Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość arek-legnica

Klub Miłośników Zegarków IWC Schaffhausen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

to i ja się oficjalnie "zapisuję" ze swoją drużyną Portugalczyków.


Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zgłaszam do klubu swojego IWC Spitfire chrono

pozdrawiam miłośników marki


mało piszę, sporo czytam... dużo się uczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowi....ja pier***** - tyle fajnych IWC macie a zero fotek....

 

Powstawiajcie cos, dajcie sie poslinic troche :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowi....ja pier***** - tyle fajnych IWC macie a zero fotek....

 

Powstawiajcie cos, dajcie sie poslinic troche :D

 

większość z tych zegarków jest do obejrzenia w Galerii lub w fotkach naręcznych :mrgreen:

fajnie by było zebrać je w jednym miejscu, ale odrobina wytrwałości w poszukiwaniach i też można pooglądać i się poślinić. Linkę do mojego znajdziesz parę postów wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem na naszej-klasie.pl też powstał taki club


Czas jest moim sprzymierzeńcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Widzialem na naszej-klasie.pl też powstał taki club

 

Ten klub to jakaś ściema. Raczej mamy do czynienia z profilem jakiejś anonimowej osoby, która skopiowała informacje na temat IWC z artykułu napisanego dla magazynu Logo. Podaję link:

 

http://www.logo24.pl/Logo24/1,86375,582925...od_kwarcu_.html

 

Ciekawe czy człowiek z naszej klasy, miał zgodę autora publikacji na wykorzystanie tekstu z magazynu Logo :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt ,sprawdziłem to skopiowane z Logo...A z drugiej strony dobra reklama dla firmy IWC ,chłopaki z Fan Clubu Omega też ich ciepło przyjęli. :P


Czas jest moim sprzymierzeńcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Fakt ,sprawdziłem to skopiowane z Logo...A z drugiej strony dobra reklama dla firmy IWC ,chłopaki z Fan Clubu Omega też ich ciepło przyjęli. :(

 

Za to kiepska reklama dla kogoś kto taki klub tworzy. Osobiście nie chciałbym być w klubie, którego założyciel ma w d...e prawo autorskie i robi kalkę czyichś opracowań. U mnie to wywołuje niesmak :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-2536-0-98633200-1331075526.jpg

 

:(:P:(:D


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt to dyplomatyczny surrealizm z małą nutką natchnienia,ale jak wyrzucony w profesjonalizmie ...


Czas jest moim sprzymierzeńcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wracając do tematu clubu IWC ,logo by sie przydało,kto ma plastyczne zdolności ? :P


Czas jest moim sprzymierzeńcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja skromna propozycja :rolleyes:.

Uwazam, ze status i historii marki determinuje purystyczna prostote loga. Dodatko probowalem utzymac klimat oryginalu.

 

kmziziwcklub1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna..w formacie tapety....mam nadzieje, ze sie spodoba.

 

kmziziwcklub4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SphinX - zrobiłeś kawał dobrej roboty.


Czas jest moim sprzymierzeńcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chcę należeć do tego klubu z moim aquatimerem . Pozdrawiam wszystkich miłośników IWC !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się zapiszę: mark X,mark XI, Mark II, ingenieur automatic, ingenieur c. 853

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że zbieram same mechanizmy to raczej do takiego szacownego grona nie pasuje :P tym bardziej że nie znam kalibrów tych kieszonek, ale kilka sztuk werków mam. Tu może prośba do zaawansowanych o pomoc w "rozkalibrowaniu" tych werków, podajcie jakieś strony do pocket-ów IWC, może ktoś z Was ma jakieś namiary na ciekawe kolekcje prezentowane w necie itp. Myśle że mod będzie patrzył na to łaskawym okiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu może prośba do zaawansowanych o pomoc w "rozkalibrowaniu" tych werków, podajcie jakieś strony do pocket-ów IWC, może ktoś z Was ma jakieś namiary na ciekawe kolekcje prezentowane w necie itp.

 

http://www.columba.ch/pocketwatch/kaliber.htm


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, fajna stronka na pewno do czegoś się przyda. Szkoda że te dane nie są kompletne, w niektorych firmach brakuje więcej niz połowe popularnej masowej produkcji, nie mówiąc o ciekawszych niepospolitych werkach. I tak z IWC rozpoznałem dwie sztuki, a jednej nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że te dane nie są kompletne, w niektorych firmach brakuje więcej niz połowe popularnej masowej produkcji, nie mówiąc o ciekawszych niepospolitych werkach

 

Hehehe... Nie ma tak dobrze, jeszcze nie znalazłem takiego kompletnego opracowania w sieci. Ale biorąc pod uwagę więcej takich opracowań i książki czy czasopisma, to przeważnie znajduję to co szukam, najważniejsze to wiedzieć gdzie i wśród jakich werków szukać, bo obszukanie wszystkiego z powodów czasochłonności nie wchodzi w rachubę. Sam też kompletuję swoje zestawienie, ale pewnie również nie do końca będzie kompletne. :P

 

I tak z IWC rozpoznałem dwie sztuki, a jednej nie znalazłem.

 

Daj zdjęcie na priv, to Ci podpowiem.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

Istnieje taki temat o Worldmasterach, Ruhlach, Glaushette i wielu innych. Więc mógłby powstać o IWC :)

To bardzo dobra marka, nie ukrywam, że czuję do niej sympatię (mam nadzieję, że nie jako jedyny).

W tym wątku chwalilibyśmy się naszymi zegarkach tej marki, wymienialibyśmy się sugestiami, uwagam, czy opiniami na temat naszych Schaffausenów.

Co o tym myślicie?

Edytowane przez OmegaDeVille

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pewnie :) miałem już dużo IWC , jakoś irracjonalnie kojarzy mi się zawsze z taką esencją "szwajcarskości"

Od dłuższego czasu mam portugalczyka perpetuala i chyba jakoś z nim długo zostanę

Ideałem zegarka jest portugalczyk chrono w nowym wydaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.