Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

proki1971

Zegarek black pvd z brązowymi akcentami

Rekomendowane odpowiedzi

Wstępnie rozważam zakup zegarka wykonanego w technologii PVD  ( względnie innej ale z czarną kopertą) i z brązowymi/bezowymi akcentami - indeksy, wskazówki, pasek.

Przeglądając internet znalazłem kilka fajnie wyglądających modeli, ale albo są zbyt drogie, np. Bell & Ross BR 23 Heritage

 

bell-ross-vintage-41mm-pvd-stainless-ste

 

albo zbyt potężne jak na mój nadgarstek - np. Steinhart

 

0_0_productGfx_42c66792f6d4a2c2b20d6a459

 

czy też niestety kwarc jak  ten Luminox

 

luminox-atacama-field-daydate-brown-a-19

 

Fajny był jeszcze Obris Morgan Branco ale zdaje się , że już niedostępny.

 

1134026d1372149000-if-you-had-$1000-spen

 

Drogą eliminacji wytypowałem Chr. Ward C8 Kapitan MK II-U-2 Vintage. Automat, rozsądna cena, co prawda spory rozm. bo 44mm ale za to cienki

 

C8vintageIP.jpg

 

Moje pytanie do Was czy firma Chr. Ward warta jest zainteresowana i co sądzicie o tym modelu, w tym także o stosunku jakość/cena.  

Czy ewentualnego zakupu można dokonać jedynie na stronie producenta, bo  zorientowałem się, że w PL nie ma żadnego przedstawiciela, czy tez jest jakieś inne źródło.  

Jak z cenami, czy można je negocjować, względnie czy firma sama prowadzi jakieś akcje promocyjne i warto poczekać.

Może zaproponujecie też coś innego w podobnym stylu i budżecie ( na stronie cena jest  499 funtów lub 685 usd)

Pozdrawiam i proszę o Wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taki gerlach:
 

p50pvd_02.jpg

 

Co prawda mechanizm to chińczyk, ale w tej cenie (1259,-) wydaje mi się rozsądnym wyborem.

 

R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gerlach jakoś mi się nie widzi, do tego indeksy i wskazówki nie są brązowe a tego rodzaju zegarków w pvd jest trochę więcej. Mnie chodziło konkretnie o takie zestawienie.

Ale dzięki za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ch. Ward to całkiem fajne zegarki. Nieźle wykonane jakościowo.

Moim zdaniem jeśli się podoba to ponegocjuj jeszcze cenę i kupuj. Po co szukać zamienników, jeśli znalazłeś coś, co Ci odpowiada?

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ch. Ward to całkiem fajne zegarki. Nieźle wykonane jakościowo.

Moim zdaniem jeśli się podoba to ponegocjuj jeszcze cenę i kupuj. Po co szukać zamienników, jeśli znalazłeś coś, co Ci odpowiada?

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Myślisz, że da radę negocjować cene, może już to przerabiałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze negocjuję. Nie ważne czy to salon, sprzedawca prywatny czy cokolwiek. Także na zagranicznych serwisach, sklepach internetowych. I zawsze się udaje zbić trochę cene.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu też chodzi za mną czarny zegarek ze złotymi/brązowymi/pomarańczowymi indeksami.

Jak ci się widzi taki Junghans Bogner by Junghans Willy Automatic 027/4276.44 .

post-69742-0-53418500-1396072750_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny, a co sprzedajesz taki  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety chciałem kupić i był w fajnej cenie na allegro ale się sprzedał :(, a na ebaju są za dużo wyższe pieniądze. Ale jak znajdziesz dwa w dobrej cenie to daj znać :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Http://www.saltzmans-watches.com/images/products/1925-shot90.jpg

 

Mam takiego luminoxa, ale z potrojnym datownikiem. Na nadgarstku 16,5 lezy idealnie, stan idealny. Jesli jestes zainteresowany podesle zdjecia, daj znac na pw

Ten Luminox fajny, o nim pisałem na wstępie ale to niestety kwarcyk, więc odpada :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proki a może taki lotnik, wszystko ma czego Ty oczekujeszsz- kolor, czarne pvd, wystarczy zmienić pasek na brązowy albo pomarańczowy

 

 

I nie jest drogi, 449$ w US lub £320 w UK. Sam go zamówiłem niestety miałem pecha i nie dotarł do mnie, czekam na zwrot kasy.

A co do Chr Warda -dobra angielska jakość. Nie sa drogie jak na UK. Lepsze są Bremonty, no może bardziej markowe(w UK) ale one są drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A byłbym zapomniał, Chr.Warda nie spotkałem w angielskich sklepach, myślę że tylko można nabyć przez ich stronę.

Co do jakości mają swoje forum można poczytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę chrono  ( jak zresztą wiesz nawet sprzedaję ;)   )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.