Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość arek-legnica

Klub Miłośników Zegarków IWC Schaffhausen

Rekomendowane odpowiedzi



Mój portugalczyk, cieszy mnie niezmiennie.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka




Świetne są te Portugalczyki. Klasyka gatunku.
Jeszcze nie wiem kiedy, ale też będę musiał kupić w niedalekiej przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zazdro 🥰


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznaję Nordkapp 🙂 Kiedyś uwielbiałem "zdobywać" te krańce ziemi typu Cabo da Roca albo Trypiti, a wcześniej ujście Wisły do Bałtyku albo sam koniuszek Helu (jeszcze jak był jednostką wojskową). Zazdroszczę zwiedzania - ojciec sześciolatki, bywalec pieprzonych resortów. Tydzień temu Legoland, jutro Orientarium. Jeszcze trzy - cztery lata i będzie OK. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mroova napisał(-a):

Poznaję Nordkapp 🙂 Kiedyś uwielbiałem "zdobywać" te krańce ziemi typu Cabo da Roca albo Trypiti, a wcześniej ujście Wisły do Bałtyku albo sam koniuszek Helu (jeszcze jak był jednostką wojskową). Zazdroszczę zwiedzania - ojciec sześciolatki, bywalec pieprzonych resortów. Tydzień temu Legoland, jutro Orientarium. Jeszcze trzy - cztery lata i będzie OK. 

 

Ja ten etap już przerobiłem😛. To pewnie nasze ostatnie wspólne wakacje. Córka po maturze ale chciała jeszcze z nami pojechać, bo właśnie idzie na skandynawistykę😀


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mroova napisał(-a):

Poznaję Nordkapp 🙂 Kiedyś uwielbiałem "zdobywać" te krańce ziemi typu Cabo da Roca albo Trypiti, a wcześniej ujście Wisły do Bałtyku albo sam koniuszek Helu (jeszcze jak był jednostką wojskową). Zazdroszczę zwiedzania - ojciec sześciolatki, bywalec pieprzonych resortów. Tydzień temu Legoland, jutro Orientarium. Jeszcze trzy - cztery lata i będzie OK. 

 


Znam ten ból, moja ma trzy i pół i tylko na plaże chce jeździć. Wcześniej z żona zwiedzaliśmy ile się da. Ale w tym roku powiedziałem koniec, na razie lekko, Madera,  trochę połazi. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, deepex napisał(-a):

Świetny jest ten model 

Też tak uważam:)

 

Czas na freddo przy takiej pogodzie

 

20220717_170534[1].jpg


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej pogodzie gad się szybciej „ patynuje” 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2022 o 08:00, sviety napisał(-a):

Nie jestem zwolennikiem jakoś wybitnie gumek ;) ...ale ta mi na razie się podoba:

 

275979072_1180581506008222_575701749170813452_n.jpg

Zegarek mam 8 lat i guma po prostu się połamała na wiele części, zauważyłeś jakies problemy z paskiem? Gdzie można zamówić oryginalny ? Lub występują takie w skórze ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem gumę na ręce dwa razy więc trudno coś powiedzieć, od dłuższego czasu mam go na bransie. Co do zakupu to Apart, do mojego inżyniera tylko guma jest dostępna. Bliższe szczegóły w poniższej wiadomości z Apartu:

w odpowiedzi na poniższą wiadomość uprzejmie przekazuję, że do wskazanych modeli zegarków IWC oferowany jest tylko pasek kauczukowy, który kosztuje 1 390 zł.
 
"Zamówienie można złożyć w dowolnie wybranym salonie APART, dzwoniąc na infolinię 61 89 55 555  lub też za pośrednictwem sklepu internetowego wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected]."
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki za szybką odpowiedź. Mój jest trochę zajechany, chce go lekko odnowić i kupić nowy pasek. Wtedy będę myślał nad wymianą na inny model. 

IMG_20220711_125327.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, szusong napisał(-a):

Super dzięki za szybką odpowiedź. Mój jest trochę zajechany, chce go lekko odnowić i kupić nowy pasek. Wtedy będę myślał nad wymianą na inny model. 

IMG_20220711_125327.jpg

Ten model w stali oferowany był na bransolecie i na pasku cordurowym ( ok 1500 zł) na którym dobrze wyglądał ale …krótko. Z uwagi na ciężar stalowej koperty pasek szybko tracił swoje własności. Ten pasek cordurowy najlepiej funkcjonuje z modelem tytanowym.

Z uwagi na specyficzne montowanie ( szkielet w pasku) do koperty na sztywno nie każdy strap maker dorobi pasek. Jakieś paskowe atelier w Paryżu robiło aligatory do tego modelu.  I tu na szybko mam https://drwatchstrap.com/product/iwc-ingenieur-leather-strap/ produkt na pewno do większych Inge ale może do tych 42 mm też. No i jakaś weryfikacja by się przydała bo strona i wysyłka z Chin, czat z Hongkongu a free delivery do US i UK…

Może zagadaj też na forum z Filipem eye_lip…kiedyś bawił się w nietypowe paski.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

piszę z prośbą o pomoc,

otóż czekam na zamówionego Aquatimera IW379503 i nie wiem jak ustawić roto mat na ten model. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć?

Z góry serdeczne dzięki  
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm ma dwustronny naciąg. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_1910.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, maariusz napisał(-a):

Kawał zegarka. 46mm?

46,2

heritage bronze IW501005

Edytowane przez Ravaglia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.