyczną też mierzyłem i nie pogniewałbym się na nią w mojej kolekcji haha :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.