Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość arek-legnica

Klub Miłośników Zegarków IWC Schaffhausen

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, MacSen napisał(-a):

Wprawdzie mam je już od dłuższego czasu, ale nie miałem okazji się nimi jeszcze podzielić. 

Mark XVI był upragnionym zegarkiem, bo pierwszy raz zobaczyłem go jako osoba, dla której zegarki droższe niż Tissot były abstrakcją. Tym niemniej od razu zapadł mi w pamięci i kilka(naście) lat później jest na moim nadgarstku.

 

Do złotych zegarków z epoki musiałem trochę dojrzeć, ale gdy pojawiła się okazja na cal.89, to się długo nie zastanawiałem.

 

Gratulacje! Bardzo długo zastanawiałem się właśnie nad Mark XVI, jednak finalnie padło na nieco mniejszego poprzednika. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, wojtek91 napisał(-a):

Gratulacje! Bardzo długo zastanawiałem się właśnie nad Mark XVI, jednak finalnie padło na nieco mniejszego poprzednika. 

Dzięki! Dla mnie wybór był oczywisty i w dużej mierze dyktowany był sentymentem. Teraz za każdym razem, gdy sprawdzam godzinę mam poczucie, że coś mi się udało :) Nie zmieni to jednak faktu, że cenię sobie wszystkie modele IWC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, MacSen napisał(-a):

Wprawdzie mam je już od dłuższego czasu, ale nie miałem okazji się nimi jeszcze podzielić. 

Mark XVI był upragnionym zegarkiem, bo pierwszy raz zobaczyłem go jako osoba, dla której zegarki droższe niż Tissot były abstrakcją. Tym niemniej od razu zapadł mi w pamięci i kilka(naście) lat później jest na moim nadgarstku.

 

Do złotych zegarków z epoki musiałem trochę dojrzeć, ale gdy pojawiła się okazja na cal.89, to się długo nie zastanawiałem.

8F9C3429-778E-4631-A773-53BFD6903D39.jpeg

7D4151C4-EA6E-4E36-99D0-827BE37A2BED.jpeg

D01F4C07-5405-4DC6-B262-BD92711A0233.jpeg

Piękne🤩

Gratuluję👍


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje to jest za 26k pln (niecałe) inżynier IW380801 w aparcie w Galerii Mokotów (nie ma go ponoć na ich stronie www). Ostatnia sztuka. Ma uszkodzone opakowanie, sprzedają w zastępczym, poza tym normalnie nówka sztuka nieśmigana itp. Chyba dobra cena. 

Edytowane przez agremi

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, MacSen napisał(-a):

Wprawdzie mam je już od dłuższego czasu, ale nie miałem okazji się nimi jeszcze podzielić. 

Mark XVI był upragnionym zegarkiem, bo pierwszy raz zobaczyłem go jako osoba, dla której zegarki droższe niż Tissot były abstrakcją. Tym niemniej od razu zapadł mi w pamięci i kilka(naście) lat później jest na moim nadgarstku.

 

Do złotych zegarków z epoki musiałem trochę dojrzeć, ale gdy pojawiła się okazja na cal.89, to się długo nie zastanawiałem.

8F9C3429-778E-4631-A773-53BFD6903D39.jpeg

7D4151C4-EA6E-4E36-99D0-827BE37A2BED.jpeg

D01F4C07-5405-4DC6-B262-BD92711A0233.jpeg

Gratuluję zmierzania do celu i spełnienia marzeń. Podoba mi się Mark XVI. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, piteks napisał(-a):

Piękne🤩

Gratuluję👍

Ja również gratuluję super zestawu @MacSen

Mark pasuje do wszystkiego a shark fin jest bardzo elegancki i świetnie leży na twoim nadgarstku. Brakuje tylko Aquatimera aby mieć IWC na każdą okazję 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, TomASH napisał(-a):

Ja również gratuluję super zestawu @MacSen

Mark pasuje do wszystkiego a shark fin jest bardzo elegancki i świetnie leży na twoim nadgarstku. Brakuje tylko Aquatimera aby mieć IWC na każdą okazję 😅

Dzięki! Faktycznie shark fin mają wyjątkowy urok. Ciekawe, że rzadko spotyka się taki kształt współcześnie. Wyjątkiem są zegarki Ming. Co do Aquatimera, to przymierzałem się do niego, ale jednak jest dla mnie trochę za duży. Dlatego do 'nurkowania' wybrałem małego Bonda od Omegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, MacSen napisał(-a):

Drodzy Klubowicze,

Dostałem dzisiaj od mojej partnerki cudowny prezent urodzinowy. Wprawdzie wyjazd jest w maju, ale już teraz obiecuję relację ;) 

E0840C6B-9F73-4E54-B3FB-C72066F2B49B.jpeg

B3E8FADE-BEC7-4659-B19C-5005030DB9B2.jpeg

Super masz partnerke🙂… koniecznie dawaj znac. Sam tez musze tam

jechac!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.01.2023 o 20:05, agremi napisał(-a):

Jak kogoś interesuje to jest za 26k pln (niecałe) inżynier IW380801 w aparcie w Galerii Mokotów (nie ma go ponoć na ich stronie www). Ostatnia sztuka. Ma uszkodzone opakowanie, sprzedają w zastępczym, poza tym normalnie nówka sztuka nieśmigana itp. Chyba dobra cena. 

Czy chodzi o białe chrono? Jeśli tak , to bardzo dobra cena. Normalnie na stronie Iwc kosztuje 8,500 franków

W dniu 7.01.2023 o 13:38, MacSen napisał(-a):

Drodzy Klubowicze,

Dostałem dzisiaj od mojej partnerki cudowny prezent urodzinowy. Wprawdzie wyjazd jest w maju, ale już teraz obiecuję relację ;) 

E0840C6B-9F73-4E54-B3FB-C72066F2B49B.jpeg

B3E8FADE-BEC7-4659-B19C-5005030DB9B2.jpeg

A dają zegarki w prezencie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Czarek03 napisał(-a):

Czy chodzi o białe chrono? Jeśli tak , to bardzo dobra cena. Normalnie na stronie Iwc kosztuje 8,500 franków

A dają zegarki w prezencie?

 

Liczę, że dla członka KMZiZ coś znajdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.01.2023 o 13:38, MacSen napisał(-a):

Drodzy Klubowicze,

Dostałem dzisiaj od mojej partnerki cudowny prezent urodzinowy. Wprawdzie wyjazd jest w maju, ale już teraz obiecuję relację ;) 

E0840C6B-9F73-4E54-B3FB-C72066F2B49B.jpeg

B3E8FADE-BEC7-4659-B19C-5005030DB9B2.jpeg

Polecam przy okazji zwiedzić miasteczko i zobaczyć Rheinfall. W miejscowym butiku IWC można dostać oczopląsu🤪


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, piteks napisał(-a):

Wczorajsze wyjście na spotkanie klasowe:) - 32 lata po maturze😱

 

Dawaliscie sobie zegarki? 🤔🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, artme napisał(-a):

Dawaliscie sobie zegarki? 🤔🤪

Nie ale temat też zszedł na zegarki😁.


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, piteks napisał(-a):

Nie ale temat też zszedł na zegarki😁.

Dziwisz sie? Twojego, to z kilometra widac, ze na bogato 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, artme napisał(-a):

Dziwisz sie? Twojego, to z kilometra widac, ze na bogato 😉

😉


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.