LUKASZOWSKI 264 #3901 Posted August 30, 2025 Przewietrzyłem Staruszka. Chyba zostanie forever😉 8 Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Piątkowski 10240 #3902 Posted August 30, 2025 Przewietrzyłem Staruszka. Chyba zostanie foreverOn taki odświeżony czy od nowości ? Pokaż mechanizm jak możesz Też myślałem o tym, że fajnie by było mieć w kolekcji jakąś fajną kieszonkę - jedną, wybraną, z jakiejś fajnej manufaktury 🫠 0 Share this post Link to post Share on other sites
LUKASZOWSKI 264 #3903 Posted August 30, 2025 2 godziny temu, Piotr Piątkowski napisał(-a): On taki odświeżony czy od nowości ? Pokaż mechanizm jak możesz Też myślałem o tym, że fajnie by było mieć w kolekcji jakąś fajną kieszonkę - jedną, wybraną, z jakiejś fajnej manufaktury 🫠 Nie był nigdy naprawiany. 12 Share this post Link to post Share on other sites
GostRado 12756 #3904 Posted September 6, 2025 (edited) Nie podoba mi się złota koperta, ale przeżyłbym ten dyskomfort 😉 Edited September 6, 2025 by GostRado 3 => Joie de Vivre <= Share this post Link to post Share on other sites
wieloryb 3764 #3906 Posted September 19, 2025 Panowie, gdyby ktoś szukał - mam MARKA XVIII do oddania w dobre ręce - FULL set z Apartu. Szczegóły na priv :) 0 Share this post Link to post Share on other sites
MDCPP 19 #3909 Posted September 20, 2025 Czy ktoś chce zakończyć swoją związek z aquatimerem z dokumentami? 0 Share this post Link to post Share on other sites
Heavyweight2712 8155 #3910 Posted October 13, 2025 Miał ktoś z was do czynienia z tym wiecznym kalendarzem ? Może ktoś z was przymierzał ? 2 Share this post Link to post Share on other sites
Heavyweight2712 8155 #3911 Posted October 13, 2025 Zegarek piękny ale przeraża mnie jego rozmiar 44.2 mm to musi być niezły klocek 0 Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Piątkowski 10240 #3912 Posted October 13, 2025 Miał ktoś z was do czynienia z tym wiecznym kalendarzem ? Może ktoś z was przymierzał ? Ja mam z nim do czynienia, co 2-3 dzień widzę go na chrono Obserwuje podobny model, ale 7-daysa bez kalendarza. Chodził mi po głowie, ale jak forumowy kolega mi pokazał, że serwis tego zegarka, to ok 10K PLN, to trochę emocje opadły 0 Share this post Link to post Share on other sites
Heavyweight2712 8155 #3913 Posted October 13, 2025 2 godziny temu, Piotr Piątkowski napisał(-a): Ja mam z nim do czynienia, co 2-3 dzień widzę go na chrono Obserwuje podobny model, ale 7-daysa bez kalendarza. Chodził mi po głowie, ale jak forumowy kolega mi pokazał, że serwis tego zegarka, to ok 10K PLN, to trochę emocje opadły Tak zgadza się też znalazłem jeden model i był akurat po serwisie a na potwierdzeniu widniała kwota 2.000£ z groszem także jest moc 👊 nawet chcąc zaoszczędzić to bałbym się chyba oddać go do normalnego zegarmistrza wątpię żeby którykolwiek się podjął jego serwisowania, ta busola jest przepotężna chciałbym poczuć jak leży na nadgarstku, ten ze zdjęcia nowy kosztuje jakieś 40.000£ 🤪 ake musi być ciężki to tak jak by ci pewnie sztabkę złota do łapy przywiązali 😀 0 Share this post Link to post Share on other sites
Heavyweight2712 8155 #3914 Posted October 13, 2025 2 godziny temu, Piotr Piątkowski napisał(-a): Ja mam z nim do czynienia, co 2-3 dzień widzę go na chrono Obserwuje podobny model, ale 7-daysa bez kalendarza. Chodził mi po głowie, ale jak forumowy kolega mi pokazał, że serwis tego zegarka, to ok 10K PLN, to trochę emocje opadły Podobają mi się wieczne kalendarze, ładne zegarki ale koszty naprawy serwisu są ogromne tak dla przykładu ci powiem, że miałem Blancpaina Villeret za którego zapłaciłem 3.200£ podczas ustawiania daty doszło do zablokowania mechanizmu, żaden zegarmistrz w uk nie chciał podjąć się naprawy musiałem go oddać do autoryzowanego serwisu Blancpain w Londynie po miesiącu wysłali mi pokwitowanie to zdębiałem, musiałem to zapłacić i odebrać ten zegarek ale sprzedałem go niech ktoś inny się nacieszy 🤭 do czasu aż się coś nie zepsuje 👌serwis i naprawa był wart prawie tyle co sam zegarek 2.100£ 2 godziny temu, Piotr Piątkowski napisał(-a): Ja mam z nim do czynienia, co 2-3 dzień widzę go na chrono Obserwuje podobny model, ale 7-daysa bez kalendarza. Chodził mi po głowie, ale jak forumowy kolega mi pokazał, że serwis tego zegarka, to ok 10K PLN, to trochę emocje opadły Wiele razy widziałem, że Wojewódzki jest miłośnikiem tych IWC no ale on nie jest taki biedny jak my jego stać na ten serwis 😀 0 Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Piątkowski 