Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Baselworld 2014 Live!

Rekomendowane odpowiedzi

Omega świetna, żebym wygrał w lotka to bym się nie zastanawiał tylko od razu kupił :rolleyes:


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdjęcia na żywo :

 

post-27475-0-96281500-1395838819_thumb.jpg

 

post-27475-0-38280500-1395838841_thumb.jpg

 

post-27475-0-29224200-1395838856_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tudorze rangerze nie podoba mi się chyba tylko rozmiar. Przy 41 mm z takim typem bezela i wielkością tarczy to będzie spory zegarek.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex mnie zupełnie nie rusza, ogólnie nie lubię "pepsi", a oprócz tego chyba nic nie zmienili, może oprócz materiału z jakiego jest zrobiona koperta. GMT podoba mi się w wersji z zielonym akcentem, ewentualnie "batman", nawet wolałbym bicolor'a niż pepsi, nie wiem czemu, ale nie podoba mi się ta kolorystyka.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, no i co w nim jest takiego czego byśmy już nie widzieli ?

Pewnie dla Ciebie i wielu innych kolegów nic, mnie osobiście się marzył taki GMT, więc mnie bardzo cieszy ta nowość.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Tylko ok 31k € za białe złoto to...no cóż

"Stary - Nowy" SD 4000 116600 mi się podoba. Cena prawdopodobnie ok 8.500 €

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena rzeczywiście tylko dla zapaleńców i miłośników marki, aczkolwiek jestem pewien, że chętnych napewno nie zabraknie :) Przypuszczałem, że będzie tyle kosztował, jakoś mnie to wcale nie dziwi.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tylko ok 31k € za białe złoto to...no cóż

"Stary - Nowy" SD 4000 116600 mi się podoba. Cena prawdopodobnie ok 8.500 €

SD 4000 - 9900CHF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Omega nie ma daty :(

 

Patrząc na koronkę stawiam że będzie gruba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie na GO Seventies Chrono PD i Senatora Chrono PD :)

 

post-27475-0-07169700-1395841790.jpg

 

post-27475-0-53049000-1395841772.jpg

 

Są oczywiście różne wersje kolorystyczne.

 

Dla mnie miazga, szczególnie Senator.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także czekałem na nowe GMT od Rolka ale materiał z jakiego został wykonany mnie nico ostudził.

Nie to,żebym się przejmował większą masą zegarka ale ceną i owszem.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zestawienie starej i nowej Omegi z chronos24.pl. Pokusiłby się ktoś o podobne porównanie nowego i starego Rolka Pepsi?

1661544_10152332016088464_718486222_n.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

.... ładne nawiązanie do historii (także bransoleta).

 

W protoplaście jest inna, czy były zatem różne wersje Filipie?

 

fot. z Hodinkee

 

u1h2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokusiłby się ktoś o podobne porównanie nowego i starego Rolka Pepsi?

 

Na szybko:

 

2igkdab.jpg

 

Poza tym, ciężko znaleźć odpowiednie dwa zdjęcia, które można obok siebie zestawić.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepsi wróciło!! Super!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko:

 

 

Poza tym, ciężko znaleźć odpowiednie dwa zdjęcia, które można obok siebie zestawić.

Dzięki, nie chciałem sam takiej grafiki robić, bo tyle w necie jest zdjęć podrób i pseudo-replik, że bałem się, że jakiś shit wkleję. 

 

Jakoś d*py mi ten nowy Rolex nie urywa, ale może trzeba być mega fanem marki, żeby się podniecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się strasznie podoba, oczy mi się świecą jak małemu dziecku wpatrzonemu w wymarzoną zabawke :D

Ja mam nadzieje, ze na zywo zrobi lepsze wrazenie niz BLNR - rok go szukalem, a jak znalazlem, to...no, OK, mozliwy.

Zero emocji.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie już mi opadły emocje na pepsi. Głównie przez to, że jak sie przyjrzalem, to na tej kolorystyce bezela, strasznie mocno widoczne są cyferki i bezel wygląda na cholernie przeładowany. Taki wręcz zapchany.

 

W starym lepiej to wyglądało:

 

GMTMaster2a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tej kolorystyce bezela, strasznie mocno widoczne są cyferki i bezel wygląda na cholernie przeładowany. Taki wręcz zapchany.

teraz widzę, że do tego są grubsze indeksy, grubsza wskazówka minutowa, więc moim zdaniem zmiana na minus mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacieram rączki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, ze na zywo zrobi lepsze wrazenie niz BLNR - rok go szukalem, a jak znalazlem, to...no, OK, mozliwy.

Zero emocji.

Miałem podobne odczucia, kiedy zobaczyłem ten zegarek na żywo. Nie zachęcił mnie na tyle, żeby się pozbyć 116710LN i kupić BLNR.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje nowego sea dweller


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.