10240 #3915 Posted October 14, 2025 Tak zgadza się też znalazłem jeden model i był akurat po serwisie a na potwierdzeniu widniała kwota 2.000£ z groszem także jest moc nawet chcąc zaoszczędzić to bałbym się chyba oddać go do normalnego zegarmistrza wątpię żeby którykolwiek się podjął jego serwisowania, ta busola jest przepotężna chciałbym poczuć jak leży na nadgarstku, ten ze zdjęcia nowy kosztuje jakieś 40.000£ ake musi być ciężki to tak jak by ci pewnie sztabkę złota do łapy przywiązali Na chrono widziałem jednego handlarza z Czech. Wystawiał go chyba za 78K PLN. Z pudełkiem, ale chyba był bez dokumentów. Dobra cena 0 Share this post Link to post Share on other sites
Undziak 511 #3916 Posted October 20, 2025 (edited) Chodził po głowie aż w końcu wylądował na ręku i został:) Mój pierwszy Iwucek. Mogłem wybrać między wersją starszą i nowszą, wybrałem starszą (ponoć ostatnia nowa sztuka w Europie). To wersja starsza, którą kupiłem: A ta to nowsza wersja: A w perspektywie może coś takiego:) Edited October 20, 2025 by Undziak 16 Share this post Link to post Share on other sites
mario1971 73726 #3917 Posted October 20, 2025 14 minut temu, Undziak napisał(-a): Chodził po głowie aż w końcu wylądował na ręku i został:) Mój pierwszy Iwucek. Mogłem wybrać między wersją starszą i nowszą, wybrałem starszą (ponoć ostatnia nowa sztuka w Europie). To wersja starsza, którą kupiłem: A ta to nowsza wersja: A w perspektywie może coś takiego:) @Piotr Piątkowski Ci tego zakupu nie daruje. 😆 0 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Share this post Link to post Share on other sites
Undziak 511 #3918 Posted October 20, 2025 A tu jeszcze kilka sztuk z przymiarek. 11 Share this post Link to post Share on other sites
Undziak 511 #3919 Posted October 20, 2025 51 minut temu, mario1971 napisał(-a): @Piotr Piątkowski Ci tego zakupu nie daruje. 😆 A z jakiego powodu?:) też chciał tą sztukę? 0 Share this post Link to post Share on other sites
mario1971 73726 #3920 Posted October 20, 2025 30 minut temu, Undziak napisał(-a): A z jakiego powodu?:) też chciał tą sztukę? Taką lub bardzo podobną. 0 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Share this post Link to post Share on other sites
Undziak 511 #3921 Posted October 20, 2025 (edited) 4 minuty temu, mario1971 napisał(-a): Taką lub bardzo podobną. Ten model chyba w tamtym roku jeszcze wychodził a teraz już nowsze z nieco innym odcieniem cyferblatu i nieco innymi indexami. Może gdzieś jeszcze się zachowały niedobitki. Mi powiedziano, że u producenta też nie ma. Trzeba szukać. Używki chyba jedna widziałem. A ja poszedłem po zupełnie inny zegarek a przypadkiem wszedłem do butiku - takie to koleje losu. Edited October 20, 2025 by Undziak 1 Share this post Link to post Share on other sites
kornel91 93376 #3922 Posted October 20, 2025 1 godzinę temu, Undziak napisał(-a): Chodził po głowie aż w końcu wylądował na ręku i został:) Mój pierwszy Iwucek. Mogłem wybrać między wersją starszą i nowszą, wybrałem starszą (ponoć ostatnia nowa sztuka w Europie). To wersja starsza, którą kupiłem: A ta to nowsza wersja: A w perspektywie może coś takiego:) Bardzo fajnie się prezentuje, nie dziwię się że został 😀 0 Pozdrawiam Marcin/kornel91 Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos Share this post Link to post Share on other sites
Undziak 511 #3923 Posted October 20, 2025 Ten IWC jest elegancki, pasuje do garnituru ale jak najbardziej do dżinsów i koszuli a tak chodzę najczęściej. Chyba sprzedam Montblaca teraz:) 1 Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Piątkowski 10240 #3924 Posted October 20, 2025 Chodził po głowie aż w końcu wylądował na ręku i został Mój pierwszy Iwucek. Mogłem wybrać między wersją starszą i nowszą, wybrałem starszą (ponoć ostatnia nowa sztuka w Europie). To wersja starsza, którą kupiłem: A ta to nowsza wersja: A w perspektywie może coś takiego:) Masz ref jednobębnową czy dwu ? Napisz jak z dokładnością chodu Gratulacje i niech cieszy [mention=5942]Piotr Piątkowski[/mention] Ci tego zakupu nie daruje. Ja poluje na wersję w złotej kopercie 0 Share this post Link to post Share on other sites
Undziak 511 #3925 Posted October 21, 2025 To werk 52010, więc dwa bębny. Z dokładnością poczekajmy, wczoraj ustawiłem, trochę ponosiłem i poczekam parę dni aż zejdzie do rezerwy. Nie oczekuję zbyt dobrych wyników jak to bywa przy dużej rezerwie chodu. 1 Share this post Link to post Share on other sites